دفتر موبایل جدید هیوندای موتور کار از راه دور را به سطح بعدی تحرک و لوکس می برد.

هیوندای موتور با در نظر گرفتن اتوبوس به عنوان یک راه حل هوشمند حرکتی، نه فقط به عنوان یک وسیله حمل و نقل، Universe Mobile Office را توسعه داد. با استفاده از این مدل، این شرکت قصد دارد با راه‌حلی سفارشی‌شده، بخش موتور کوچ را رهبری کند که کار از راه دور را به سطح بعدی از تحرک و تجمل می‌برد.

– پایان –

مخاطب:

پلان بهینه شده Universe Mobile Office با گنجاندن فضاهای همکاری گروهی در جلو و عقب، فضاهای کاری شخصی در وسط و فضای ذخیره سازی در سرتاسر کار فردی و گروهی را تسهیل می کند.

فضاهای کاری شخصی در وسط مجهز به صندلی‌های خوابیده ممتاز، میزها، پدهای شارژ بی‌سیم، سیستم‌های سرگرمی فردی و فضاهای ذخیره‌سازی شخصی هستند تا محیطی راحت برای کار و آرامش در حمل و نقل ایجاد کنند.

http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد. هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت در فناوری‌های پیشرفته مانند روباتیک و تحرک هوایی پیشرفته (AAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی را ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده ای پایدار برای جهان، به تلاش های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد.

فضای همکاری گروهی در جلو با چیدمان یک سیستم ویدئو کنفرانس، میز کنفرانس تاشو، صندلی مبل و فضای ذخیره سازی سفارشی، کارایی همکاری را به حداکثر می رساند.

Universe Mobile Office در سه گزینه شامل استاندارد 10 نفره، 13 نفره (12+1) با فضای همکاری گروهی در جلو، 13 نفره (12+1) با فضای اداری گسترده و 13 نفره (11) موجود است. +1+1) با تنظیمات صندلی جداگانه برای حمل و نقل و همکاری.

این شرکت برای اولین بار دفتر سیار را با فضاهای کاری مجزای مختلف و همچنین صندلی مسافران در نمایشگاه تحرک سئول 2021 به نمایش گذاشت.

فضای داخلی خودرو از هماهنگی منحنی ها و خطوط مستقیم برای ایجاد یک محیط اداری در فضای باز با سه قسمت نشیمن مجزا با عناصر طراحی ممتاز و در عین حال کاربردی مانند پرده های نیمه اتوماتیک و کفپوش های چند لایه رنگ روشن استفاده می کند.

هونا سئو
تیم روابط عمومی جهانی / شرکت هیوندای موتور
[email protected]
3391 3464 2 82 +منبع

سئول، 19 دسامبر 2022 – شرکت هیوندای موتور امروز راه اندازی دفتر موبایل جهانی خود را اعلام کرد، نوعی از اتوبوس مسافربری لوکس یونیورس خود برای بازار کره که به تیم ها این امکان را می دهد که در حین حرکت و در مکان های دوردست کارایی خود را حفظ کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد هیوندای موتور و محصولات آن را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید:

  • نوع جدید محل کار سیار موتور لوکس Universe هیوندای موتور که به تیم ها امکان می دهد در حین حرکت و در مکان های دورافتاده کارآمد باقی بمانند.
  • پلان بهینه شده Universe Mobile Office کار فردی، همکاری گروهی و ذخیره سازی را برای به حداکثر رساندن کارایی کار تسهیل می کند.
  • گزینه ها شامل 10 نفره استاندارد، 13 نفره با فضای همکاری، 13 نفره با فضای اداری گسترده و 13 نفره با تنظیمات صندلی جداگانه است.