رئیس گروه هیوندای موتور خواستار اقدام جسورانه در مورد تغییرات آب و هوا و فقر انرژی در نشست B20 اندونزی 2022 شد.

علاوه بر این، چهار شرکت گروه، از جمله هیوندای موتور و کیا، امسال به RE100 پیوستند. RE100 یک ابتکار جهانی برای گرد هم آوردن تأثیرگذارترین مشاغل جهان متعهد به برق 100 درصد تجدیدپذیر است. این گروه قصد دارد تا سال 2045 100 درصد تقاضای جهانی برق خود را با انرژی های تجدیدپذیر جایگزین کند.

رئیس اجرایی همچنین به بحران آب و هوا و فقر شدید انرژی اشاره کرد و بر لزوم همکاری همه افراد مسئول در جامعه جهانی از جمله دولت ها و مشاغل برای تغییر به راه حل های انرژی پایدار تاکید کرد.

در حال حاضر تلاش‌های گسترده‌ای برای کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای، مانند کربن حاصل از فرآیندهای تولید، با افزایش استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر مانند انرژی خورشیدی و بادی در حال انجام است.

او با توجه به هیدروژن به عنوان یک راه‌حل انرژی پاک در آینده، توضیح داد: «با انرژی‌های تجدیدپذیر چالش‌های مختلفی از جمله محدودیت‌های عرضه و ذخیره‌سازی پیش می‌آید. هیدروژن می تواند بسیاری از این مسائل را حل کند. و اکنون، اجماع جهانی در مورد اهمیت هیدروژن به عنوان یک راه حل انرژی بی حد و حصر آینده وجود دارد.

– پایان –

در اکتبر سال گذشته، دولت اندونزی Genesis Electrified G80 را به عنوان خودروی رسمی VIP برای نشست G20 انتخاب کرد. در مجموع 393 دستگاه به عنوان خودروهای ناوگان ارائه می شود که شامل 131 دستگاه جنسیس الکتریکی G80 و 262 دستگاه هیوندای IONIQ 5 می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد موتور هیوندای و محصولات آن را می توانید در اینجا بیابید

در میان مدت تا بلندمدت، این گروه قصد دارد برای همکاری در تولید هیدروژن سبز تلاش کند که به دلیل کمبود کامل انتشار گازهای گلخانه ای در طول تولید، به عنوان انرژی دوستدار محیط زیست نهایی لقب گرفته است. این شرکت قصد دارد در آینده از آن به عنوان منبع اصلی انرژی در سایت های تجاری استفاده کند.

شرکت‌های گروه هیوندای موتور و کیا قصد دارند از طریق کاهش و جبران کربن در کل زنجیره‌های ارزش خود، از جمله تامین، تولید، تدارکات و دفع و همچنین در مرحله استفاده از خودروها، به آلایندگی‌های صفر خالص دست یابند.

گروه به دنبال راه حل های کربن خنثی برای نسل های آینده، محیط زیست و جوامع است
این گروه در حال انجام انواع فعالیت‌های مدیریتی مسئولیت‌پذیر اجتماعی برای دستیابی به بی‌طرفی کربن و همچنین پایداری برای نسل‌های آینده، محیط‌زیست و جوامع جهانی است.

«دولت‌ها و کسب‌وکارها باید نقش خود را ایفا کنند و تغییرات جهانی را هدایت کنند. با هم می‌توانیم شرایطی را برای تسریع پذیرش راه‌حل‌های سازگار با محیط زیست تعیین کنیم.»

این گروه همچنین پروژه چراغ سبز را اجرا می کند که زیرساخت ها و برنامه های خوداتکایی را برای جوامع جهانی که نیاز به حمایت در زمینه هایی مانند اقتصاد، آموزش، بهداشت و محیط زیست دارند، فراهم می کند تا در نهایت به آنها کمک کند تا به خود متکی شوند. بیش از 10 سال است که در 12 منطقه در 9 کشور در آفریقا و آسیا از جمله تانزانیا، مالاوی، موزامبیک، اتیوپی، کنیا و اوگاندا فعالیت می کند.

برای اطلاعات بیشتر به مرکز رسانه جهانی کیا مراجعه کنید: www.kianewscenter.com

برای اطلاعات بیشتر در مورد جنسیس و تعریف جدید آن از تجمل، لطفاً به https://www.genesis.com مراجعه کنیدمنبع

اطلاعات بیشتر در مورد گروه موتور هیوندای، لطفاً به سایت www.hyundaimotorgroup.com مراجعه کنید

پس از سخنرانی اصلی، میزگردی در مورد موضوعات انرژی، منابع طبیعی و امور مالی با شرکت کنندگان برگزار شد و رهبران کسب و کار جهانی طیفی از نظرات را در مورد “گسترش مالی پایدار برای زیرساخت ها، آب و هوا و امنیت انرژی” تبادل کردند.

رئیس اجرایی چونگ در سخنرانی اصلی خود در نشست سران B20 با عنوان “انرژی، پایداری، آب و هوا و امور مالی و زیرساخت” گفت: “اکنون زمان تصمیم گیری های جسورانه است. و اکنون زمان رهبری است.»

http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com

  • رئیس اجرایی Euisun Chung در مورد موضوع “فقر انرژی و تسریع استفاده منصفانه و منظم انرژی پایدار” در اجلاس B20 اندونزی 2022 صحبت می کند.
  • اجلاس سران B20 که قبل از اجلاس سران G20 برگزار می شود، هزاران شرکت کننده را از کشورهای عمده عضو G20 به خود جذب می کند.
  • رئیس اجرایی چونگ از دولت‌ها و کسب‌وکارهای جهانی می‌خواهد راه‌حل‌های انرژی پایدار را برای مقابله با تغییرات آب و هوایی اتخاذ کنند.
  • رئیس، چانگ، تلاش‌های گروه موتور هیوندای برای بی‌طرفی کربن و تعهد به تحرک پاک را به‌عنوان «حرکت درست برای آینده مناسب» برجسته می‌کند.
  • هیوندای موتور و شرکت کیا قصد دارند در کل زنجیره ارزش خود از جمله تامین، تولید، تدارکات و دفع به آلایندگی صفر خالص دست یابند.
  • این گروه خودروهای برقی مانند Genesis Electrified G80 و Hyundai IONIQ 5 را به عنوان حمل و نقل رسمی برای نشست G20 بالی 2022 ارائه می کند.

این گروه همچنین “حرکت درست برای آینده مناسب” را به عنوان پیام مدیریت مسئولیت اجتماعی خود در حمایت از تلاش های مختلف برای محیط زیست، جوامع جهانی و نسل های آینده تعیین کرده است.

در دو سال گذشته، در مجموع 78 راه حل در 52 کشور پیشنهاد شده است که هیوندای موتور و UNDP از پروژه های منتخب حمایت می کنند تا از طریق آزمایشگاه شتاب دهنده برنامه توسعه ملل متحد و هیوندای CRADLE تحت برنامه توسعه سازمان ملل متحد محقق شوند.

رئیس اجرایی چانگ سخنان خود را با تکرار تعهد گروه به پیگیری رشد پایدار پایان داد. او گفت: “گروه موتور هیوندای به حرکت های درست برای آینده مناسب برای همه ادامه خواهد داد.”

روش سازگار با محیط زیست کم کربن برای دستیابی به RE100 همچنین در متاپلنت گروه در جورجیا، ایالات متحده، که در ماه اکتبر یک مراسم افتتاحیه داشت، اعمال می شود. برای تولید برق از طریق پنل های خورشیدی نصب شده بر روی سقف و اعمال آن از طریق سیستم های ذخیره انرژی (ESS) طراحی شده است.

شرکت‌های گروه به طور فعال سیستم‌های تولید انرژی خورشیدی را به تأسیسات تولید داخلی و خارجی معرفی می‌کنند، در حالی که فن‌آوری‌های جدید مختلف، مانند بهبود جذب کربن و بازیافت، برای کاهش انتشار کربن استفاده می‌شوند.

برای این منظور، هیوندای موتور و کیا تا سال 2040 فقط خودروهای برقی بدون آلایندگی کربن را در بازارهای بزرگ به فروش خواهند رساند و از سال 2035 در اروپا شروع می شود.

اما تغییرات آب و هوایی تنها دلیل تسریع انتقال ما به انرژی پایدار نیست. جهان با چالش های اقتصادی بی شماری مواجه است: پس لرزه های اجتماعی و اقتصادی کووید، کمبود جهانی نیمه هادی ها، تورم، افزایش نرخ بهره و افزایش شدید قیمت مواد خام.

اجلاس سران B20، 13 تا 14 نوامبر، یک نهاد مشورتی متشکل از گروه های اقتصادی و مشاغل خصوصی را تسهیل می کند که توصیه های سیاستی را به رهبران اجلاس G20 بالی 2022، 15 تا 16 نوامبر، با موضوع “پیشبرد نوآورانه، فراگیر” ارائه می کند. و رشد مشارکتی.

گروه از G20 Summit با خودروهای برقی مانند Genesis Electrified G80 و IONIQ 5 پشتیبانی می کند.
این گروه وسایل نقلیه الکتریکی (EVs) را به عنوان حمل و نقل رسمی برای نشست G20 بالی در سال 2022 ارائه خواهد کرد.

کارخانه این گروه در اسلواکی از سال 2019 به طور 100 درصد با انرژی های تجدیدپذیر کار می کند و کارخانه چک آن نیز از سال 2022 همین کار را انجام می دهد.

سئول، 13 نوامبر 2022 – رئیس گروه هیوندای موتور (گروه)، یویسون چونگ، امروز در اجلاس B20 2022 در بالی، اندونزی با موضوع “فقر انرژی و تسریع استفاده منصفانه و منظم انرژی پایدار” سخنرانی کرد.

همچنین در اندونزی، گروه اولین کارخانه تولید خودروهای برقی را در منطقه آسه آن افتتاح کرده است که مدل‌های هیوندای کرتا و هیوندای IONIQ 5 را تولید می‌کند.

کارخانه اندونزی گروه، که در اوایل سال جاری تکمیل شد، همچنین برای به حداقل رساندن انتشار کربن از طریق روش‌های کاهش آلودگی هوا، مانند تأسیسات تولید برق خورشیدی، ساخته شد.

چانگ، رئیس اجرایی، تلاش‌های گروه برای بی‌طرفی کربن را برجسته کرد: «ما در تمام زنجیره‌های ارزش خود، از جمله خرید قطعات خودرو، ساخت خودرو، تدارکات، استفاده مشتریان از محصولات ما و بازیافت خودرو، استراتژی صفر خالص را دنبال می‌کنیم. ما به حمایت قوی رهبران جهانی نیاز داریم که سیاست‌هایی را ایجاد می‌کنند که سرمایه‌گذاری در این منابع و فناوری‌های جدید را تشویق می‌کنند.»

درباره گروه موتور هیوندای
گروه موتور هیوندای یک شرکت جهانی است که یک زنجیره ارزش مبتنی بر تحرک، فولاد، ساخت و ساز، تدارکات، مالی، فناوری اطلاعات و خدمات ایجاد کرده است. با حدود 250000 کارمند در سراسر جهان، برندهای متحرک گروه شامل هیوندای، کیا و جنسیس است. مسلح به تفکر خلاق، ارتباطات مشارکتی و اراده برای مقابله با هر چالشی، ما در تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر برای همه هستیم.

رئیس اجرایی چانگ گفت: «واقعیت این است که جهان با بحران تغییرات آب و هوایی مواجه است. صنعت خودرو در حال بازنگری در انرژی و سرمایه گذاری در انرژی های تجدیدپذیر است، اما این تلاشی است که ما به تنهایی نمی توانیم آن را دنبال کنیم. با راه‌حل‌های عقلانی، دولت و صنعت می‌توانند مشوق‌های مناسبی را برای کسب‌وکارها و مصرف‌کنندگان برای پذیرش تحرک پاک فراهم کنند.»

بر اساس این اخلاق، از سپتامبر 2020 کمپین “برای فردا” را با همکاری برنامه توسعه سازمان ملل متحد (UNDP) اجرا می کند. هدف این کمپین یافتن راه حل هایی برای مشکلات جهانی مانند حمل و نقل، مسکن و محیط زیست و تبدیل آنها به یک مشکل است. واقعیت با جمع آوری هوش جمعی اعضای سراسر جهان از همه اقشار زندگی است.