شرکت هیوندای موتور در سمینار 2023 هیدروژن و پیل سوختی در ایالات متحده به منظور گسترش همکاری در زمینه انرژی و تحرک هیدروژن

HFCS که توسط انجمن انرژی پیل سوختی و هیدروژن (FCHEA) و با حمایت دولت ایالات متحده سازماندهی شده است، بزرگترین رویداد صنعت هیدروژن در آمریکای شمالی است که بیش از 40 سال سابقه دارد.

اطلاعات بیشتر در مورد موتور هیوندای و محصولات آن را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید: http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com


لانگ بیچ، کالیفرنیا / سئول، 9 فوریه 2023
– شرکت هیوندای موتور این هفته در سمینار 2023 هیدروژن و پیل سوختی (HFCS) که در لانگ بیچ، کالیفرنیا برگزار شد، شرکت کرد و فرصت‌هایی را برای گسترش تجارت هیدروژنی خود در بازار خودروهای تجاری آمریکای شمالی بررسی کرد.

دولت ایالات متحده در حال ترویج طیف وسیعی از مشوق‌ها در تجارت هیدروژن است، از جمله اعتبارات مالیاتی جدید برای زیرساخت‌های هیدروژن، تولید و وسایل نقلیه. از سال جاری، «قانون سرمایه گذاری زیرساخت و مشاغل» دو حزبی جدید بیش از 9 میلیارد دلار بودجه برای توسعه هاب های هیدروژن در سراسر کشور فراهم می کند.

چگونه کامیون های الکتریکی هیدروژنی هیوندای موتور در حال حاضر تأثیرگذار هستند

هیوندای موتور قصد دارد با عرضه کامیون سلول سوختی XCIENT در نیمه اول سال جاری وارد بازار خودروهای تجاری آمریکای شمالی شود و با خودروهای تجاری پیل سوختی هیدروژنی خود به گسترش در بازارهای جهانی ادامه دهد.

بر اساس گزارش “نقشه راه به اقتصاد هیدروژنی ایالات متحده” که توسط شرکت مشاوره جهانی مک کینزی در آوریل 2021 منتشر شد، انتظار می رود هیدروژن تا سال 2050 تا 14 درصد از تقاضای انرژی در ایالات متحده را تشکیل دهد و انتشار کربن را تا 16 درصد کاهش دهد. کشور.

در 9 فوریه، هیوندای موتور جلسه ویژه‌ای را ارائه کرد که در آن پروژه نمایشی عملیات‌های منطقه‌ای و درایاژ بدون انتشار با کامیون‌های الکتریکی سلول سوختی (NorCAL Zero) را معرفی کرد که 30 کامیون سلول سوختی XCIENT را در بندر اوکلند در کالیفرنیا مستقر کرده است. هیوندای موتور مشارکت سایر ایالت های ایالات متحده در پروژه های نمایش خودروهای تجاری هیدروژنی را پیشنهاد کرد.

در ژوئن 2021، وزارت انرژی ایالات متحده پروژه “Hydrogen Energy Earthshot” را راه اندازی کرد که هدف آن کاهش هزینه تولید هیدروژن پاک به 1 دلار در هر کیلوگرم در 10 سال آینده است و از اقدامات مختلفی مانند گسترش تحقیقات و تحقیقات حمایت می کند. بودجه توسعه مربوط به تولید هیدروژن و حمایت از پروژه های نمایشی.

این شرکت چشم انداز خود را برای ایجاد یک انجمن هیدروژن در مقیاس جهانی ارائه کرد، کامیون الکتریکی هیدروژنی سلول سوختی XCIENT خود را به نمایش گذاشت و مفهوم تولید هیدروژن «زباله به انرژی» را معرفی کرد.

در سال 2020، این شرکت اولین سیستم تولید انبوه کامیون های الکتریکی هیدروژنی را در جهان ایجاد کرد و 47 کامیون سنگین XCIENT Fuel Cell را به 23 مشتری در سوئیس از سال 2020 تا ژوئن 2022 صادر کرد. کامیون های عرضه شده به سوئیس مجموعاً بیش از 57 دستگاه رانده شده اند. میلیون کیلومتر از ژانویه امسال، که قابلیت اطمینان و سازگاری با محیط زیست محصول را ثابت می کند.

این شرکت همچنین نیاز به سیاست های تشویقی برای انرژی های پاک، مانند هیدروژن در ایالات متحده را مطرح کرد و بر لزوم حمایت دولت ایالات متحده از گسترش پروژه های نمایش خودروهای تجاری هیدروژنی و دموکراتیک سازی سلول های سوختی هیدروژنی تاکید کرد.

هیوندای موتور همچنین در آگوست 2022 قراردادی را برای تامین 27 کامیون XCIENT Fuel Cell به هفت شرکت آلمانی در ارتباط با برنامه بودجه وزارت حمل و نقل دیجیتال آلمان (BMDV) برای خودروهای تجاری دوستدار محیط زیست امضا کرد.منبع

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد. هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت در فناوری‌های پیشرفته مانند روباتیک و تحرک هوایی پیشرفته (AAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی را ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده ای پایدار برای جهان، به تلاش های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد.

###

کامیون سلول سوختی XCIENT که در این سمینار به نمایش گذاشته شد دارای یک سیستم پیل سوختی 180 کیلوواتی و یک موتور پیک قدرت 350 کیلوواتی است. می تواند با یک بار شارژ 68 کیلوگرم هیدروژن تا 450 مایل (تقریبا 750 کیلومتر) را طی کند.

  • سازمان های دولتی و انجمن های هیدروژن از ایالات متحده و کره جنوبی و همچنین کسب و کارهای جهانی در صنعت هیدروژن در سمینار 2023 هیدروژن و سلول سوختی (HFCS) این هفته شرکت کردند.
  • در این رویداد، هیوندای موتور با به اشتراک گذاشتن دیدگاه خود برای ایجاد یک زنجیره ارزش هیدروژن، رهبری خود را در اکوسیستم جهانی هیدروژن نشان داد.
  • این شرکت همچنین فرصت‌هایی را برای همکاری در تجارت هیدروژن با وزارت انرژی ایالات متحده و همچنین با وزارت تجارت، صنعت و انرژی کره بررسی کرد.
  • هیوندای و احزاب دولت ایالات متحده و کره در مورد گسترش پروژه های نمایشی خودروهای تجاری سلول سوختی ایالات متحده و توسعه فناوری های هیدروژن بحث کردند.
  • این شرکت پروژه نمایشی «عملیات منطقه ای و خشکی بدون انتشار با کامیون های الکتریکی سلول سوختی» را معرفی کرد.
  • این شرکت کامیون سلول سوختی XCIENT را در سمینار به نمایش گذاشت و سیستم تولید هیدروژن «زباله به انرژی» را معرفی کرد.

در این رویداد، هیوندای موتور همکاری هیدروژنی را با سازمان های دولتی مانند وزارت انرژی ایالات متحده و شرکت های پیشرو جهانی در صنعت هیدروژن مورد بحث قرار داد.

در سپتامبر 2022، هیوندای موتور همچنین به عنوان یکی از فینالیست‌ها در برنامه کمک‌های هدفمند پایگاه هوایی (TAG) آژانس حفاظت از محیط‌زیست ایالات متحده با هدف کاهش آلودگی هوا انتخاب شد، که برای این شرکت پنج کامیون XCIENT Fuel Cell به FirstElement Fuel (FEF) ارائه می‌کند. در نیمه دوم سال 2023 ناوگان کامیون های دیزلی خود را برای حمل و نقل هیدروژن جایگزین کند.

در 8 فوریه، این شرکت به میزگرد عمومی و خصوصی صنعت هیدروژن کره-ایالات متحده ملحق شد و با طرف های مختلف در مورد راه های پیشبرد مشارکت خود بین طرف های آمریکایی و کره ای و گسترش همکاری در کل زنجیره ارزش صنعت، از تولید هیدروژن تا حمل و نقل و استفاده از منبع انرژی.

گروه هیوندای موتور (گروه) قصد دارد فرصت‌های تجاری مرتبط با هیدروژن را دنبال کند که شامل کل زنجیره ارزش هیدروژن، از جمله تولید، اصلاح و استفاده و ذخیره‌سازی کربن (CCUS) و همچنین ذخیره‌سازی، حمل و نقل و استفاده می‌شود. در حمایت از این طرح، هدف گروه ایجاد سیستم تولید هیدروژن از زباله به انرژی با استفاده فعالانه از بیوگاز استخراج شده از زباله های آلی و کمک به پیشبرد اکوسیستم هیدروژن دوستدار محیط زیست نه تنها از طریق تحرک، بلکه از طریق کاربردهای هیدروژن متنوع است. .