شرکت هیوندای موتور و PT Adaro Minerals Indonesia، Tbk. امضای تفاهم نامه ای برای تامین امنیت عرضه آلومینیوم در مواجهه با تقاضای فزاینده برای خودروسازی


سئول / بالی، 13 نوامبر 2022
– شرکت هیوندای موتور و PT Adaro Minerals Indonesia، Tbk. (AMI) امروز یک یادداشت تفاهم (MoU) برای تضمین عرضه پایدار آلومینیوم در بحبوحه تقاضای رو به رشد آلومینیوم برای تولید خودرو امضا کرد. این همکاری همچنین برای ایجاد یک سیستم تعاونی جامع در زمینه تولید و عرضه آلومینیوم توسط AMI از طریق شرکت تابعه آن PT Kalimantan Aluminum Industry (KAI) است که برای هر دو طرف سودمند باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد مواد معدنی آدارو اندونزی را می توانید در آدرس زیر بیابید: http://adarominerals.id.

سومین جو
تیم روابط عمومی جهانی / شرکت هیوندای موتور
[email protected]
8513 3464 2 82 +

مراسم امضای تفاهم نامه طی اجلاس B20 در مرکز کنوانسیون بالی نوسا دوا در اندونزی، با شرکت جاهون چانگ، رئیس و مدیر عامل شرکت هیوندای موتور و گاریبالدی توهیر، رئیس کمیسیون PT Adaro Minerals Indonesia، Tbk، برگزار شد.

Youngtack Lee، ارشد، گفت: “شرکت هیوندای موتور یک کارخانه تولیدی را در اندونزی آغاز کرده است و همچنین به طور فعال با اندونزی در زمینه های مختلف همکاری می کند، جایی که می تواند در صنعت خودروسازی آینده، مانند سرمایه گذاری در سرمایه گذاری مشترک تولید سلول باتری، هم افزایی داشته باشد.” معاون رئیس جمهور و رئیس هیوندای موتور آسیا و اقیانوسیه. همچنین انتظار می رود این همکاری با کارخانه ذوب آلومینیوم با هم افزایی قوی تری، رابطه بین شرکت هیوندای موتور و اندونزی را تقویت کند.

B20 گروه رسمی تعامل G20 است که به نمایندگی از جامعه تجاری جهانی با مأموریت ارائه توصیه های سیاست عملی در مورد اولویت های تعیین شده توسط هر ریاست برای تحریک رشد و توسعه اقتصادی است. اجلاس امسال B20 با موضوع “پیشبرد رشد نوآورانه، فراگیر و مشارکتی” در حمایت از موضوع G20 “با هم بازیابی کنید، قوی تر شوید” را در بر می گیرد. همکاری شرکت هیوندای موتور و PT Adaro Minerals Indonesia، Tbk. نشان دهنده تعهد این شرکت به تسریع انتقال به انرژی پایدار، به ویژه خنثی سازی کربن است.منبع

###

فریسیلیا ساپوترا
هیوندای موتور آسیا پاسیفیک
کارشناس برند و روابط عمومی
+6285716792969
[email protected]

اطلاعات بیشتر در مورد موتور هیوندای و محصولات آن را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید: http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com

مخاطب:

  • هیوندای موتور و پی تی آدارو مینرالز اندونزی، Tbk. (AMI) همچنین یک سیستم تعاونی جامع در زمینه تولید و عرضه آلومینیوم ایجاد کند
  • بر اساس همکاری در تولید خودرو، سلول باتری و آلومینیوم در اندونزی، شرکت هیوندای موتور به کشف زمینه‌های همکاری برای تضمین رهبری آینده خودروهای سازگار با محیط زیست در اندونزی ادامه خواهد داد.

درباره PT Adaro Minerals Indonesia Tbk
PT Adaro Minerals Indonesia Tbk (IDX: ADMR) که در سال 2007 تأسیس شد، بر تجارت مرتبط با مواد معدنی در گروه Adaro تمرکز دارد. این شرکت تولید کننده زغال سنگ متالورژیکی اندونزی با بهره برداری کم هزینه و کارآمد است که توسط شبکه زنجیره تامین یکپارچه گروه آدارو پشتیبانی می شود. آدارو مینرالز اندونزی با ذخایر و منابع بزرگی که از رشد پایدار بلندمدت حمایت می‌کند، دارای تقاضای قوی از سوی شرکت‌های فولادی بلو چیپ است که تحت سلطه کشورهای آسیایی از جمله ژاپن، چین و هند است. Adaro Minerals Indonesia در حال حاضر در حال توسعه پروژه ذوب آلومینیوم در شمال کالیمانتان از طریق شرکت تابعه خود برای به دست آوردن فرصت ها در اقتصاد سبز است.

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد. هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت روی فناوری‌های پیشرفته‌ای مانند روباتیک و تحرک هوایی شهری (UAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده ای پایدار برای جهان، به تلاش های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد.

PT Kalimantan Aluminum Industry (KAI) یک شرکت با مسئولیت محدود است که PT Adaro Indo Aluminium (AIA) اکثریت سهام آن را دارد و PT Adaro Indo Aluminium (AIA) نیز یک شرکت با مسئولیت محدود است که اکثریت سهام آن متعلق به PT Adaro Minerals است. اندونزی، Tbk. (AMI). بر اساس همکاری در تولید خودرو، سلول باتری و آلومینیوم در اندونزی، شرکت هیوندای موتور به کشف زمینه‌های همکاری برای تضمین رهبری آینده خودروهای سازگار با محیط زیست در اندونزی ادامه خواهد داد.

آلومینیوم در اندونزی که از نظر منابع طبیعی و انرژی غنی است، در آینده رقابت پذیری در نظر گرفته می شود. آلومینیوم سبز اندونزی به عنوان آلومینیوم کم کربن با استفاده از تولید برق آبی طبقه بندی می شود که یک منبع انرژی دوستدار محیط زیست است و انتظار می رود آلومینیومی را تامین کند که با سیاست خنثی سازی کربن HMC مطابقت دارد در میان تقاضای رو به رشد آلومینیوم در خودروسازان جهانی. علاوه بر این، عرضه و تقاضا به دلیل متغیرهای موقعیتی غیرقابل پیش بینی ناپایدار شد که منجر به افزایش قیمت انرژی برای تولید آلومینیوم شد.

موارد همکاری در این تفاهم نامه شامل تولید و تامین آلومینیوم تولید شده توسط KAI، حق هیوندای موتور برای خرید آلومینیوم تولید شده توسط KAI در مراحل اولیه و سپس اولین حق مذاکره برای خرید آلومینیوم کم کربن تولید شده توسط KAI در آینده است. با حجم تخلیه نامشخص در محدوده 50000-100000 TPA).

فبریاتی نادیرا
PT Adaro Minerals Indonesia Tbk
رئیس اداره ارتباطات شرکتی
+628176367788
[email protected]

کریستین آریانو راچمت، رئیس PT Adaro Minerals Indonesia Tbk، گفت: “این همکاری نشان دهنده اعتماد سرمایه گذاران به فرآوری مواد معدنی اندونزی در پایین دست در بزرگترین پارک صنعتی سبز جهان در شمال کالیمانتان است. با حمایت همه ذینفعان و شرکت هیوندای موتور که دارای سوابق، تجربه و فناوری پیشرفته در خودروهای برقی است، امیدواریم تا سه ماهه اول سال 2025 به تاریخ عملیات تجاری (COD) دست یابیم و آلومینیوم 500000 TPA را تولید کنیم. مرحله اولیه.”