سانگ یاپ لی، رئیس طراحی جهانی هیوندای و جنسیس، به عنوان شخصیت خودروی سال 2023 انتخاب شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جایزه، لطفاً به https://www.worldcarawards.com/web/poty.asp مراجعه کنید.

– پایان –

لی افزود: «رهبری استثنایی هیوندای ما را با چالش‌های قابل تاملی روبرو می‌کند و هر یک از اعضای تیم طراحی به نوبه خود پشتیبانی ارزشمندی را برای ارائه نتایج موفق ارائه می‌کنند. هیوندای چالش های زیادی را در پیش گرفته است، اما این تازه آغاز راه است. ما معتقدیم که بزرگترین دستاوردهای ما پیش روی ماست.»

  • این جایزه از لی به عنوان ذهن خلاق در پشت خودروهای خیره کننده ای که در سال 2022 رونمایی شدند، از جمله IONIQ 6، KONA کاملا جدید و N Vision 74 تقدیر می کند.
  • لی پس از لوک دانکرولکه در سال 2022 دومین برنده پیاپی خودروی سال برای گروه موتور هیوندای است.

شایان ذکر است، WCA از هیوندای IONIQ 5 – که لی رهبری طراحی آن را بر عهده داشت – سال گذشته در نمایشگاه بین‌المللی خودرو نیویورک با چندین افتخار از جمله خودروی جهانی سال، خودروی الکتریکی جهان و طراحی خودروی جهانی تقدیر کرد.

مخاطب:
سوهو یونگ
تیم روابط عمومی جهانی / شرکت هیوندای موتور
[email protected]منبع

شایان ذکر است، این دومین برنده متوالی شخصیت خودروی سال جهان برای گروه موتور هیوندای است. لوک دانکرولکه، رئیس و مدیر ارشد خلاقیت گروه موتور هیوندای برنده سال گذشته بود.

امسال، WCA لی را به‌عنوان ذهن خلاق پشت برخی از خیره‌کننده‌ترین و نوآورانه‌ترین خودروهای مفهومی و تولیدی معرفی‌شده در سال 2022، از جمله هیوندای IONIQ 6، KONA کاملاً جدید و آزمایشگاه نورد N Vision 74 که طوفان عمومی را به خود اختصاص دادند، شناخت. تابستان قبل.

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد. هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت در فناوری‌های پیشرفته مانند روباتیک و تحرک هوایی پیشرفته (AAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی را ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده ای پایدار برای جهان، به تلاش های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد.

اطلاعات بیشتر در مورد هیوندای موتور و محصولات آن را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید:

http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com

لی گفت: «این افتخار به رسمیت شناختن یک فرد نیست، بلکه گواهی بر یک اشتیاق مشترک برای خلاقیت است که با فداکاری مدیران ارشد هیوندای که استانداردهای بالایی را برای ما تعیین کرده اند، تشویق می شود. این تلاش تزلزل ناپذیر بسیاری از افراد با استعداد است که در ساخت هیوندای دیزاین آن چیزی که امروز است سهیم هستند.

بر اساس WCA، واجد شرایط بودن برای جایزه شخص سال بستگی به این دارد که نامزدها در بازه زمانی 1 ژانویه تا 31 دسامبر 2022 (نه محدود به یک بازار یا منطقه) سهم قابل توجهی در صنعت خودروسازی جهانی داشته باشند که پیامدهای جهانی را به همراه داشته باشد. . این مشارکت می‌تواند شامل تأثیر قابل‌توجهی بر برند یا شرکت آنها باشد، برای مثال، ایمنی، مهندسی، طراحی یا پیشرفت فنی یا مزایای قابل توجه دیگری برای مصرف‌کننده.

هیئت منصفه خاطرنشان کرد که فلسفه طراحی قوی، چشم انداز و رهبری لی در شکل دادن به زبان طراحی جدید هیوندای مؤثر بوده است، همانطور که موفقیت های اخیر این برند نشان داده است. او همچنان به عنوان یک نیروی محرکه در پشت تعهد این برند در ایجاد طرح های نمادین و احساسی است.

سئول، 22 فوریه 2023 – بر اساس هیئت داوران جوایز جهانی اتومبیل (WCA) که بیش از 100 کارشناس و روزنامه نگار را نمایندگی می کند، سانگ یاپ لی، معاون اجرایی و رئیس مرکز طراحی جهانی هیوندای و جنسیس، شخصیت سال خودروی جهان در سال 2023 است.