شرکت هیوندای موتور پرسنل مدیریتی جدید را در دفتر جهانی مدیریت معرفی کرد


سئول، 6 ژوئیه 2023 – شرکت خودروسازی هیوندای امروز چندین موقعیت و مسئولیت جدید را به عنوان بخشی از گسترش عملیات جهانی برای همسویی بهتر مناطق عملکردی در سراسر آمریکا، اروپا و مناطق هند/خاورمیانه/آفریقا و بهبود عملکرد تحت هدایت خوزه مونوز، رئیس جمهور و مدیر عامل جهانی شرکت هیوندای موتور. اضافات و تغییرات زیر از 1 ژوئیه 2023 لازم الاجرا شد.

مونیوز گفت: «ساخت یک تیم رهبری اجرایی قوی برای نظارت بر عملیات جهانی برای تضمین موفقیت بین‌المللی هیوندای و جنسیس بسیار مهم است. “این افراد مدت طولانی در سازمان ما هستند و ما هیجان زده هستیم که آنها مسئولیت های خود را برای رشد بیشتر برند جهانی خود گسترش دهند.”


یونگو (جوان) لی
معاون ارشد، بخش عملیات جهانی، شرکت هیوندای موتور

لی از سال 2016 به عنوان معاون ارشد استراتژی و برنامه ریزی در هیوندای موتور آمریکای شمالی کار کرده است. او در ایجاد و حمایت از دفتر جهانی COO نقش اساسی داشته است و اکنون به عنوان یک مدیر اجرایی کلیدی در بخش عملیات جهانی برای پشتیبانی از دفتر جهانی COO شرکت هیوندای موتور در سئول خدمت خواهد کرد.


اویسونگ (ارنی) کیم
معاون ارشد، تولید جهانی، شرکت هیوندای موتور
رئیس و مدیر عامل هیوندای موتور ساخت آلاباما

کیم در حال حاضر به عنوان رئیس و مدیر عامل هیوندای موتور ساخت آلاباما فعالیت می کند و بر تولید و مونتاژ تمام مدل های هیوندای و جنسیس در ایالات متحده از جمله سانتا کروز، سانتافه، سانته فه هیبریدی، توسان، النترا، GV70 الکتریکی و GV70 ICE نظارت می کند. در نقش جدید خود، کیم با اضافه کردن مدیریت تولید جهانی برای کارخانه‌های تولید COO جهانی در خارج از کره، سطح مسئولیت خود را گسترش می‌دهد.


رابرت گرافتون
معاون توسعه شبکه فروش جهانی شرکت هیوندای موتور

گرافتون که در حال حاضر معاون توسعه نمایندگی در هیوندای موتور آمریکا است، مسئولیت‌های خود را افزایش داده و بخشی از دفتر جهانی COO خواهد شد. گرافتون در نقش جدید خود به عنوان معاون توسعه شبکه فروش جهانی، مسئولیت مدیریت و اجرای استراتژی شبکه نمایندگی ها در مناطق COO جهانی را با بهینه سازی نمایندگی خرده فروشی و بهبود روابط فروشنده در مقیاس جهانی بر عهده خواهد داشت. او همچنین مسئولیت خود را برای توسعه شبکه فروشندگان ایالات متحده حفظ خواهد کرد.


شان گیلپین
نایب رئیس، بازاریابی فروش جهانی، شرکت هیوندای موتور

گیلپین به دفتر مدیریت جهانی شرکت هیوندای موتور از INNOCEAN Worldwide America’s، آژانس شریک بازاریابی خلاق هیوندای می‌پیوندد، جایی که او به‌عنوان مدیر ارشد تجاری در آنجا خدمت می‌کرد. گیلپین به عنوان معاون بازاریابی فروش جهانی، بررسی و تجزیه و تحلیل عملیات بازاریابی، هزینه، کارایی و اثربخشی عملیات بازاریابی منطقه ای را رهبری خواهد کرد.

گرافتون، کیم و گیلپین به تیم اجرایی دفتر مدیریت جهانی شرکت هیوندای موتور که شامل مدیریت خط تولید جهانی، دفتر مدیر محصول جهانی، بهینه‌سازی سود، و عملکردهای استراتژی و حاکمیت است، خواهند پیوست.

– پایان –

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد. هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت در فناوری‌های پیشرفته مانند روباتیک و تحرک هوایی پیشرفته (AAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی را ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده ای پایدار برای جهان، به تلاش های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد.

اطلاعات بیشتر در مورد هیوندای موتور و محصولات آن را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید:

http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.comمنبع