تمدید همکاری هیوندای و کیا با فیفا تا سال 2030، Boston Dynamics و Supernal برای نشان دادن راه حل های آینده موبیلیتی

مخاطب:
فیلیپ ژوردین
تیم روابط عمومی جهانی / گروه موتور هیوندای
[email protected]منبع

کارل کیم، رئیس گروه موتور هیوندای گفت: “از طرف گروه موتور هیوندای، ما مفتخریم که همکاری خود را با فیفا گسترش دهیم و تعهد دیرینه خود را به دنیای فوتبال تقویت کنیم.” با شروع این همکاری مجدد، مشتاقانه منتظر به نمایش گذاشتن قابلیت های راه حل های حمل و نقل و مارک های شریک خود در مقیاس جهانی هستیم. همراه با فیفا، هدف ما الهام بخشیدن و متحد کردن هواداران در سراسر جهان از طریق قدرت فوتبال است.”

  • گروه موتور هیوندای به هیوندای و کیا وابسته است تا به عنوان شرکای رسمی فیفا در زمینه حمل و نقل، ارائه حمل و نقل، فناوری های رانندگی خودکار و خدمات حرکتی آینده در رویدادها و مسابقات جهانی ادامه دهند.
  • تمدید همکاری برای پوشش طیف وسیعی از مسابقات، از جمله جام جهانی 2023 زنان فیفاTM و جام جهانی فوتبال 2026TM بین دیگران
  • شرکت‌های تابعه گروه Boston Dynamics و Supernal برای پیوستن به این قرارداد، فرصت‌های هیجان‌انگیزی را برای برندهای حمل‌ونقل آینده برای دستیابی به مخاطبان جهانی فراهم می‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد گروه موتور هیوندای، لطفاً به سایت www.hyundaimotorgroup.com مراجعه کنید

همکاری های تجدید شده طیف گسترده ای از مسابقات معتبر فیفا را در بر می گیرد، از جمله جام جهانی زنان فیفا 2023 که بسیار مورد انتظار است.TM و جام جهانی فوتبال 2026TM، بین دیگران. حمایت هیوندای و کیا از فیفا بیش از دو دهه است که تاکید جدیدی بر رشد و توسعه بازی زنان داشته است.

به مناسبت این مناسبت، فیفا و گروه موتور هیوندای امروز در دفتر مرکزی خود در زوریخ سوئیس مراسم امضای قرارداد را برگزار کردند. جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا، با کارل کیم، رئیس گروه موتور هیوندای، دست به دست هم داد تا رسماً این قرارداد را امضا کنند، که نماد تعهد مشترک شرکا برای جهانی کردن فوتبال است.

سئول/زوریخ، 25 مه 2023 – شرکت‌های وابسته به هیوندای موتور گروه (گروه)، شرکت خودروسازی هیوندای و شرکت کیا امروز به طور مشترک از تمدید همکاری دیرینه خود با فیفا تا سال 2030 خبر دادند. این توافقنامه تمدید شده از شرکت‌های تابعه گروه بوستون داینامیک و سوپرنال استقبال می‌کند.

– پایان –

درباره گروه موتور هیوندای
گروه موتور هیوندای یک شرکت جهانی است که یک زنجیره ارزش مبتنی بر تحرک، فولاد و ساخت و ساز و همچنین لجستیک، مالی، فناوری اطلاعات و خدمات ایجاد کرده است. با حدود 250000 کارمند در سراسر جهان، برندهای متحرک گروه شامل هیوندای، کیا و جنسیس است. مسلح به تفکر خلاق، ارتباطات مشارکتی و اراده برای مقابله با هر چالشی، ما در تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر برای همه هستیم.

شایان ذکر است، شرکت‌های تابعه گروه Boston Dynamics و Supernal به قرارداد تمدید شده با فیفا می‌پیوندند و فرصت‌های هیجان‌انگیزی را برای برندهای متحرک آینده فراهم می‌کنند تا تخصص، فن‌آوری‌ها و رویکرد پایدار خود را برای نوآوری در برابر مخاطبان واقعاً جهانی به نمایش بگذارند. Boston Dynamics زیرمجموعه اصلی گروه در زمینه رباتیک است و Supernal واحد تحرک هوایی پیشرفته آن است. هر دو شرکت تابعه بخش‌های کلیدی تبدیل گروه به یک ارائه‌دهنده راه‌حل‌های تحرک هوشمند و پایدار هستند که برای پیشبرد حالت‌های جابجایی آینده هدایت می‌شوند.

هیوندای و کیا به عنوان شرکای رسمی جابجایی فیفا، به ایفای نقش های حیاتی در تضمین عملیات حمل و نقل روان و کارآمد در رویدادها و مسابقات جهانی فیفا ادامه خواهند داد. با شبکه های توزیع جهانی گسترده خودروسازان، آنها مجموعه وسایل نقلیه جامعی را ارائه می دهند که تمام الزامات حمل و نقل فیفا را برآورده می کند و امکان حرکت بدون درز تیم ها، مقامات و کارکنان را فراهم می کند.

ما از ادامه همکاری دیرینه خود با هیوندای و کیا هیجان زده هستیم. جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا گفت: در طول سال‌ها، آنها به طور مداوم تعهد خود را به حمایت از فیفا نشان داده‌اند و ما تعهد آنها را برای ارتقای تجربه کلی تورنمنت‌ها ارزشمند می‌دانیم. وقتی با هم وارد این دوره جدید می‌شویم، در مورد چشم‌اندازهایی که با اضافه شدن Boston Dynamics و Supernal پیش رو داریم هیجان‌زده هستیم. با هم، ما به کار برای متحد کردن جهان از طریق فوتبال ادامه خواهیم داد.”