آنتی اسکالانت ، خرید اینترنتی آنتی اسکالانت شستشوی دستگاه RO ناب‌زیست

از جمله کاربردهای موثر آنتی اسکالانت‌ها با توجه به قدرت بالای آن‌ها در جلوگیری از تشکیل ایجاد رسوب می‌توان به حذف ترکیبات مستعد در ایجاد رسوب در سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی و همچنین دیگ‌های بخار و بویلر آنتی اسکالانت اشاره کرد. جلوگیری از تشکیل رسوب در دستگاه آب شیرین‌کن صنعتی بر اساس اسمز معکوس و ممانعت از ایجاد رسوب در سیستم‌های اولترافیلتراسیون و نانوفیلتراسیون از دیگر کاربردهای این مواد شیمیایی ضدرسوبی محسوب می‌شوند. در تأسیسات پالایشگاه‌ها و صنایع پتروشیمی از این مواد ضد رسوب برای کاهش و جلوگیری از تولید رسوبات استفاده می‌شود.

  • جهت کسب قیمت فروش آنتی اسکالانت مرغوب با کارشناسان فنی و یا واحد فروش تماس حاصل فرمائید.
  • به این ترتیب آب خالص از لایه های فیلتر ممبران عبور کرده و آلاینده هایی جدا شده وارد مجرای فاضلاب می گردد.
  • وقتی در مورد انواع آنتی اسکالانت صحبت می کنیم، باید دقت داشته باشید که منظور چه نوع دسته بندی است.
  • میزان دوز تزریق آنتی اسکالانت به آنالیز آب خام ورودی ، میزان جریان ورودی ، میزان TDS آب ورودی ، نوع آرایش ممبران ها ، دما و pH آب بستگی دارد.

به طور کلی تمامی سیستم‌هایی که در آنها از فناوری غشایی برای تصفیه آب استفاده می‌شود، در معرض گرفتگی منافذ روی غشا قرار دارند که مهمترین نوع آن سیستم‌ های آب شیرین کناسمز معکوس است. یکی از دلایلی که باعث ایجاد پدیده گرفتگی ممبران می شود سختی بالای آب است که با رسوب می تواند باعث گرفتگی شود. سیستم های RO یا اسمز معکوس اغلب با آب هایی سر و کار دارند که دارای مقادیر مواد محلول بسیاری می باشند این مواد محلول می توانند به غشا آسیب وارد کنند. یکی از این آسیب ها رسوب روی ممبران ها است که بهترین راه برای جلوگیری از آن استفاده از آنتی اسکالانت است. با توجه به هزینه های سنگین تعویض ممبران ها؛ شایسته است که از مواد یا تجهیزاتی استفاده کنند تا از رسوب روی ممبران جلوگیری به عمل آید.

آنتی اسکالانت ، خرید اینترنتی آنتی اسکالانت شستشوی دستگاه RO ناب‌زیست

مکانیسم های دیگر ضد رسوبات بر اساس تغییر شکلی است که از تشکیل کریستال ها در حضور ضد رسوبات ممانعت می کند. در عملیات نمک زدایی غشایی با نسبت های بازیابی بالا ، محدودیت های حلالیت گچ و کلسیت از سطح اشباع بیشتر می شود که منجر به تبلور در سطوح غشا می شود. انسداد سطح رسوب منجر به کاهش شار نفوذ ، کاهش کارایی فرآیند و افزایش هزینه های بهره برداری می شود.

عوارض آنتی اسکالانت تقلبی که نمی دانید!

فروش عمده آنتی اسکالانت مواد شیمیایی تصفیه اب؛ امروزه قیمت مواد شیمیایی تصفیه اب صنعتی روزانه تغییر می کند. جهت استعلام قیمت با شماره تماس مهندس قدکساز در لندینگ تماس با ما ارتباط گرفته و از قیمت به روز مطلع شوید. بهترین محل برای تزریق آنتی اسکالانت بین فیلتر های کارتریج و پمپ فشار بالا می باشد. در بعضی از موارد آنتی اسکالانت نیز باید قبل از ورود آب به فیلتر شنی ها کار گذاشته شود. خرید آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ مدل جنرال و کلی این برند بوده که در ایران هم موجود است.

ترکیبات آنتی اسکالانت

جدول زیر نشان دهنده انواع روش های رسوب زدایی و مزایا و معایبشان می باشد. تا به امروز روش های گوناگونی برای این موضوع به کار گرفته شده است، اما در این بخش به بررسی 3 مکانیزم رسوب زدایی که مرسوم تر می باشد، پرداخته ایم. همان طور که از نمودار بالا به خوبی استنباط می شود، با قلیائیت ساده می توان تمامی هیدروکسید و نیمی از کربنات را مورد سنجش قرار داد. در محدوده قلیائیت M فقط می توان بی کربنات را سنجید، در حالی که هر سه عامل را می توان در محدوده قلیائیت کل مورد سنجش قرار داد. لازم به ذکر است که هرگاه کربنات را به تنهایی داشته باشیم، در نمودار قلیائیت دو نقطه اکی والان با حجم های مساوی خواهیم داشت. این در حالی است که قلیائیت اغلب آب های طبیعی و آب های شرب عمدتاً از نوع بی کربنات است.

آنتی اسکالانت در تصفیه آب