سکوهای دوبل هیوندای در پیست معتبر 24 ساعته نوربرگ رینگ

با بیش از 200000 طرفدار و 136 شرکت کننده اتومبیل، مسابقات 24 ساعته نوربرگ رینگ یک تجربه کاملاً جدید برای هیوندای موتور آمریکا بود که پس از شروع در پوزیشن قطبی و دویدن در سه تیم برتر کلاس در مدت 24 ساعت، آموخته های باورنکردنی را برای تیم به ارمغان آورد. نژاد آنها روز 29 را در مجموع و دوم را در کلاس TCR به پایان رساندند.

  • Hyundai Motorsport GmbH و Hyundai Motorsport Global با Hyundai Motor America به مقام اول و دوم در کلاس خود در Allegemeiner Deutscher Automobile Club (ADAC) TotalEnergies 24h Nürburgring رسیدند.
  • تیلور هاگلر، مایکل لوئیس، میسون فیلیپی و هری گوتساکر مقام دوم را در اولین حضور هیوندای آمریکا در مسابقه 24 ساعته نمادین کسب کردند.
  • قابلیت اطمینان شماره 831 Elantra N TCR با زنده ماندن در مسابقه 24 ساعته می درخشد
  • سفر شش سفری هیوندای موتور آمریکا به نوربرگ رینگ با موفقیت بزرگ به پایان رسید

###

منبع

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

این ششمین بازدید از پیست 14.91 مایلی نوربرگ رینگ در طی دو ماه برای چهار راننده BHA بود که به طور همزمان در چالش خلبانی IMSA Michelin (IMPC) رقابت کرده و برنده شدند. تیم هیوندای موتور آمریکا با برندگان کهنه کار و امسال Nürburgring 24 Hours، Target Competition، برای مسابقات Nürburgring Endurance Series و مسابقات مقدماتی آخر هفته همکاری کرد تا برای رویداد اصلی 24 ساعته آماده شود.

Bryan Herta Autosport، رهبران فعلی مسابقات قهرمانی IMPC، اکنون تمرکز خود را به رویداد بعدی مسابقه چالش خلبانی IMSA Michelin در Watkins Glen International در روز جمعه، 23 ژوئن معطوف خواهد کرد. پرچم سبز Watkins Glen International 120 در ساعت 3:45 به اهتزاز در خواهد آمد. pm ET و می توان آن را به صورت زنده در Peacock پخش کرد.


FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 22 مه 2023 –
هیوندای 51 را تمام می کندخیابان ADAC TotalEnergies 24 ساعت نوربرگ رینگ با پیروزی و کسب مقام دوم در یکی از پرتقاضاترین پیست های مسابقه ای در جهان. ترکیب راننده‌ای از میکل آزکونا، مارک باسنگ و مانوئل لاک با موفقیت از عنوان خود در سال 2022 دفاع کردند و دو دور بیشتر از یک سال قبل از پیست 25 کیلومتری را پشت سر گذاشتند. رانندگان Bryan Herta Autosport (BHA) متشکل از تیلور هاگلر، مایکل لوئیس، میسون فیلیپی و هری گوتساکر یکی از بزرگترین چالش های خود را برای رساندن شماره 831 Elantra N TCR به مقام دوم با موفقیت انجام دادند.


تیلور هاگلر، مایکل لوئیس، میسون فیلیپی و هری گوتساکر، رانندگان شماره 831 Elantra N TCR برای Hyundai Motorsport GmbH و Hyundai Motorsport Global با Hyundai Motor America، در مسیر طی مسیر ADAC TotalEnergies 24h Nürburgring در پیست مایبورگ رینگ آلمان، 20, 2023. (عکس/ هیوندای موتوراسپرت)