بنجامین میشایلزین به عنوان مدیر آزمایشگاه تست ایمنی و تحقیقات به هیوندای موتور آمریکای شمالی پیوست.

Michajlyszyn دارای تجربه رهبری تیم های جهانی در مناطق مختلف زمانی و مناطق جغرافیایی است، از جمله یک ماموریت طولانی مدت خارج از کشور با جنرال موتورز در سئول، کره به عنوان مدیر یکپارچه سازی ایمنی جهانی.

قبل از پیوستن به هیوندای، میشالیزین مدیر یکپارچه سازی عملکرد و توسعه دیجیتال در Rivian Automotive بود، جایی که او تیم مسئول تنظیم و توسعه اهداف عملکردی مشتری برای تمام معماری‌های خودروی آینده را رهبری می‌کرد. بن با بیش از 20 سال تجربه در صنعت خودروسازی جهانی، از جمله نقش‌هایی در جنرال موتورز و دیگر استارت‌آپ‌های خودروهای الکتریکی، ارزش بسیاری از وسایل نقلیه امروزی در جاده‌ها را در تقریباً تمام بخش‌ها اضافه کرده است.

آزمایشگاه جدید تست و بررسی ایمنی، تست و آنالیز ایمنی موجود هیوندای را بیشتر می کند. این هواپیما دارای یک آزمایشگاه بررسی تصادف میدانی، آزمایشگاه باتری ولتاژ بالا، آزمایشگاه پزشکی قانونی، مسیر 500 متری و یک پد منطقه دینامیک خودرو خواهد بود. انتظار می رود این آزمایشگاه تا پاییز 2023 به بهره برداری برسد و 160 کارمند از آن پشتیبانی کنند.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

###

منبع

شهر سوپریور، میخ. 17 مه 2023 – هیوندای موتور آمریکای شمالی، بنجامین میشایل زین را به عنوان مدیر آزمایشگاه تست و بررسی ایمنی واقع در Superior Twp.، میخ منصوب کرده است. او با پشتیبانی و اجرای کلیه فعالیت های تست ایمنی و بررسی میدانی خودرو برای هیوندای موتور، بر آزمایشگاه ایمنی جدید نظارت خواهد کرد. آمریکای شمالی و جنسیس موتور آمریکای شمالی. Michajlyszyn از روز دوشنبه، 15 مه شروع به کار کرد و به برایان لطوف، مدیر ارشد ایمنی جهانی، شرکت هیوندای موتور گزارش می دهد. بن یک رهبر مهم در دفتر ایمنی HMNA آمریکای شمالی (NASO) خواهد بود.

لطوف گفت: «تجربه گسترده بن در صنعت خودروسازی جهانی، از جمله توسعه عملکرد ایمنی و مدیریت سازمان‌های مختلف، سودی برای عملکرد ایمنی هیوندای، جنسیس و کل شرکت ما در آمریکای شمالی خواهد بود.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok