آشنایی با هنر میناکاری؛ هنر اصیل اصفهان ستاره | گالری تبلیغاتی امیران تبلیغ

در داخل تابلوها و قاب های چوبی، ست های سه تکه بشقاب میناکاری در رنگ های مختلف، ست های گلدان و بشقاب یا جفت گلدان وجود دارند. مزیت و ویژگی منحصربفرد این محصولات این است که قابلیت سفارشی سازی دارند. شرکت های مختلف می توانند هنگام خرید عمده هدایای تبلیغاتی، درخواست ثبت پلاک تجاری روی این محصولات را داشته باشند.

تولید کننده میناکاری محصولات زینتی هنری میناکاری شده را برای علاقه مندان به صنایع دستی در سراسر کشور تولید می کند. خرید ظروف صنایع دستی میناکاری اصفهان از تولید کننده میناکاری، ارزان و مطمئن تر است. ما شناخته شده ترین برندهای میناکاری اصفهان را به شما معرفی خواهیم نمود. در کنار خاتم کاری میناکاری اصفهان نیز در رده صادرت صنایع دستی اصفهان قرار دارد. نیاز نیست برای خرید میناکاری این کالای بی نظیر حضوری اقدام نمایید، پامیراث خرید آنلاین میناکاری اصفهان را برای شما امکان‌پذیر می کند. خرید میناکاری مناسبتی برای سازمان‌ها، کارمندان شرکت و همچنین ارسال به کشور دیگر به عنوان سوغاتی جذابیت زیادی دارد.

  • پس از هموار شدن سطح کار آن را به مدت ۳ دقیقه در داخل کوره‌ای با حرارتی حدود ۱۰۰۰ درجه قرار می‌دهند که با قرار گرفتن در کوره مفتول‌های برنجی سیاه می‌شوند و باید با اسیدکاری رنگشان به حالت اولیه بازگردد.
  • هنگام چرخیدن ورقه به وسیله میله‌ای که سر آن کاملاً گرد است، با فشار، وزنه را بر قالب خم می‌کنند.
  • صنایع دستی ایران شاخه های فراوانی دارد و از این رو می تواند تاثیر مهمی در زندگی روزمره ما داشته باشد.
  • نقوش باید اصالت ایرانی داشته و در رنگ‌گذاری، طرح اصلی حفظ شده و قلم‌گیری با نهایت دقت انجام شده باشد.

آشنایی با هنر میناکاری؛ هنر اصیل اصفهان ستاره | گالری تبلیغاتی امیران تبلیغ

میناکاری سفال قیمت ارزانی دارد و می تواند حال و هوای دکوراسیون های منازل و دفاتر ایرانی را بخوبی تغییر دهد. همچنین استفاده از المان های سنتی در چیدمان مدرن , جلوه زیبایی به آن خواهد بخشید. میناکاری آقاجانی برای تمامی سنین و سلیقه ها محصولی با کیفیت در نظر گرفته است. شما می توانید میناکاری آقاجانی را به شکل دکوری برای منزل و محل کار یا به صورت هدیه تبلیغاتی سازمانی و ارگانی به شکل عمده تهیه نموده و تخفیف ویژه بگیرید. مرحله بعد برای اینکه مس را مقاوم تر کنند یا به اصطلاح آب دیده کنند روی حرارت قرار میدهند و سپس در آب سرد می گذارند.

فیروزه کوبی اصفهان

استاد نصیری از شاگردان استاد کریمی، میرزاخانیان و فیض الهی هستند توانسته اند به خوبی رسم شاگردی را ایفا نموده و با تولید محصولاتی که ارزش هنری بسیار زیادی دارند رضایت کامل خریداران و علاقه مندان به میناکاری کسب کرده اند. در ساخت محصولات میناکاری نصیری از بهترین مس و رنگ میناکاری استفاده شده و کیفیت آنها تضمینی است. میناکاری مشکات با تولید محصولات بسیار زیبا و متنوع هم دست خریداران را باز گذاشته تا طبق سلیقه و نیاز خود اقدام کنند و هم با تولید جعبه های چوبی مخملی بسیار زیبا، آنها را تبدیل به هدایای تبلیغاتی لوکس کرده است.

تندیس بشقاب مینا با طرح الله

امروزه، علاقه‌مندان به این هنر به سمت طراحی‌ها و مدل‌های مدرن‌تر روی آمده‌اند. هنرمندان میناکار نیز در جهت آشنایی با فنون جدید و استفاده از طرح‌ها و مواد متنوع تلاش می‌کنند تا بازار خرید جدیدی را به خود اختصاص دهند. با این تفاوت‌ها، مینا کاری اصفهان به عنوان یک هنر منحصر به فرد و بی‌نظیر، محبوبیت و شهرت خاصی در بین علاقمندان و هنردوستان دارد.هنر نقطه کوبی در شهر همدان دنبال می شود و برخی آن را مینا کاری روی سفال می نامند. ارزش محصولات دست ساز ایرانی فارغ از هر شهر و هنرمندی، باعث افتخار ماست. میناکاری در اصفهان به دوران صفویه بازمی‌گردد، اما ریشه‌های آن به هزاره دوم پیش از میلاد برمی‌گردد. این هنر در دوران صفویه به اوج خود رسید و تحت حمایت شاهان این دوران توسعه یافت.