خودروهای هیوندای به جوایز بهترین خرید 2023 راهنمای مصرف کننده معرفی شدند

Consumer Guide® 2023 نشان‌واره جایزه بهترین خرید، شیکاگو، 5 دسامبر 2022.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

هیوندای با Venue، سانتافه و Ioniq 5 توانایی خود را در ارائه ارزش، برتری جریان اصلی و فناوری پیشرفته به طور همزمان نشان می دهد. تام آپل، ناشر راهنمای مصرف‌کننده، گفت: خیلی سخت است که تحت تأثیر این برند نباشیم که چگونه این برند در حال تغییر نحوه تفکر آمریکایی‌ها در مورد حمل‌ونقل شخصی است.

  • سه خودروی تکراری هیوندای برنده جایزه بهترین خرید راهنمای مصرف کننده
  • بیش از 150 وسیله نقلیه در 18 دسته ارزیابی شده است

منبع

راهنمای مصرف‌کننده بهترین خرید خودرو بهترین ارزش و ویژگی‌ها را در هر کلاس مربوطه نشان می‌دهد. برای سال 2023، 41 بهترین خرید در 18 کلاس اهدا شده است که انتخاب های روشن و آسانی را برای مصرف کنندگان فراهم می کند.

###

ریکی لائو، مدیر برنامه‌ریزی محصول هیوندای موتور آمریکای شمالی، گفت: «هیوندای بار دیگر خوشحال است که محصولاتی را به‌عنوان بهترین خریدهای راهنمای مصرف‌کننده گنجانده است که ترجیحات رانندگی در دنیای واقعی مصرف‌کنندگان را شناسایی می‌کند. خط تولید هیوندای چه در سفر به یک مقصد محلی یا دوردست، طیف وسیعی از ویژگی‌های مورد نظر و فناوری‌های پیشرفته را ارائه می‌دهد که با ملاحظات مصرف‌کنندگان مطابقت دارد.


FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 21 دسامبر 2022
– برنده جایزه هیوندای در سال 2023، سانتافه و خودروی کاربردی اسپرت برقی IONIQ 5 به جوایز بهترین خرید 2023 راهنمای مصرف کننده معرفی شدند. هر وسیله نقلیه اعطا شده نشان دهنده ترکیبی از ویژگی های برجسته از جمله ویژگی های تقاضا، عملکرد، امکانات، مصرف سوخت، سوابق قابل اطمینان و ارزش فروش مجدد است. خودروهای هیوندای برنده جایزه بهترین خریدها را در دسته های کراس اوورهای ساب کامپکت، کامپکت و سایز متوسط ​​نشان می دهند. لیست کامل جوایز بهترین خرید راهنمای مصرف کننده 2023 را می توانید در http://consumerguide.com مشاهده کنید.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین


راهنمای مصرف کننده

از سال 1967، Consumer Guide بررسی های معتبر و عینی از خودروها و کامیون های جدید و دست دوم را منتشر کرده است. تمرکز منحصر به فرد Consumer Guide این است که خرید خودرو را برای مصرف کنندگان آسان تر کند. ویراستاران راهنمای مصرف‌کننده، ارزیابی‌های حرفه‌ای و بی‌طرفانه از نزدیک به 1500 وسیله نقلیه جدید و دست دوم، و همچنین توصیه‌های تخصصی خرید و سرمقاله‌های هوشمندانه خودرو ارائه می‌دهند. راهنمای مصرف کننده در Morton Grove، IL مستقر است. این توسط Publications International, Ltd منتشر شده است.
درباره ما | راهنمای مصرف کننده خودکار