اخبار خودرو خوزه مونوز را به عنوان قهرمان تنوع در سال 2022 معرفی کرد

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین

###

منبع

مونوز گفت: “این یک افتخار باورنکردنی است که به عنوان قهرمان قابل توجه تنوع در سال 2022 انتخاب شوم.” این جایزه نه تنها بازتاب مستقیم مجموعه متنوع رهبران و مدیران هیوندای است، بلکه گواهی بر فرهنگ کاری فراگیر ما است که توسط کارمندان هیوندای از سراسر جهان ساخته شده است.

اکنون در دومین سال فعالیت خود، اخبار خودرو قهرمانان قابل توجه تنوع توسط گروهی از سردبیران و خبرنگاران از نامزدهای ارسال شده توسط خوانندگان ما انتخاب شدند. برگزیدگان در تولید خودرو، زنجیره تامین، بازاریابی، خرده فروشی، مالی، فناوری و تحرک فعالیت می کنند. تجربیات شخصی آنها رویکردهای آنها را نسبت به DE&I آگاه می کند و به احساسات آنها دامن می زند.

FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 14 اکتبر 2022 – خوزه مونوز، رئیس جهانی و مدیر عامل شرکت هیوندای موتور و رئیس و مدیر عامل هیوندای و جنسیس موتور آمریکای شمالی، به عنوان قهرمان برجسته تنوع سال 2022 معرفی شده است. اخبار خودرو. مونوز در این میان است 18 مدیر اجرایی در صنعت که تعهد خود را به بهبود تنوع، برابری و شمول نشان داده‌اند.

Muñoz مسئول هدایت عملکرد بیشتر در مناطق استراتژیک کلیدی و هدایت کسب و مدیریت استعدادهای جهانی برای جذب و حفظ استعدادهای اصلی و متنوع در مشاغل جدید مبتنی بر فناوری است. در طی سه سال گذشته، مونوز تنوع را در بین همکاران خود در رهبری تقویت کرده است تا در نهایت متنوع‌ترین C-Suite را در صنعت خودرو رهبری کند. او همچنین از ابتکارات کلیدی تنوع و راهنمایی در شرکت حمایت کرده است که به حمایت از کارمندان آفریقایی-آمریکایی، اسپانیایی تبار، آسیایی، زن، هزاره، معلول، کهنه کار و LGBTQ اختصاص دارد.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.