اسکیپ‌می اولین مجموعه اتاق فرار و اسکیپ روم | allescape

داستان بازی از این قرار است که بیماری طاعون جهش‌یافته و تمام شهر را فرا گرفته است. در این میان مراکز زیادی برای ایزوله شهر ایجاد شده که مبتلایان را به آن‌ها منتقل می‌کنند. شما و دوستانتان درحالی‌که هیچ نشانی از این بیماری ندارید دیشب دستگیر شده‌اید و متوجه می‌شوید که این مرکز برای تست واکسن‌های جدید خود روی افراد سالم آن‌ها را آزمایش می‌کنند. داستان بازی به قتل یک تاجر اصفهانی با نام داریوش راستگو مربوط است که تیم شما باید تمام تمرکز خود را به کار بگیرد تا در ۶۰ دقیقه بتوانید قاتل را پیدا کند. اگر علاقه به بازی با سبک کارآگاهی دارید این اتاق فرار با محیط متفاوت خود می‌تواند یک گزینه مناسب برای شما باشد.

ژانر اتاق فرارهای پرایوت زون ترسناک و هیجانی است؛ اما نکته مهم اینجاست که بازی home اولین بازی شروع از مبدا ایران است. در بازی شروع از مبدا، شما به محض ورود به فضای بازی درگیر حل معماها می‌شوید و گیم مستر در ابتدا هیچ ارتباطی با شما ندارد. همچنین بازی home کاملا وابسته به خودروی شماست و باید با خودرو وارد بازی شوید تا بتوانید بخش‌هایی از بازی را بگذرانید.

اتاق فرار محله خبیث

مردم این محل بر این باورند که در این مکان اشباح وجود دارند. از نکات ویژه اتاق فرار شب 13 ام دکوراسیون جالب توجه آن است. برای شرکت در این بازی هم پوشیدن لباس های راحت توصیه می شود. همین طور اگر بیماری تنفسی مانند آسم دارید، حتما باید به بازی گردان اطلاع دهید. مجموعه دالون به‌عنوان یکی از زیر مجموعه‌های گروه سرگرمی آفلاین در سال ۱۳۹۵ با هدف و اجرا بازی‌های فکری و معمایی تاسیس و راه‌اندازی شد.

اتاق فرار روانی

این بازی با میزان ترس ۸۰ درصد و سختی ۷۰ درصد با دکوری جذاب، شما را از زمان حال جدا می‌کند؛ زیرا سناریو و حوادث بازی در گذشته‌ای نسبتا اسکیپ روم اقتباسی دور اتفاق افتاده‌اند. این اتاق فرار با مساحت حدود ۹۵ متر مربع، بازی با تعداد بالای نفرات را امکان‌پذیر می‌کند و مناسب گروه‌های پرجمعیت نیز است. این اتاق فرار یکی از بازی های مجموعه اویل اسکیپ بوده و در منطقه چیتگر تهران واقع شده است. داستان بازی از این قرار است که در یک شهربازی قدیمی و مهیج که دارای مشتریان زیادی بود، دلقک مهربانی به نام کایچر حضور داشت که علت محبوبیت این شهربازی بود.

  • چنانچه قصد انجام یک بازی با درون مایه کنجکاوی را دارید، می توانید ژانر ماجراجویی را برای خود انتخاب کنید.
  • بازی دیگری که در اتاق فرار بوم می‌توانید انجام دهید، اتاق فرار رستگاری بیولوژیکی است.
  • در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین اتاق فرارهای تهران را که از جاهای دیدنی تهران به شمار می‌آیند، به تفکیک مناطق به شما معرفی کنیم.

اسکیپ‌می اولین مجموعه اتاق فرار و اسکیپ روم | allescape اگه شما و دوستانتان از اینکه دست و پاهایتان بسته شود، هیچ ترسی ندارید، پیشنهاد ما به شما اتاق فرار کلبه وحشت است. فقط یک ساعت فرصت دارید که از دست کسانی که دست و پای شما را بسته‌اند فرار کنید. سناریوی اتاق فرار پادزهر یکی از آن سناریوهایی است که حس کنجکاوی را قلقلک می‌دهد تا با دوستانتان تجربه‌­اش کنید.

اتاق فرار قاتل سریالی