سوپرنال گروه خودروسازی هیوندای از مفهوم کابین خودرو eVTOL در نمایشگاه بین‌المللی هوایی فارنبرو 2022 رونمایی کرد.

Supernal و Division با تیم‌های نوآوری تولید گروه در سرتاسر جهان همکاری می‌کنند تا یک فرآیند تولید AAM با نرخ بالا و با کیفیت بالا ایجاد کنند که طی دهه‌های آینده وسایل نقلیه هوایی الکتریکی را در مقیاس – با قیمت مناسب‌تر – تولید کند. .

لوک دانکرولکه، رئیس، گفت: «خودروی Supernal eVTOL از شایستگی گروه موتور هیوندای و مهارت طراحان باتجربه خودرو استفاده می‌کند، که به ما امکان می‌دهد مفهوم جدیدی از حمل و نقل هوایی را توسعه دهیم که نه تنها ایمن و منطقی است، بلکه بسیار احساسی است». مدیر خلاقیت گروه موتور هیوندای.

نمایشگاه بین المللی هوایی فارنبرو 2022
مفهوم کابین خودرو eVTOL سوپرنال در نمایشگاه بین المللی هوایی فارنبرو (سالن نمایشگاه 1، غرفه 1307) به نمایش گذاشته شده است. برای پیگیری فعالیت های شرکت در محل اینجا کلیک کنید. برای دسترسی به کیت رسانه شرکت اینجا را کلیک کنید.

مخاطبین سوپرنال:
جنیفر دارلند
[email protected]

– پایان –

اولین جزئیات در مورد اینکه چگونه گروه موتور هیوندای در حال ادغام قابلیت های حرکتی گسترده برای توسعه وسایل نقلیه هوایی تجاری شهری و منطقه ای و بازار اطراف است.

بخش مستقر در کره (بخش) این گروه که بر روی تحرک هوایی منطقه ای متمرکز شده است، مکمل خودروی باتری ای وی تی ال سوپرنال مستقر در ایالات متحده است که برای سفرهای مسافری درون شهری طراحی شده است که از سال 2028 شروع می شود. -به شهر – سفرهای بار و مسافر. این بخش قصد دارد خدمات خودروی هیدروژنی خود را در دهه 2030 راه اندازی کند.

Jaiwon Shin، رئیس جمهور، گفت: «برای اینکه تحرک هوایی پیشرفته تبدیل به یک روش حمل و نقل گسترده شود، همه جزئیات – از تجربه مسافران گرفته تا مقررات و زیرساخت ها – باید از ابتدا مورد توجه قرار گیرند و با یکدیگر کار کنند. گروه موتور هیوندای و مدیرعامل سوپرنال. سوپرنال با استفاده از قابلیت‌های حرکتی گروه موتور هیوندای، زمان و منابع خود را از قبل سرمایه‌گذاری می‌کند تا اطمینان حاصل کند که صنعت می‌تواند در دهه‌های آینده به توده‌ها برسد و به پتانسیل هیجان‌انگیز خود دست یابد.

درباره گروه موتور هیوندای
گروه موتور هیوندای یک شرکت جهانی است که یک زنجیره ارزش مبتنی بر تحرک، فولاد و ساخت و ساز و همچنین لجستیک، مالی، فناوری اطلاعات و خدمات ایجاد کرده است. با حدود 250000 کارمند در سراسر جهان، برندهای متحرک گروه شامل هیوندای، کیا و جنسیس است. مسلح به تفکر خلاق، ارتباطات مشارکتی و اراده برای مقابله با هر چالشی، ما در تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر برای همه هستیم. اطلاعات بیشتر در مورد گروه موتور هیوندای، لطفاً به سایت www.hyundaimotorgroup.com مراجعه کنید.

سوپرنال با استودیوهای طراحی گروه برای ایجاد کانسپت کابین همکاری کرد زیرا شرکت در تلاش است تا خودروی eVTOL خود را برای استفاده تجاری در ایالات متحده از سال 2028 – و مدت کوتاهی پس از آن در اتحادیه اروپا و بریتانیا تأیید کند. فراتر از خودرو، سوپرنال با شرکای خارجی و بیش از 50 شرکت وابسته به گروه – که شامل خودروها، قطعات خودرو، ساخت‌وساز، روباتیک و رانندگی مستقل هستند- همکاری می‌کند تا به طور مسئولانه زنجیره ارزش گسترده AAM را ایجاد کند.

مهار طراحی خودرو
مفهوم کابین پنج صندلی سوپرنال سرنخ هایی را در مورد نحوه استفاده این شرکت از فرآیندها و مواد طراحی خودرو – در حالی که بالاترین استانداردهای ایمنی هوانوردی تجاری را برآورده می کند – برای بهینه سازی تجربه مسافران AAM و قیمت آن ارائه می دهد. این طرح مظهر فلسفه بیومیمیک – یک پروانه در این مورد – و ستون های ایمنی شرکت بیش از همه، طراحی انسان محور و مسئولیت زیست محیطی است.

شین گفت: «گروه موتور هیوندای در تلاش است تا از هم‌افزایی بین قابلیت‌های تولید خودرو با نرخ بالا و استانداردهای بالای گواهینامه هوافضا برای ایجاد پایه‌ای برای استفاده روزمره از وسایل نقلیه هوایی مسافربری و باری استفاده کند.

شین افزود: «سوپرنال با طراحان خودروی برتر گروه هیوندای موتور برای توسعه وسیله نقلیه eVTOL ما برای تولید و پذیرش عمومی همکاری می‌کند.» “ما برای ایجاد یک eVTOL تجاری ایمن و سبک که امنیت و راحتی را برای مسافران آینده ما در اتومبیل های خود پیدا می کنند، وقت می گذاریم.”

توسعه تحرک هوایی فراتر از بازارهای شهری
این گروه از قابلیت‌های تحرک گسترده و قابلیت‌های تحرک برای توسعه یک خانواده از وسایل نقلیه هوایی الکتریکی و همچنین زنجیره ارزش اطراف استفاده می‌کند.

آندره کارتر
[email protected]

منبع

تیم مهندسان و طراحان از رویکرد طراحی کاهشی صنعت خودرو برای ایجاد کابین داخلی سبک وزن استفاده کردند که از فیبر کربن ساخته شده است. صندلی های ارگونومیک کانتور محیطی شبیه پیله را برای مسافران فراهم می کند. کنسول‌های صندلی قابل نصب از کنسول‌های مرکزی خودرو تقلید می‌کنند و یک ایستگاه شارژ و محفظه نگهداری وسایل شخصی را فراهم می‌کنند. دستگیره های تعبیه شده در درهای کابین و پشتی صندلی ها به ورود و خروج کمک می کند. ترکیبی از نورپردازی – از جمله چراغ‌های بالای سر که از سانروف‌های خودرو الهام گرفته شده‌اند – با مراحل مختلف پرواز تنظیم می‌شود تا اثر «نور درمانی» را شبیه‌سازی کند. چیدمان کابین از نوآوری در فضای خودرو با یک دیواره به حداقل رسیده است که امکان عملکردهای سخاوتمندانه سر و بسته را فراهم می کند.

واشنگتن، دی سی، و فارنبورو، بریتانیا، 18 جولای 2022 – سوپرنال (شرکت) امروز مفهوم اولیه کابین خودروی eVTOL خود را در نمایشگاه بین‌المللی هوایی فارنبرو معرفی کرد و اولین نگاهی را به نحوه ادغام قابلیت‌های خودرو توسط گروه موتور هیوندای برای توسعه بازار تحرک هوایی پیشرفته (AAM) ارائه کرد.

با توجه به پایداری به عنوان یک اولویت، مفهوم کابین از موادی مانند ترموپلاستیک تقویت شده با فیبر کربن قابل بازیافت پیشرفته، چرم گیاهی بادوام، پارچه پلاستیکی بازیافتی و چوب‌هایی که به طور مسئولانه تهیه می‌شوند، ترکیب می‌شود. چارچوب صندلی همچنین از مواد خام اضافی در فرآیند ساخت بدنه هواپیما استفاده می کند.

درباره سوپرنال
سوپرنال (Su·per·nal) یک ارائه‌دهنده خدمات تحرک مستقر در ایالات متحده است که مأموریت دارد نحوه حرکت، اتصال و زندگی افراد را دوباره تعریف کند. ما در حال توسعه یک وسیله نقلیه Advanced Air Mobility eVTOL هستیم و برای ایجاد مسئولیت پذیری اکوسیستم پشتیبانی و ادغام آن در گزینه های حمل و نقل موجود تلاش می کنیم. به عنوان بخشی از گروه موتور هیوندای، ما هم یک تجارت جدید و هم یک شرکت تأسیس شده هستیم و برنامه‌هایی داریم که میراث تولید خودرو خود را به کار بگیریم تا قابلیت جابجایی هوایی پیشرفته را برای توده‌ها در دسترس قرار دهیم. برای اطلاعات بیشتر از www.supernal.aero دیدن کنید و ما را دنبال کنید توییتر و لینکدین