تعامل برای یک اقتصاد دایره ای: موتور هیوندای تعهد به حفاظت از دریا را با دریاهای سالم تقویت می کند

سئوهیون کیم
روابط عمومی جهانی / شرکت هیوندای موتور
[email protected]
+82 2 3464 4911

ماموریت هیوندای موتور برای ایجاد ارزش مشترک

مخاطب:

از 25 تا 26 آوریل، هیوندای و سالم سیز فعالیت های سال 2023 خود را با پاکسازی دو روزه در توسا د مار، اسپانیا آغاز کردند. این فعالیت از آنجایی که هر دو سازمان – با حمایت قوی Ghost Diving Spain – از آغاز همکاری در سال 2021 با هم در این منطقه کار می کنند، اهمیت ویژه ای برای مشارکت داشت.منبع


سئول/آفنباخ، 31 مه 2023
– پس از موفقیت دو سال گذشته، هیوندای موتور و سازمان حفاظت از دریا Healthy Seas سومین سال همکاری خود را با پاکسازی در Tossa de Mar، یک منطقه دریایی بسیار آلوده در کاستا براوا، اسپانیا آغاز کردند.

###

در بازگشت به خشکی، تیم داوطلب سرب و طناب ها را قطع کردند و زباله ها را بر اساس نوع گروه بندی کردند. پس از مرتب سازی، Healthy Seas اطمینان حاصل می کند که تورهای بازیابی شده به منبع جدیدی تبدیل می شوند. قطعات نایلونی توسط آکوافیل، همراه با سایر ضایعات نایلون، به نخ ECONYL تبدیل می‌شوند، که اساس بسیاری از محصولات جدید است، مانند کفپوش‌های هیوندای IONIQ 5 و IONIQ 6 با گازهای خروجی صفر، خودروهای برقی باتری.

مقابله با آلودگی دریایی در کاستا براوا

الویرا هررا
کارشناس ارتباطات شرکتی
[email protected]
+49(0)69 271472 – 255

تورهای آبششی با وجود سبک بودن، کشنده ترین شکل زباله های دریایی هستند. بسیاری از موجودات دریایی، به ویژه سخت پوستان، در طول عملیات از تور نجات یافتند. تورهای ترامل، گلدان خرچنگ شکسته و چندین متر صف طولانی نیز برداشته شد.

با تمدید این همکاری، فعالیت های هیوندای و سالم سیز در مقیاس جهانی گسترش خواهد یافت. شرکا که متعهد به شکل دادن به آینده ای پایدارتر هستند، برای مبارزه با آلودگی دریایی در سراسر قاره ها، پرورش اکوسیستم های دریایی پایدار و ترویج اقتصاد دایره ای با یکدیگر همکاری خواهند کرد. این مشارکت در حال حاضر در حال برنامه ریزی چهار پاکسازی و چندین فعالیت آموزشی است.

مایکل کول، رئیس و مدیر عامل هیوندای موتور اروپا، گفت: دیدن تمام دستاوردهای هیوندای موتور اروپا و دریاهای سالم برای نسل های آینده در سال 2022 واقعاً دلگرم کننده بود. برنامه های مشارکت ما در سال 2023 حتی جاه طلبانه تر است. با رسیدن به خارج از اروپا، فعالیت‌های ما در سال جاری تأثیری جهانی خواهد داشت، آب‌های دیگر قاره‌ها را پاکسازی می‌کند و اقتصاد دایره‌ای را بیشتر پیش می‌برد. این واقعاً گواهی بر این است که وقتی بسیاری از طرف‌ها برای تجدید یک رابطه پایدار با اقیانوس‌های جهان گرد هم می‌آیند، چقدر امکان‌پذیر است.»

اطلاعات بیشتر در مورد موتور هیوندای و محصولات آن را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید: http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد. هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت در فناوری‌های پیشرفته مانند روباتیک و تحرک هوایی پیشرفته (AAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی را ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده ای پایدار برای جهان، به تلاش های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد.

  • مشارکت بین هیوندای و Healthy Seas سال سوم را با پاکسازی در توسا د مار، اسپانیا آغاز کرد.
  • هیوندای ماموریت جهانی خود یعنی CSV (ایجاد ارزش مشترک) را تثبیت می کند و تلاش های متحول کننده ای برای آینده ای پایدار تحت ابتکار “هیوندای ادامه می دهد”
  • مشارکت برای سازماندهی چهار پاکسازی در مقیاس بزرگ، ادامه مأموریت آموزشی و ترویج اقتصاد دایره ای

آدریانا سرامی
رئیس بخش روابط عمومی شرکت و برند
[email protected]
+49(0)69 271472 – 614

هشت غواص داوطلب از تیم های Ghost Diving Spain و Ghost Diving Netherlands در این پاکسازی شرکت کردند. هدف آنها از بین بردن توری آبشش بزرگی بود که صخره ای را در محدوده یک منطقه حفاظت شده دریایی می پوشاند.

«هیوندای ادامه» تلاش‌های متحول کننده‌ای برای آینده‌ای پایدار از طریق سه حوزه اصلی خود انجام می‌دهد: ادامه زمین، ادامه تحرک و ادامه امید. Continue Earth نشان دهنده تمایل HMC برای مراقبت از سیاره و مبارزه با تغییرات آب و هوایی است. فناوری و پیشرفت‌های Continue Mobility باعث دموکراتیک کردن تحرک و ایمن‌تر شدن آن می‌شود. هدف Continue Hope آموزش نسل های آینده و حمایت از رشد جوانان با استعداد است.

تحت چشم انداز برند هیوندای موتور «پیشرفت برای بشریت»، هدف این شرکت ایجاد ارزش مشترک از طریق افزایش تأثیرات اجتماعی و ایجاد یک اکوسیستم تجاری پایدار است. این ماموریت الهام‌بخش آخرین ابتکار CSV HMC، «هیوندای ادامه» بود.

برای این همکاری مجدد بین هیوندای موتور و سالم سیز، یک گروه فیلمبرداری داوطلبان را در توسا د مار دنبال کردند و تلاش های آنها برای حفظ اکوسیستم های دریایی را مستند کردند.