دوره جامع برنامه نویسی پایتون مقدماتی تا پیشرفته مدرسه اشتغال | آموزشگاه کاسپین تبریز

توسه دهندگان وب‌سایت‌هایی را با استفاده از پایتون ایجاد می‌کنند که به شما در رقابت با پلتفرم‌های مهمی مانند مایکروسافت، فیس‌بوک و گوگل کمک می‌کند زیرا حتی آن‌ها از پایتون به‌عنوان زبان برنامه‌نویسی خود استفاده می‌کنند. گذشته از فن بیان و تسلط عالی جادی، بزرگترین حسن این دوره نسبت به دوره های دیگه مکتب خونه تمرین ها و کوئیزهای حرفه ای و چالش برانگیزش است. همچنین تالار گفتگوی دوره به قدری فعال است که قبل از پاسخگویی منتور، فراگیران در مورد سوال ذکر شده راهنمایی می کنند.

  • پس با یادگیری دوره آموزش پایتون، حتی می‌تونید به فکر شغل‌هایی خارج از کشور هم باشید.
  • Syntax پایتون یا همان نحو نوشتاری، بسیار ساده و شبیه به نوشتار زبان انگلیسی است.
  • نسخه های پیشرفته از زبان پایتون می تواند برای افراد بزرگ سال کمی گیج کننده باشد، برای همین بهتر است که افراد تازه کار از نسخه های 3 و 4 استفاده کنند.

در نهایت شما به فرد‌ی تبدیل می‌شوید که مفهوم برنامه‌نویسی، مبانی پایتون، مفهوم برنامه‌ریزی عملکرد‌ی، توابع نوشتن و تماس، مدیریت استثنا و کلی مهارت‌ها‌ی دیگر را کاملا می‌دانید. پس این فرصت مناسب را از دست ندهید و با آموزش پایتون، برنامه‌نویسی را آغاز کنید. یکی از سوالاتی که معمولا در روند یادگیری یک دانش و یا مهارت جدید فرا‌گیر می‌شود، دشواری یا آسانی یادگیری است. همان‌طور که قبلا هم گفته شد پایتون از اولین زبان‌ها‌یی است که یک برنامه‌نویس مبتدی آموزش می‌بیند؛ در نتیجه یک زبان ساده و قابل‌فهم به شمار می‌رود.

محتوای دوره

شما در هر زمانی که بخواهید می‌توانید در دوره ثبت‌نام و دوره را آغاز کنید. • حاضر نیستید در هفته ۸ ساعت برای یادگیری، پیشرفت و رشد درآمدتان زمان بگذارید. در این بخش با انواع پایگاه داده‌های مهم و نحوه استفاده از آن‌ها در پروژه‌ها آشنا خواهید شد. این بخش نیز در ادامه بخش اسکریپت‌ها خواهد بود و شامل مثال‌های کاربردی تری است. در این بخش با نحوه نصب و راه‌اندازی محیط پایتون و مفاهیم آن آشنا خواهید شد. اگر قصد مهاجرت دارید، پایتون به‌عنوان یکی از مهارت‌های مهم و به‌روز در رزومه شما خواهد درخشید.

دوره جامع برنامه نویسی پایتون مقدماتی تا پیشرفته مدرسه اشتغال | آموزشگاه کاسپین تبریز همچنین دارای یک جامعه گسترده و فعال از توسعه دهندگان است که منجر به ایجاد کتابخانه ها و ابزارهای قدرتمند بسیاری شده است که می توانند به راحتی در پروژه های پایتون ادغام شوند. شایان ذکر است آکادمی فنی نو در حوزه فناوری اطلاعات، معماری، تاسیسات، برق به صورت تخصصی دوره های آنلاین و حضوری برگزار می کند. با شرکت در کلاس های آکادمی فنی نو به همراه مدرک معتبر فنی و حرفه ای [ ویدیو دوره + جزوه PDF ] دریافت خواهید کرد.

مهم نیست که با چه سطحی دوره آموزش پایتون را آغاز می‌کنید، مهم این است که از فرصت پیش‌آمده نهایت استفاده را ببرید و تا می‌توانید بیاموزید. با این حال با وجود سادگی پایتون، باید خوب برای آن تلاش کنید. علم داده یکی دیگر از حوزه هایی است که پایتون در آن راه پیدا کرده. می توان گفت پایتون بهترین زبان برنامه نویسی برای تجسم داده است و بسیاری از مجموعه های بزرگ از این زبان برای فرایند های مختلف در علم داده استفاده می کنند. علاوه بر بازار خارج از کشور، داخل ایران نیز علم داده یکی از حوزه های پردرآمد به شمار می رود.

توسعه برنامه های کاربردی وب با پایتون: