شرکت هیوندای موتور ویدیوی توسعه آزمایشگاه نورد برند N را با نگاهی پنهانی از IONIQ 5 N منتشر کرد.

اطلاعات بیشتر در مورد هیوندای موتور و محصولات آن را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید:
http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.comمنبع این ویدیو نگاهی درونی به روند توسعه آزمایشگاه‌های نورد برند N ارائه می‌کند، که وسایل نقلیه کاملاً کاربردی هستند که برای تحقیق، توسعه و تأیید فن‌آوری‌های با کارایی بالا که توسط هیوندای موتور اسپورت پیشگام بودند، قبل از استفاده در مدل‌های تولید انبوه استفاده می‌شوند. پس از سری RM (Racing Midship) آزمایشگاه‌های نورد موتور احتراق داخلی برند N، این برند تابستان گذشته سری جدید آزمایشگاه نورد را برای توسعه نسل بعدی خودروهای الکتریکی معرفی کرد.

سئول، 2 دسامبر 2021 – شرکت هیوندای موتور امروز ویدیویی در مورد برند N با کارایی بالا و آزمایشگاه‌های نورد RN22e و N Vision 74 منتشر کرد که آینده الکتریکی آن را تسهیل می‌کنند. این ویدئو همچنین نمایی اجمالی از IONIQ 5 N را نشان می‌دهد که اولین ظاهر رسمی خود را به نمایش می‌گذارد، که در یک الگوی استتاری خاص از پیکسل‌ها و پرچم‌های شطرنجی پیچیده شده است. (اینجا را تماشا کنید.)

– پایان –

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد. هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت در فناوری‌های پیشرفته مانند روباتیک و تحرک هوایی پیشرفته (AAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی را ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده ای پایدار برای جهان، به تلاش های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد.

برند هیوندای N یکی از سریع‌ترین برندهای با کارایی بالا در جهان است. تیل وارتنبرگ، نایب رئیس بخش مدیریت برند و موتوراسپرت N در شرکت هیوندای موتور، گفت: همه برنامه‌های ما در مسیر درستی قرار دارند تا مطابق با دیدگاه ما برای برق‌سازی انجام شوند. “داستان موفقیت آزمایشگاه‌های نورد که توسط RN22e برجسته شده است، مقدمه‌ای عالی برای اولین مدل تولید برق باتری برند N ما، IONIQ 5 N است که به زودی عرضه می‌شود.”

N Vision 74 یک آزمایشگاه نورد هیبریدی هیدروژنی است که چشم انداز میان مدت تا بلندمدت برند N را برای خودروهای با کارایی بالا نشان می دهد. پیشرانه پیل سوختی هیدروژنی 500 کیلوواتی N Vision 74 که دارای زمان سوخت‌گیری سریع 5 دقیقه است، از اولین خودروی مفهومی برند N، N 2025 Vision Gran Turismo که در راه‌اندازی این برند در سال 2015 رونمایی شد، سرچشمه گرفت و از هفت سال توسعه دیگر بهره برده است. . علاوه بر این، طراحی N Vision 74 وارث روح کانسپت پونی کوپه هیوندای است که در سال 1974 رونمایی شد و به وضوح میراث هیوندای موتور را با آینده برند N مرتبط می کند.

  • ویدیو نشان می‌دهد که چگونه برند N هیوندای از خودروهای تحقیق و توسعه «آزمایشگاه نورد» برای آوردن فناوری‌های برقی‌سازی به نسل بعدی مدل‌های با کارایی بالا استفاده می‌کند.
  • RN22e و N Vision 74 به ترتیب فناوری‌های هیبریدی الکتریکی و هیدروژنی باتری را برای دستیابی به چشم‌انداز کوتاه‌مدت و میان‌مدت تا بلندمدت برند N برای کارایی بالا الکتریکی‌سازی شده‌اند.
  • این ویدیو همچنین اولین نگاهی گذرا به IONIQ 5 N را ارائه می دهد که در یک غشای استتاری خاص N با الگوی پیکسل ها و پرچم های شطرنجی پیچیده شده است.

آزمایشگاه نورد RN22e اولین وسیله نقلیه با عملکرد بالا برند N است که بر اساس E-GMP (پلتفرم مدولار الکتریکی- جهانی) هیوندای موتور است که اساس IONIQ 5 و IONIQ 6 هیوندای است. این ویدیو نشان می دهد که چگونه RN22e E-GMP را با هم ترکیب می کند. و سایر فناوری‌های پیشرفته برای دستیابی به ستون‌های عملکرد برند N مانند کرنر راسکال، قابلیت پیست مسابقه و خودروهای ورزشی روزمره. از طریق RN22e، فناوری‌های نوآورانه برای اجرای کوتاه‌مدت در اولین مدل الکتریکی باتری N Brand آزمایش و تأیید می‌شوند.

این ویدیو شامل یک ظاهر کوتاه توسط IONIQ 5 N است که در یک غشای استتاری خاص N با الگوی پیکسل‌ها و پرچم‌های شطرنجی پیچیده شده است که نشان‌دهنده سرگرمی رانندگی در عصر برق‌گرفتگی است. در اولین حضور خود، IONIQ 5 N در کنار RN22e و N Vision 74 به مدت حدود سه ثانیه در حال اجراست.

این ویدیو به وضوح روند توسعه دو آزمایشگاه نورد (RN22e و N Vision 74) را نشان می دهد که آینده خودروهای با عملکرد بالا برند N را تسهیل می کنند.