رندی پارکر به عنوان مدیر اجرایی هیوندای موتور آمریکا انتخاب شد

پارکر گفت: «من در خانواده‌ای نظامی بزرگ شدم که برای سخت کوشی، رهبری خدمتگزار و روحیه سپاه ارزش قائل بودند. من به این اصل اعتقاد راسخ دارم، اگر می‌خواهی سریع بروی، تنها برو. اگر می خواهید دور بروید، با هم بروید. من شک ندارم که تیم هیوندای می تواند فراتر از آن چیزی که هر کسی تصور می کرد پیش برود.

پارکر گفت: “هیوندای یک تیم باورنکردنی دارد که توسط خوزه و رهبری کره ای ما جمع آوری شده است.” از فرصتی که برای رهبری این سازمان و تداوم موفقیت های چند سال گذشته به دست آمده، متواضع و مفتخرم.

  • پارکر یکی از اولین آمریکایی های آفریقایی تبار است که به عنوان مدیر عامل یک بازار منطقه ای بزرگ OEM منصوب شد
  • هیوندای در دوران تصدی پارکر به عنوان معاون ارشد فروش ملی، به فروش و سهم بازار چشمگیری دست یافت.

منبع


FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 28 ژوئیه، 2022
– هیوندای موتور آمریکای شمالی رندی پارکر را به عنوان مدیر اجرایی هیوندای موتور آمریکا از اول اوت ارتقاء داده است. در این سمت، پارکر مسئولیت عملیات خودروهای تجاری هیوندای در ایالات متحده را بر عهده می گیرد. او به خوزه مونوز، رئیس و مدیر عامل هیوندای موتور آمریکای شمالی گزارش خواهد داد.

پارکر دارای مدرک لیسانس علوم از دانشگاه مسیحی تگزاس است. او همچنین برنامه های مدیریت اجرایی را در هاروارد و پن استیت به پایان رساند. در سال 2021، پارکر در فهرست ستاره‌های Automotive News شناخته شد و همچنین توسط تالار مشاهیر خودرو در سال 2022 در فهرست معتبر تأثیرگذاران صنعت شناخته شد.

مونوز گفت: “رندی فرد مناسبی برای ادامه موفقیت های اخیر هیوندای در فروش، سهم بازار و رشد در ایالات متحده است.” من شک ندارم که او به تقویت تیم کامل هیوندای و شبکه نمایندگی ما ادامه خواهد داد.

قبل از پیوستن به هیوندای، پارکر معاون اینفینیتی آمریکای شمالی بود، جایی که عملکرد کلی این برند را در ایالات متحده، کانادا و مکزیک رهبری کرد. او بیش از سه دهه تجربه صنعت خودرو و نقش های رهبری در جنرال موتورز (GM)، شرکت پذیرش جنرال موتورز (GMAC)، نیسان و اینفینیتی داشته است. در نیسان، او به عنوان معاون بخش، فروش و بازاریابی خودروهای تجاری سبک جهانی (LCV) خدمت کرد و در آنجا مسئولیت واحد تجاری LCV این خودروساز مستقر در یوکوهاما، ژاپن را بر عهده داشت. پارکر همچنین معاون منطقه ای نیسان در منطقه غربی ایالات متحده آمریکا بود.

پارکر یکی از اولین آمریکایی های آفریقایی تبار است که به عنوان مدیرعامل یک بازار بزرگ منطقه ای OEM منصوب شد و او رهبری متنوع ترین C-suite در صنعت خودرو را بر عهده خواهد داشت. در ماه مه 2019، پارکر به عنوان نایب رئیس فروش ملی در هیوندای موتور آمریکا انتخاب شد و در فوریه 2021 به سمت معاون ارشد رئیس جمهور ارتقا یافت. در دوران تصدی وی، هیوندای به یکی از سریع ترین برندهای در حال رشد در ایالات متحده تبدیل شد و یک رکورد تمام دوران را به ثبت رساند. رکورد فروش خرده فروشی در سال 2021 و رشد سهم بازار خرده فروشی 31 درصد از سال 2020.

###

باب کیم، مدیر کل منطقه جنوبی، به معاونت فروش ملی ارتقا یافته و به پارکر گزارش خواهد داد. علاوه بر این، دیوید وند لیند به سمت معاونت پس از فروش ارتقا یافته و همچنین به پارکر گزارش خواهد داد.

پارکر در نورمبورگ آلمان به دنیا آمد، اما خود را اهل تگزاس می‌داند. او بیشتر اعتبار موفقیت خود را به نمونه های تصمیم گیری سخت، دلسوزانه و اخلاقی ارائه شده توسط والدینش می دهد.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین