خودروی شاسی بلند الکتریکی هیوندای IONIQ 5 2022 IIHS TOP SAFETY PICK+ را دریافت کرد

1. هیوندای IONIQ 5 ساخته شده پس از دسامبر 2021 – TSP+
2. Hyundai Palisade – TSP+
3. Hyundai Nexo – TSP+
4. هیوندای سانتافه پس از ژوئیه 2021 – TSP+ ساخته شد
5. هیوندای توسان – TSP+
6. هیوندای النترا با چراغ های جلوی خاص – TSP
7. هیوندای سوناتا با چراغ های جلوی خاص – TSP
8. هیوندای سانتا کروز با چراغ های جلوی خاص – TSP
9. محل برگزاری هیوندای با چراغ های جلوی خاص – TSP

IONIQ 5 به سطح بعدی هیوندای SmartSense مجهز شده است، سیستم های پیشرفته کمک راننده که بالاترین سطح ایمنی و راحتی را در جاده تضمین می کند. IONIQ 5 اولین مدل هیوندای است که دستیار رانندگی در بزرگراه 2 را ارائه می‌کند. سایر سیستم‌های کمکی رانندگی موجود عبارتند از کروز کنترل هوشمند با یادگیری ماشین، دستیار جلوگیری از برخورد جلو، کمک جلوگیری از برخورد در نقطه کور، دستیار محدود سرعت هوشمند، هشدار توجه راننده، کمک پرتو بالا، و بیشتر.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام

هیوندای 2022 TOP SAFETY PICK+/TOP SAFETY PICK مدل های برنده جایزه عبارتند از:

منبع

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور ساخت آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

هر دو جایزه TSP و TSP+ نیاز به رتبه‌بندی «خوب» در هر شش تست ایمنی تصادف IIHS دارند – همپوشانی کوچک سمت راننده و سرنشین در جلو، همپوشانی متوسط ​​جلو، جانبی، استحکام سقف و تکیه‌گاه‌های سر. برندگان جوایز باید با فناوری پیشگیری از تصادف از جلو که در ارزیابی خودرو به وسیله نقلیه و خودرو به عابر پیاده رتبه “برترین” یا “پیشرفته” را کسب می کند، در دسترس باشند. انتخاب ایمنی برتر برندگان همچنین باید با چراغ های جلوی “خوب” یا “قابل قبول” در دسترس باشند. علامت “پلاس” به مدل هایی داده می شود که دارای چراغ های جلوی “خوب” یا “قابل قبول” در تمام سطوح و بسته بندی ها هستند.

“در حالی که صنعت به سمت آینده ای تمام الکتریکی حرکت می کند، ما بسیار مفتخریم که IIHS TSP دریافت کرده ایم.+ برایان لطوف، مدیر ارشد ایمنی هیوندای موتور آمریکای شمالی، گفت: برای IONIQ 5 کاملاً جدید ما، اولین مورد از سه خودروی هیوندای EV که بر روی پلت فرم مدولار الکتریکی-جهانی ما (E-GMP) ساخته می شود. “ایمنی در هیوندای اساسی است و کسب جایزه IIHS TSP+ تعهد “اول ایمنی” ما را به مشتریانمان نشان می دهد.

یادآوری ایمنی
همیشه به یاد داشته باشید که کمربند ایمنی خود را ببندید و برای همه سرنشینان کودک از صندلی های مناسب استفاده کنید.

FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 30 ژوئن 2022 – IONIQ 5 2022 کاملاً جدید هیوندای (ساخته شده پس از دسامبر 2021) یک موسسه بیمه ایمنی بزرگراه (IIHS) 2022 دریافت کرده است. TOP SAFETY PICK PLUS تعیین (TSP+). این دستاورد قابل توجه اکنون به هیوندای 9 دستگاه 2022 می دهد TOP SAFETY PICK PLUS (TSP+) و انتخاب ایمنی برتر (TSP) وسایل نقلیه در خط تولید خود، از جمله بیشترین در صنعت. هیوندای و جنسیس ترکیبی از 14 خودرو TSP/TSP+ دارند.

  • هیوندای اکنون 9 را ارائه می دهد TOP SAFETY PICK/TOP SAFETY PICK+ مدل‌هایی در ایالات متحده که مجهز به سیستم پیشگیری از تصادف جلو و چراغ‌های جلوی خاص هستند


IONIQ 5 مدل 2022 در سن دیگو، کالیفرنیا، در 7 دسامبر 2021 عکاسی شده است. (عکس/هیوندای)

###