ارائه خدمات نصب دوربین مداربسته در تهران

البته دزدگیر های اماکن پیشرفته تر به روش های دیگری نیز اعلان خطر می کنند که در ادامه به آن اشاره خواهیم نصب دوربین مداربسته منزل کرد. به صورت خلاصه اجرت نصب دوربین مدار بسته در سال ۱۴۰۰ به ازای هر دوربین این حدود ۷۵ هزار تومن می باشد البته هزینه ها و اجرت های جانبی دیگری نیز برای یک پروژه نصب دوربین مدار بسته در تهران آن متصور خواهد بود ولی شرکت هایی مانند شرکت چشمان بیدار آریا به دلیل اینکه که خودشان تولید کننده، وارد کننده، فروشنده أنواع سیستمهای حفاظتی و نظارتی می باشد برای همشهریان محترم تهرانی پیشنهاد ویژه نصب دوربین مدار بسته را ارائه داده است که در آن اجرت نصب لحاظ نمی شود که تنها هدف شرکت چشمان بیدار آریا این است که امنیت کل شهر تهران را را فرا بگیرد. یکی از مهم ترین فاکتورها برای موفقیت و جذب مشتری در بازار کار دوربین مدار بسته تبلیغات است. یکی از مهمترین تفاوت های موسسه حفاظتی آرینا، در شیوه ی اجرای گارانتی است. کارشناسان این وبسایت با داشتن بیش از ۱۶ سال تجربه درخصوص خدمات نصب دوربین مداربسته و تعمیر دوربین مداربسته میتوانند علاوه بر کمک و راهنمایی در این خصوص به راحتی شماره نصاب دوربین مداربسته حرفهای جهت نصب کامل سیستم حفاظتی مورد نیازتان را در اختیار شما قرار دهند.

به هر صورت با گسترش این تجهیزات همیشه افرادی هستند که به دنبال شماره نصاب دوربین مداربسته باشند. افرادی که قصد ایجاد مزاحمت یا انجام عمل سوئی را در منزل شما دارند، با دیدن دوربین مداربسته در منزل شما از انجام عمل خود صرف نظر میکنند. به منظور انجام این امر، می توانید از پاور مرکزی و یا ترانس های با آمپر کم بهره بگیرید. همچنین در طی بازدید باید ابتدا ساختمان و یا مکان موردنظر مورد بررسی قرار گرفته شود و محل نصب دوربین و چگونگی سیمکشی و تعداد دوربینها را مشخص کرد تا با کمک کارفرما نقاط حساس و مهم مشخص شده و دید کاملی از آنچه کارفرما انتظار دارد به دست آید. همچنین می توان سیم کشی ها را به نحوی پوشش داد که در معرض دید نباشند و نظم محیط را حفظ کنند. گاهی وقتها ممکن است که قسمتی از محل برای بازدیدکننده مهم نباشد، ولی برای کارفرما از اهمیت بالایی برخوردار است یا برعکس، هرچه قدر که دید دوطرف به هم نزدیک باشد و نصبا کاملا به انتظارات کارفرما آشنا شود، کار آسانتر و نتیجه رضایت بخشتر خواهد بود.

لازم است طی چندمرحله به صورت حضوری به شخص کارفرما توضیحاتی در مورد اجرای پروژه ارائه شود تا کارفرما از نحوه نصب و اجرای پروژه مطلع شود. به این ترتیب در مواقع لازم می توان روی سوژه های مورد نظر زوم نمود. این برند ایرانی است و با داشتن انواع تجهیزات از جمله آژیر و دوربین مدار بسته، دزدگیرهای تلفنی، ریموت پیامکی، اپلیکیشنی و قابل نصب بروی درها پنجره ها اتوموبیل ها و مکان های مختلف درگیرهای مختلفی را تعبیه نموده است. برای حرفهای شدن در نصب دوربین مدار بسته میبایست یادگیری خود را در رابطه با مسائل روز شبکه و دوربینهای تولیدی شرکتهای مختلف بهروز نگه داشته و همزمان به دنبال نصب دوربینها در ساختمانهای مختلف دارای نقشههای متفاوت باشید. در نظر داشته باشید طبق قوانین باید افراد مراجعه کننده از نصب دوربین مطلع شوند.

دزدگیر اماکن قابلیت پیشگیری از سرقت را دارد. دزدگیر های اماکن که امکان نصب آنها در مکان هایی چون ساختمان های مسکونی، تجاری، و نظامی وجود دارد یکی از سیستم های امنیتی برای محافظت از حریم خصوصی افراد و جان و مال ساکنین در مقابل سارقان و خلافکاران می باشد. یکی از بهترین مزایای دزدگیر اماکن کنترل از راه دور این دستگاه می باشد. پس از خرید دوربین مداربسته، مهم ترین نکته نصب دوربین است. پس از اطمینان از درستی تنظیمات و دریافت تصویر روی مرورگر، یکی از نرم افزارهایی مثل نمونه های زیر روی گوشی نصب کنید. برای آزمایش سیستم و اطمینان از اینکه همه چیز به درستی کار می کند ، دستورالعمل های ذکر شده در دفترچه راهنمای سیستم امنیتی را دنبال کنید.

در عین حال نیز باید از کمترین تعداد دوربین ممکن استفاده کنید تا هزینههای جانبی نیز افزایش نداشته باشد. از جمله امکانات مدرن مورد استفاده در دوربینهای مداربسته که از تکنولوژی ANPR/LPR استفاده میکنند، میتوان به ارسال پیامک و ایمیل در شرایط حساس و خاص تعریف شده توسط کاربر اشاره کرد. در نصب دوربین مداربسته میتوان با استفاده از تجهیزاتی مثل داکت، لوله، سینی کابل و … اگر نمایندگی فروش دزدگیر اماکن مدنظر خود را می شناسید با استفاده از دکمه جست و جو موجود در سایت نام نمایندگی فروش دزدگیر اماکن مورد نظر خود را وارد کنید تا در صورت داشتن پروفایل در سایت پی جو تمامی اطلاعات نمایندگی شامل اطلاعات تماس ، آدرس ، شرح کامل خدمات نمایندگی مورد نظر خود را مشاهده کرده و با اطلاعات کافی به آنها مراجعه فرمایید. حتی اگر هم از کارخانه سرقت شود بامرور تصاویرضبط شده از طریق دوربین مداربسته به راحتی می توان مجرم یا مجرمان را شناسایی کرد. اگر نصب توسط تکنسین متخصص انجام نشود قطعا شما ضرر خواهید کرد، چرا تکنسین نصب باید در بازدید اولیه دوربین مداربسته برای شما بهترین پلن جانمایی دوربین ها را در نظر بگیرد، از لوازم و تجهیزات مناسب استفاده کند و سعی کند زیبایی ظاهری مکان شما را به هم نریزد.

در نتیجه نیاز است تا افرادی که وارد این حوزه می شوند تبلیغات زیادی انجام داده تا در نقاط مختلف شهر شناخته شوند. افرادی که در شغل دوربین مدار بسته مشغول فعالیت می شوند باید بتوانند انواع دوربین مدار بسته را با توجه نیازهای مشتری و شرایط ساختمان نصب و تنظیم نمایند. این دوربین به راحتی توسط سارقین یا افرادی که قصد انجام تحرکات مخرب دارند شناسایی و حتی تخریب میشود که میتواند نتیجه زحمات و هزینههای شما را هدر دهد و علاوه بر آن خسارات ناشی از سرقت را نیز در پی داشته باشد. ما در شرکت مهر تجارت مفتخریم که با اتکا به تجربیات چند ده ساله پرسنل متخصصمان از صفرتا صد پروژه های مختلف در زمینه نظارت تصویری، نصب دوربین مداربسته ، پشتیبانی و نظارت بر سیستم های نظارتی را در کمترین زمان ممکن و با هزینه های مقرون به صرفه برای شما عزیزان انجام دهیم.

در ادامه به مهمترین مکان هایی که در پروژه های نصب دوربین مداربسته ادارات باید اقدام به نصب دوربین کنید اشاره هایی می کنیم. پس از انجام تمام این مراحل شما در صورتی که تمایل داشته باشید پروژه نصب دوربین مداربسته شما شروع میشود. اگر شما نیز به دنبال یادگیری این حرفه هستید و یا نیاز به آشنایی با تعمیرگاه دوربین مداربسته(جهت حل مشکل فراموشی رمز دوربین مداربسته) دارید و یا اگر به دنبال شماره نصاب دوربین مداربسته مطمئن و حرفهای هستید، در ادامه با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات بیشتری را به دستآورید. کارشناسان ما در اطلاعات شما را ثبت کرده و به به تکنسین های واحد فنی اعلام می کنند تا از محل نصب بازدید صورت گیرد. شغل فروش و نصب دوربین های مدار بسته امروزه با توجه به نقش مهم دوربین های مداربسته در افزایش امنیت به یکی از مشاغل درآمدزا فنی تبدیل شده است. خوشبختانه ورود به این شغل نیاز به تحصیلات آکادمیک نداشته و تنها می بایست با آموزش دوربین مدار بسته مهارت های مورد نیاز برای نصب و تنظیم دوربین های مدار بسته را کسب کرده و وارد بازار کار شوید.

در سالهای اخیر با توجه به امکان استفاده از اینترنت در هر مکان و زمانی، نصب دوربین مداربسته به یکی از اصلیترین نیازهای کسب و کارها و مکانهای مهم تبدیل شده است. بنابراین در صورتی که قصد ورود به بازار کار این حرفه را دارید به شما اطمنیان می دهیم که این شغل یکی از بهترین مشاغل فنی در ایران و سایر کشورها می باشد. این شغل در ایران و سایر کشورها جز مشاغل فنی پردرآمد بوده و با توجه به نقش مهم دوربین های مدار بسته و تقاضای بالا برای نصب این دوربین ها توسط افراد و سازمان های مختلف، همچنین اجباری بودن نصب دوربین های مدار بسته از سوی اداره اماکن در بسیاری از ساختمان ها اعم از ساختمان های اداری، فروشگاه ها، مراکز تجاری، مغازه ها و غیره می توان آینده شغلی عالی را برای این حرفه متصور شد. هزینه دوره های دوربین مدار بسته در آموزشگاه های فنی حرفه ای حدود ۵۰۰ تومان است. پس از بازدید، تکنسین فنی هم نحوه نصب سیست ها و هم هزینه نصب دوربین مداربسته را برآورد میکند و به اطلاع شما میرساند. این کار با استفاده از یک تابلو ” این مکان مجهز به دوربین مداربسته است” که نمونه ای از ان در شکل بالا آورده شده، قابل انجام است.

اما اگر مراحل نصب اصولی، با رعایت استانداردهای لازم و توسط متخصص حرفهای انجام شود این خطا تا حد بسیار زیادی کم و حتی صفر میشود. کارگذاری و نصب دوربین های مداربسته نیازمند دانش و توانایی لازم جهت انجام آن به صورت دقیق و بدون مشکل است. کابل کشی مدارها معمولا به روشهای مختلف انجام میشود. به منظور یادگیری بیشتر و حرفهای شدن در این زمینه میتوانید از کلاسهای مختلف نصب انواع دوربینهای مداربسته استفاده کنید که در سایتهای معتبری مانند سایت چشمان بیدار آریا امکان دریافت خدمات آموزشی در این رابطه وجود دارد. می توانید یک منبع تغذیه واحد برای سیم ها ایجاد کنید یا هر کدام را به پریزهای مختلف وصل کنید. شغل دوربین مدار بسته جز مشاغلی است که وابستگی صد درصدی به مکان نداشته و می توانید برای شروع یک واحد کوچک را اجاره نمایید. گروهی دیگر مدت زمانی را به شاگردی نزد نصاب دوربین مدار بسته می پردازند. شما باید برای نصب دوربین مداربسته دستگاه DVR یا ضبط تصویر، هارد مخصوص ذخیره کردن تصاویر، سیم، کابل و تجهیزات مورد نیاز دیگر را برای آن تهیه کنید. کابل تک درام مخصوص ویدئو است. چراکه برخی از این دوربینها نیاز به مدار آنالوگ دارند و برخی دوربینها نیز به طور کلی دوربینهای آی پی دار هستند که نیاز به کابل کشی تحت شبکه دارند.

اما برخی کاربران، مخصوصا کسانی که بیشتر طرفدار سادگی سیستمها و نیاز کمتر به نیروی آموزش دیده IT و هزینه کمتری هستند، دوربینهای مدار بسته آنالوگ HD را انتخاب می کنند. در صورتی که قصد دارید به صورت شخصی مغازه دوربین مدار بسته راه اندازی نمایید هزینه های ورود به این شغل بالاتر خواهد شد. با توجه به تخصصی بودن نصب دوربین های مدار بسته این روش ها در صورتی که قصد ورود به بازارکار و درآمدزایی از این شغل را دارید توصیه نمی شود. مزایا: اگر زنگ هشدار شما فعال شود، سیستم های امنیتی خانه هوشمند با شما یا یکی از اعضای خانواده با تلفن هوشمند تماس می گیرند. شغل دوربین مدار بسته یکی از مشاغل مهم و عالی در بازارکار امروز است که به دلیل استقبال گسترده افراد نسبت به نصب دوربین های مدار بسته از بازار کار عالی برخوردار می باشد. نصب دوربین مدار بسته دارای مراحلی است که باید با دقت و با جزییات دقیق انجام شود . یکی از مهندسان که آزمایش و بررسی دوربین های امنیتی خانگی را انجام می دهد، می گوید:گاراژ یکی از مکانهایی است که نصب دوربین در آنجا لازم است چون گاراژها پر از مواردی هستند که دزدها می توانند به سرعت آنها را در بازار سیاه بفروشند مانند دوچرخه، ابزار و تجهیزات ورزشی نصب دوربین در اینجا یکی از موارد لازم است.

پس از نصب دوربین مداربسته لازم است منبع تغذیه آن وصل شود. از بزرگترین و متنوع ترین برند های موجود در بازار ایران در حوزه ی سیستم های امنیتی برند جی ام کا می باشد. مهر تجارت نمایندگی اصلی برند هایک ویژن و تیاندی در ایران. اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که برای بازدید اولیه دوربین مداربسته با شرکت فرتاک گلوبال ویژن تماس بگیرید. بهتر است بگوییم نصب دوربین مداربسته باید طوری انجام شود که نقطه کوری در محوطه مورد نظر باقی نگذارد. 8-تنظیمات دوربین مدار بسته را انجام دهید. در ادارات، فروشگاه ها، مراکز تجاری، کارخانجات، بیمارستان ها، دانشگاه ها، مدارس، مترو و غیره به نصب، تعمیر و سرویس دوربین های مدار بسته بپردازید. دوربین مداربسته امروزه در بخشهای مختلفی از جمله مراکز آموزشی، مراکز عمومی، مراکز نظامی، کارخانجات، ادارات، بانکها، فروشگاهها، مراکز تجاری و مسکونی و.. ضمن اینکه در پایان این دوره ها مدرک معتبر فنی حرفه ای به شما ارائه شده و می توانید برای سازمان ها، کارخانجات، فروشگاه ها، بیمارستان ها و غیره رزومه ارسال کرده و به استخدام آنها در آیید. سرفصل های ارائه شده بر طبق دستورات سازمان فنی و حرفه ای می باشد و شامل مواردی مانند آموزش اجزای دزدگیر اماکن، آموزش نحوه برنامه دهی دستگاه مرکزی، نحوه نصب زون بی سیم دزدگیر اماکن، آموزش نحوه نصب پنل مرکزی، آموزش نحوه نصب و راه اندازی دزدگیر مدل سیم کارتی، آموزش نصب شوک سنسور، آموزش نصب چشمی سیمی و بی سیم و …

میزان درآمد نصاب دوربین مدار بسته همانند دیگر مشاغل فنی از قبیل شغل برقکار ساختمان یا شغل پکیج دیواری وابسته به میزان تخصص و مهارت می باشد. متفاوت میباشد که در جدول بالا حدود اجرت و دستمزد نصاب دوربین مدار بسته را مشاهده کردید. همچنین یک نصاب دوربین مدار بسته باید به خوبی بتواند مشکلات به وجود آمده در دوربین را شناسایی، عیب یابی و تعمیر نماید. ابزارهای مورد نیاز برای نصب دوربین های مدار بسته عبارتند از: دریل، انواع آچار، نردبان، پیچ گوشتی، دستگاه تست دوربین، کاتر، پله، مولتی متر، فنر سیم کشی که با مبلغی حدود ۳ تا ۵ میلیون تومان می توانید لوازم مورد نیاز را خریداری نمایید. دوره آموزش دوربین مدار بسته فنون برق با تخفیف ۳۰ درصدی با قیمت ۳۰۰ هزار تومان به صورت کاملا تخصصی و عملی برگزار می گردد. در مدار این آلارم ها از اجزای الکترونیکی به کار برده می شود در ولتاژهای ۹،۱۲،۲۴ ولت وجود دارند. همچنین برخی دیگر از دوربینهای نظارتی مداربسته وجود دارند که به صورت بی سیم در شبکه قرار میگیرند. سرعت عمل، مشتری مداری، کیفیت ارائه خدمات، قیمت مناسب و رقابتی، تبلیغات برخی از دیگر عوامل مهم و تاثیر گذار بر میزان درآمد این شغل است. نصب اصولی دوربین مداربسته یکی از مهم ترین نکات در افزایش بازدهی سیستم های مداربسته و امنیتی است.