خرید انواع پرده زبرا اتاق خواب + طرح از جدیدترین مدل‌ها پردکور

خرید انواع پرده زبرا اتاق خواب + طرح از جدیدترین مدل‌ها پردکور

با توجه به اینکه در تولید و مونتاژ این پرده ها از جدید ترین تکنولوژی ها استفاده می شود و به صورت دوبل هستند به راحتی می توان از امکان سایه و روشن شدن پرده استفاده نمود. از این رو پرده شید زبرا می تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که قصد دارند به صورت همزمان از دو پارچه ضخیم و توری برای زیبا تر نمودن منزل یا محیط کار خود استفاده نمایند. اگر می خواهید با پرده های شید زبرا بیشتر آشنا شوید تا پایان باخانهپردههمراه باشید.

مدل‌های پرده زبرای آشپزخانه

لایه های توری پرده زبرا نور را وارد فضا میکند اما در عین حال اشعه ماورای بنفش را فیلتر میکند. زنجیر پرده زبرا برای حالت دستی است، در مدل های موتوری میتوان از راه کنترل از راه دور و حتی کنترل صوتی باز و بسته شدن پرده را تنظیم کرد. لایه پارچه ای پرده شب و روز، مانع از دید افراد غریبه به داخل اتاق خواب شده و لایه پارچه ای آن نور را به آتاق خواب وارد کرده و فضا را از تاریکی بیرون می آورد. راحتی کار کردن با پرده زبرا اصلا و ابدا با سایر مدل پرده های دیگر قابل مقایسه نیست.

این روز‌ها کمتر خانه‌ای با دکوراسیون مدرن می‌بینید که از پرده‌های زبرا در دیزاین و دکوراسیونش استفاده نشده باشد. از این رو در این مقاله قصد داریم به ویژگی‌های پرده زبرا و چگونگی نصب آن بپردازیم. پس اگر شما هم از دکوراسیون مدرن لذت می‌برید و در فکر خرید پرده‌ای مدرن و شکیل هستید با ما همراه باشید.

این پارچه، چین خوردگی‌هایی دارد تا بتواند در هنگام جمع شدن، به صورت یکنواخت و منظم تا بشود. این پرده در طرح‌های مختلف موجود و به صورت عمودی تا می‌شود تا نور به داخل اتاق بیاید. در واقع برعکس پرده‌های معمولی که به چپ یا راست حرکت می‌کنند، این نوع پرده به سمت بالا حرکت می‌کند و تا می‌شود. انتخاب درست اندازه پرده مهم ترین نکته ای است که باید قبل از خرید پرده آن را در نظر داشت.

  • پرده زبرا از انواع پرده‌ کرکره‌ای‌ افقی است که سبکی مدرن و مینیمال دارد.
  • جدیدترین و زیباترین مدل های زبرا در بازار موجود هستند که می توان با توجه به دکوراسیون داخلی، مدل و طرح مورد نیاز را خریداری نمود.
  • را میتوانید در هر اتاقی یا حتی آشپزخانه ها و راهرو ها داشته باشید و از مزیت آن بهره ببرید.
  • پرده زبرا برای اتاق خواب کودک میتواند از طرح گل، پروانه، شخصیت های کارتونی، ستاره و خورشید، ماشین ها، و مدل های دیگر باشد.

پرده زبرای کنترلی نیز به عنوان یک ابداع جدید در ساخت پرده می تواند یک گزینه‌ی عالی برای استفاده در اتاق خواب باشد. شما همیشه می توانید قیمت پردهای زبرای مختلف را از همکاران ما استعلام کرده و در مورد خرید پرده از ویکی دکو مشاوره بگیرید. برای این کار می توانید به سایت دکوپیک مراجعه و از انواع مدل ها دیدن کرده و طرح مورد سلیقه خود را به صورت آنلاین خریداری نمایید. اما ویژگی مهم دیگر پر‌ده زبر‌ا قابلیت چاپ انواع و اقسام طراحی ها با رنگ ها و کیفیت های مختلف می باشد. شما می توانید بر حسب نیازتان و چیدمان و دکوراسیون کلی فضای موجود طرح دلخواه خود را سفارش دهید. این نوع پرده زبرا از زیر مجموعه های پرده طرحدار و چاپی می باشد.

پرده زبرا کد Sd01745-0001

در هر صورت برای اینکه بتوانید بهترین کارایی را از خرید این پرده ها دریافت کنید، کیفیت آن را باید مد نظر داشته باشید. پرده زبرا سیلوئت یکی از بهترین گزینه ها در میان پرده های مناسب اتاق خواب است. زیرا این مدل جدید پرده زبرا حداکثر جلوگیری از ورود نور در هنگام خواب را داشته تا شرایط بهتری برای خواب برقرار کند.

در حقیقت ورود پرده زبرا به بازار باعث شد تا دیگر مانند گذشته، انتخاب و نصب پرده فرایندی طولانی و گاهی خسته کننده نباشد. پیش از تولید در تولیدی، لازم بود ابتدا پارچه پرده انتخاب شود. در مرحله دوم این پارچه ها برای دوخت به دست خیاط پرده داده می شد و سپس برای نصب به خانه می آمدند. هزینه های زیادی از جمله انتخاب پرده، آستر، هزینه دوخت پرده، هزینه نصب و موارد دیگر از جمله مشقات نصب پردهای قدیمی بود. پرده زبرا از دو بخش تشکیل می شود، بخش توری و پارچه ای به صورت یکی در میان و افقی در کنار یک دیگر قرار گرفته اند و پرده ی راه راه شکلی را تشکیل می دهد.

همینطور در منازل طرح های گلدار و رنگ های روشن محبوبیت بیشتری دارند. در صورت لک شدن پرده، باید یک پارچه تمیز آغشته به مواد شوینده را به آرامی بر روی سطح پرده بکشید تا لکه‌ها به طور کامل پاک شوند. نکته‌ی دیگری که در رابطه با انواع پرده زبرا وجود دارد این است که شما نمی‌توانید در منزل و به تنهایی پرده زبرا را باز نمایید؛ زیرا نص مجدد آن بسیار سخت و دشوار است. همچنین، باز کردن پرده‌ها و شستن آن‌ها باعث از بین رفتن آهار پرده می‌شود. برای مثال، در محیط‌های کاری، سرویس‌های بهداشتی و آشپزخانه‌ها و …

پرده زبرا را می توانید با سبک میدسنچری، روستیک و ترنزیشنال http://vistapardeh.ir/ هم تلفیق کنید. در ضمن، از آن جایی که تنوع طرح و رنگ این پرده زیاد است، برای ست کردن آن با دیگر اجزای دکوراسیون داخلی نیز با مشکلی مواجه نخواهید شد. به طور خلاصه، اگر کمی سلیقه به خرج داده و انتخابی صحیح انجام دهید، می توانید دکوراسیونی زیبا و دوست داشتنی با کمک پرده زبرا خلق کنید. بهتر است نوع ساده پرده زبرا را زمانی به کار ببرید که اجزای دیگر دکوراسیون داخلی فضا طرح دار هستند.