راهکارهای متنوع ویدئووال نیوتک در مراکز خرید، اتاق کنترل

از طریق این قابلیت می توان حالت های مختلف را به عنوان هشدار و خطر تعریف کرد تا نمایشگر صنعتی ویدئو وال در صورت بروز مشکل آن را تشخیص دهد و به صورت اتوماتیک اطلاع رسانی نماید. 2) ضد ضربه باشد تا در مقابل برخورد اجسام در مکان های مختلف مقاوم باشد. سیستم های پروژکتورعقبی به یک اتاق محصور بزرگ برای قرار دادن پروژکتورها نیاز دارند که ممکن است تا 14 فوت فضای کف نیاز داشته باشد. اگر سیستم نمایش ویدیو وال را در دانشگاه، محیط شرکت یا فضای عمومی نصب میکنید، باید مطمئن شوید که از جذابیت کافی برخوردار است و در مرکز دیوار قرار گرفته است. صفحه های بزرگ بدون درز با حاشیه فوق العاده باریک: حاشیه بسیار باریک یک دیوار دیجیتالی خیره کننده از نظر بصری ایجاد می کند تا محتوای پویا را به طور موثر ارائه دهد و بینندگان را غرق کند. صفحه های نمایش تکی از نظر اندازه و رزولوشن کافی محدودیت ایجاد می کنند در حالیکه استفاده از چند مانیتور انعطاف وتغییر رزولوشن را برای هر نصبی ممکن می سازد. مکعب ها در طیف وسیعی از اندازه ها و نسبت های ابعادی موجود هستند، بنابراین انعطاف پذیری زیادی در طراحی ارائه می دهند.

در ادامه معرفی نمایشگر صنعتی باید بگوییم که با حداکثر روشنایی 500cd/m2 و کنتراست 1400:1 کوچکترین تیرگی و روشنایی موجود را به وضوح نمایش میدهد و با روشن شدن نور محیط از کیفیت تصویر کم نخواهد شد. این ویدئووال با صفحه نمایش 49 اینچی D-LED edge تصاویر را با رزولوشن 1920×1080 به نمایش در میآورد و با شدت روشنایی 700 کاندلا بر متر مربع نمایش تصویر را با حفظ کیفیت در محیطهای پر نور ارائه میدهد. در داخل مکعب، پروژکتور نور را به آینه می تاباند و سپس آن را روی صفحه نمایش منعکس می کند تا تصویری تولید کند. یک سیستم blended projection را می توان با پروژکتور عقب یا جلو طراحی کرد. تنظیم آسان رنگ: بسته به محتوا ، دمای رنگ صفحه نمایش را می توان به راحتی با افزایش K100 با استفاده از کنترل از راه دور تنظیم کرد. این امر با افزایش هزینهها همراه بوده و مدیریت محتوا در آنها آنچنان تکامل نیافته است.

در حالی که طراحی محصور مکعبها به کاهش اثرات نور محیط کمک میکند، مکعبها هنوز نمیتوانند همان سطوح روشنایی نمایشگرهای LCD یا LED را قطعات تابلو روان تولید کنند. گسترش استفاده از نمایشگرهای صنعتی باعث شده تا سالانه مدل ها و دستگاه های زیادی به بازار بیاید و به رونق کسب و کارها کمک کنند.برای مثال ویدئو وال نوعی نمایشگر صنعتی است که توانسته بهترین گزینه برای مراکز تجاری بزرگ، نمایشگاه ها و سالن های همایش باشد که قصد دارند تصاویر را با کیفیت بیشتری و البته بزرگ تری نمایش دهند. در این رابطه باید گفت که این مانیتورها می توانند در کنار هم قرار گرفته و یک مانیتور بزرگ تر را خلق کنند.

البته همان طور که می دانید، ویدیو وال صرفا یک مانیتور نبوده و از کنار هم قرار گرفتن چندین مانیتور ساخته شده است.بسیاری به دنبال آن هستند که بدانند دقیقا تکنولوژی ویدئو وال چیست؟ در زمینه خرید ویدئو وال، نیاز سنجی حرف اول را می زند.برای نمونه شاید یک مجموعه تجاری برای سیستم مانیتورینگ خود نیاز به مانیتور ویدئو وال داشته باشد و شاید یک نمایشگاه، به دنبال این سیستم برای به نمایش گذاشتن موارد موجود در آن را داشته باشد. فناوری پنل IPS LG به خوبی شناخته شده است و کنترل بهتر بلورهای مایع را امکان پذیر می کند، که به نوبه خود اجازه می دهد تا نمایشگر تقریباً از هر زاویه ای مشاهده شود. ایجاد یک مرکز جامع منابع و خدمات مشتری راهی عالی برای دسترسی مشتریان به طیف متنوعی از محصولات و خدماتی است که ارائه میدهید. از آنجایی که نمایشگرهای LED فاقد حاشیه هستند، میتوان آنها را کنار هم قرار داد تا یک دیوار ویدیویی کاملاً بدون مرز ایجاد کنند و یک تجربه بصری با تاثیر بالا را ارائه دهند. ویدئو والها در مدل و برندهای متنوع نظیر پاناسونیک، شارپ، ال جی، جی پلاس و سامسونگ در بازار موجود است که هر کدام ویژگی و کارکردهای متفاوتی دارند و به طور گسترده در سراسر جهان در زمینههای کاربردی متعدد استفاده میشود.

علاوه بر این، استفاده از پایه نگهدارنده مانیتور به افزایش بهره وری در محیط کار نیز کمک می کند بنابراین وقت زیادی را برای صرف تنظیمات فضای کاری نخواهید داشت. بنابراین تجهیزات و قطعات سازنده این سیستم بسیار زیاد است و هر کدام می توانند مسئول کاری بوده و یا بخشی از نیاز شما به داشتن تصویر با کیفیت را رفع کنند.حال با دانستن اینکه ماتریس ویدئو وال چیست، باید در خرید سازه ویدئو وال دقت لازم را به خرج دهید زیرا تجهیزات آن ها متنوع بوده و هر کدام می تواند برای محل خاصی مناسب باشد. زیرا توانایی فوقالعادهای در طراحیهای بصری دارند که با هیچ فناوری دیگری قابل مقایسه نیست.

از طرفی از نظر آب و هوایی استاندارد حفاظتی IP، به آنها کمک میکند تا در برابر نفوذ گردوغبار و همچنین نفوذ مایعات عملکرد مناسبی در شرایط سخت و مناطق خاص داشته باشند. پس تا انتهای مطلب مارا یاری نمایید. به این شکل که طول مورد نیاز خود از کابل فلت را اندازه گرفته و جدا می نمایید. این ماژول بسیار نور خوبی را از خود چه در روز و چه در شب نشان می دهد اما باید بدانید که در مقابل آب مقاوم نبوده و احتمال خرابی آن زیاد است. در مورد نمایشگرهای به کار رفته در سازمانها این دغدغه نمود بیشتری دارد، جایی که مدیران و تصمیمگیران سازمانها بسته به کارها و فعالیتهای داخلی سازمان خود دست به انتخابهایی میزنند که گاه صحیح و در بعضی مواقع هزینهزا و ناکارآمد است. در خصوص پایه مانیتور دیواری مهم ترین اصلی که باید به آن توجه داشت، اندازه VESA است که برای تعیین اندازه براکت برای نصب بر روی دیوار قابل استفاده است.

ویدئووال GVL-49KH35 از انواع رابطهای سیگنال ورودی و خروجی نظیر VGA ،HDMI ،DP ،RS485 و DVI پشتیبانی میکند که با استفاده از این درگاهها اتصال به رایانه، لپ تاپ، مانیتور و دیگر دستگاهها به راحتی امکان پذیر است. در مجموع که اگر کیفیت تصاویر از اهمیت بالایی برایتان برخوردار بوده، این ویدئو وال به خوبی انتظارات شما را برآورده خواهد کرد. به همین دلیل ، این ویدئو وال بدون توجه به موقعیت مشاهده ، توجه بیشتری را به خود جلب کرده و بینندگان بیشتری را با رنگ های واقعی مجذوب خود می کند. به همین دلیل کم کم شاهد پیدایس و افزایش مراکز تجاری هستیم. در ادامه برای آشنایی با کاربرد ویدئو وال eyevis در مراکز کنترل، می توان به قابلیت های نرم افزاری این دستگاه در بخش Alarm Management نرم افزار eyecon اشاره کرد. یکی از مکان های مهم و پر کاربرد برای ویدئو وال ها، مراکز کنترل و نظارت است. ویدئو وال Meva PV55S501V با كیفیت بالا و شفافیت تصوی، قیمت بسیار مقرون به صرفه ای را ارائه داده است و تمامی نیازهای كاربران برای نمایش حرفه ای برآورده می سازد. در دسترس بودن مکعب های بسیار بزرگ نیز این نوع نمایشگر را به یک راه حل مقرون به صرفه برای ویدئووال های بسیار بزرگ تبدیل می کند.

در زمان آغاز استفاده از گیرندهها PAL در پخش برنامهها در سال ۱۹۶۷ با تعصب مشاهده شد که پیشرفتها در تکنیکهای ساخت شیشه (آینه) هزسینو دقت در خطوط تأخیر را به حدی پائین آورد که گیرنده با سیستم PAL آسان نیز از لحاظ تجاری به سختی ساخته میشود و تمامیگیرندههای SECAM همانند گیرندههای PAL خط تأخیر را عملاً بکار میگرفتند. همچنین استفاده از سنسور دما در کابینت ها باعث می شود که میزان دما در طول کل سال در حالت معتدل تنظیم شود. GVL-55KH35 از انواع ورودی و خروجی ها پشتیبانی میکند و دارای پورت های ضروری و کاربردی نظیر HDMI، VGA و DVI و DP است که با استفاده از کابل اتصال آن به رایانه، لپ تاپ، مانیتور، تلویزیون، اسپیکر و دستگاه ها را برقرار میکند.

ویدئو وال مدل GVL-55KH35 از نمایشگرهای صنعتی تبلیغاتی شرکت جی پلاس است که قادر به نمایش انواع محتواها با رنگ های طبیعی می باشد. در خصوص نصب نیز بسته به جایی که مایل هستید مانیتور را قرار دهید، انواع مختلفی از براکت های دیواری در دسترس هستند و شما می توانید مانیتور را به صورت شیب دار یا زاویه دار نصب کنید. از نظر کیفیت ساخت بسیار مطلوب بوده و در هر مکانی قابل نصب است و برای مدت طولانی می توانید بر روی آن حساب باز کنید به طوریکه عمر آن به 60000 ساعت میرسد. پایه های نصب مانیتور با کاربرد های متفاوت در دو مدل ثابت و متحرک ساخته شده اند که کاربر بر اساس نیاز خود می تواند آن را انتخاب و به راحتی نصب نماید. ساخت تابلو های چلنیوم به دلیل جذابیت ها و زیبایی های بیشتری که به واسطه نورپردازی های بسیار متنوع از خود نشان می داد شهرت بیشتری پیدا کرد. نمایشگرهای ویدئو وال سامسونگ از جمله نمایشگرهای اسمارت ساینیج هستند که به دلیل داشتن ویژگیها و قابلیتهای متنوع و کاربردی برای بسیاری از کسبوکارها و کارکردهای مختلف بهینه شدهاند.

به دلیل اینکه ویدئو والها معمولاً بزرگ و در مرکز توجه هستند، تصاویر آنها باید همیشه روشن و واضح بوده و محتوا باید به آسانی قابل رویت باشد. این اتاق به دلیل وجود تجهیزات و کابل های زیاد باید عایق و ایمن سازی گردد. ویدئو وال، مانیتور صنعتی و دیجیتال ساینیج از نمایشگرهای نسل جدید هستند که به دلیل کاربردی بودن از محبوبیت ویژه ای در میان مصرف کنندگان برخوردار هستند و جایگزینی مناسب برای روش های قدیمی تبلیغات شده اند. در صنعت تابلو سازی، با گذشت زمان شاهد تابلوهای جدید و تخصصی تری می باشیم که به کمک تبلیغات حرفه ها و مشاغل گوناگون می آیند.

به همین دلیل در بیشتر مواقع و معمولا شرکتهای سازنده ویدئو وال شرایطی را فراهم میکنند که خریدار بتواند هنگام خرید ویدئو وال، کنترلر آن نیز خرید کند. به دلیل اینکه چلنیوم گرد و غبار به خود نمی گیرد درخشندگی و قابلیت استیل مانند ان در روز نیز جذابیت دارد و در شب با رقص نور و نور لامپ ها چشم هر بیننده ای را متحیر می کند. وقتی پیام خود را روی یک تابلو روان یا تلویزیون شهری قرار می دهید، خواهید فهمید مردم پیام شما را در کجا دیده اند. نمایشگر بزرگ تلویزیون شهری عمدتا به دلیل ارزان شدن بهره مندی از آنها برای شرکت ها به واسطه رشد فناوری، پایین آمدن هزینه های مربوط به اینترنت و افزایش کیفیت آن علاقه عمومی به مشاهده پیام های پویا به جای ایستا با سرعتی تصاعدی در سرتا سر جهان رشد کرده و در حال تصاحب سهم بازار سایر رسانه های تبلیغاتی می باشد. این تلویزیون ها مناسب برای اطلاع رسانی، تبلیغات تجاری و پیام های شهروندی، فرهنگی، مذهبی، ملی، و غیره در پارک ها و مکان های عمومی هستند. یک اطلاع از مدت زمان انتظار مشتری میتواند یک مشتری شاکی را آرام کند.

امکان تعریف پنجرههای متعدد و همچنین سایز و موقعیتهای دلخواه برای نمایش همزمان ورودیهای مختلف هم موجود است. این پایه ثابت حتی در اندازه ها و ابعاد مختلف طراحی شده و برای مانیتور ها و ویدئو وال ها تا حداکثر سایز 90 اینچ کارایی دارد. ویدئووال GVL-55KH35 با طراحی فوق العاده باریک و حاشیه تصویر 3.5 میلی متری بر روی دیوار یا برد نصب میشود و با ابعاد 1213.4×684.2×110.9 میلیمتر و وزن 30 کیلوگرم نیاز به فضای بزرگی برای نصب و راه اندازی نیاز دارد. در رابطه با این موضوع، نمی توان به خودی خود انتخاب کرد و همیشه نیاز به یک متخصص دارید تا علاوه بر شناخت تجهیزات و بخش های فنی، بتواند به خوبی شما را راهنمایی کند تا بهترین برند ویدئو وال را خریداری کنید. اگر قصد خرید این محصول را دارید برای اشنایی بیشتر با مشخصات فنی و قابلیت های آن در ادامه معرفی همراه باشید. با توجه به کاربری خاص ویدئو وال صنعتی که استفاده مداوم و طولانی مدت را میطلبد، مشخصات فنی این دستگاه ها متفاوت بوده و قابلیت های بیشتری را ارائه می دهد.