استخدام استارت‌آپ‌های گروه موتور هیوندای برای فراخوان نیمه اول شتابدهنده ZER01NE 2023

استارت آپ های منتخب با بودجه توسعه پروژه ارائه می شوند و می توانند برای سرمایه گذاری های سهام مورد ارزیابی قرار گیرند.

– پایان –

تیم های شرکت کننده گروه که مسئولیت اجرای پروژه را بر عهده دارند به طور مستقیم در بررسی و جذب متقاضیان استارت آپ برای هر پروژه مشارکت دارند. فقط استارت‌آپ‌های ثبت‌شده واجد شرایط بررسی خواهند بود و می‌توانند درخواست خود را از 17 فوریه تا 12 مارس در وب‌سایت رسمی درخواست ارسال کنند. نتایج در ماه آوریل اعلام خواهد شد.

مسلح به تفکر خلاق، ارتباطات مشارکتی و اراده برای مقابله با هر چالشی، ما در تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر برای همه هستیم.

مخاطب:
داین کانگ
تیم استراتژی و برنامه ریزی سازمانی جهانی روابط عمومی / گروه موتور هیوندای
[email protected]
2094 2 3464 82 +منبع

استارت‌آپ‌ها می‌توانند برای یکی از ۱۸ پروژه جهانی که توسط تیم‌های داخلی گروه طراحی شده‌اند، تحت شش موضوع کلیدی استفاده کنند: فناوری خودکار، خدمات تحرک، کارخانه هوشمند، روباتیک، متاورس و پروتک. استارت آپ ها ممکن است برای یک پروژه خاص درخواست دهند.

جزئیات بیشتر در مورد شتاب دهنده ZER01NE را می توانید در وب سایت رسمی برنامه بیابید.

  • گروه موتور هیوندای از استارت آپ ها دعوت می کند تا برای برنامه نوآوری نیمه اول 2023 برای همکاری با تیم های گروه موتور هیوندای در زمینه فناوری های آینده درخواست دهند.
  • استارت‌آپ‌ها می‌توانند برای یکی از 18 پروژه جهانی تحت شش موضوع مختلف فناوری، از جمله اتوتک، خدمات تحرک، کارخانه هوشمند، روباتیک، متاورس و پروپ‌تک درخواست دهند.
  • آثار ارسالی از 17 فوریه تا 12 مارس پذیرفته می شوند و نتایج در آوریل اعلام می شود

سئول، 20 فوریه 2023 – گروه موتور هیوندای (گروه) برنامه شتاب دهنده ZER01NE در نیمه اول 2023 خود را اعلام کرد، یک پلت فرم نوآوری باز برای تسهیل همکاری بین استارت آپ ها و تیم های مختلف زیر گروه در پروژه های مختلف. این برنامه با هدف کشف استارت آپ های ارزشمند و بررسی احتمالات استفاده استراتژیک از فناوری های نوآورانه آنها انجام می شود.

درباره گروه موتور هیوندای
گروه موتور هیوندای یک شرکت جهانی است که یک زنجیره ارزش مبتنی بر تحرک، فولاد و ساخت و ساز و همچنین لجستیک، مالی، فناوری اطلاعات و خدمات ایجاد کرده است.

با حدود 250000 کارمند در سراسر جهان، برندهای متحرک گروه شامل هیوندای، کیا و جنسیس است.

از زمانی که گروه شتابدهنده ZER01NE را در سال 2018 معرفی کرد، 150 تیم از 11 شرکت وابسته به گروه و 140 استارت آپ روی 107 پروژه مشترک با هم کار کرده اند. این امر باعث شده است که 74 استارتاپ با موفقیت سرمایه گذاری سهام خود را از گروه دریافت کنند.

سلب مسئولیت: گروه موتور هیوندای معتقد است که اطلاعات موجود در اینجا در زمان انتشار دقیق است. با این حال، شرکت ممکن است در صورت نیاز اطلاعات جدید یا به روز شده را آپلود کند و فرض می کند که مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات تفسیر شده و استفاده شده توسط خواننده ندارد.