صافکاری PDR صافکاری PDR چیست؟ و مزابا و معایب سپند خودرو | mehrariya

همان طور که احتمالا می دانید این میله ها انواع مختلفی دارند. باید بگوییم تفاوت قیمت این میله در نوع و جنس آن ها می باشند. لازم به توضیحاست که هر کدام از این میله ها در بخش به خصوصی از بدنه اتومبیل به کار می روند. از این رو به همین دلیل لازم است برای انجام صافکاری با میله های  pdr نیز آشنا شوید. صافکاری بدون رنگ در کوتاه ترین زمان و ارزان ترین قیمت است.

هزینه صافکاری pdr

شما میتوانید برای اطلاع از قیمت پی دی ار ابزار های مختلف با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب نمایید. علاوه بر میله، به کمک دستگاه های مکش قوی نیز می توان برخی از ناهمواری های روی سطح را برطرف کرد. برای این کار به گرما نیاز ندارید و تنها به کمک دستگاه مکش و فشار هوا می توان سطح را صاف کرد. ابتدا دستگاه مکش روی سطح مورد نظر قرار گرفته و با فشار متناسب با میزان تورفتگی می توانید سطح را کاملا صاف کنید.

سپس با استفاده از یک ابزار مخصوص فرورفتگی را از داخل به آرامی فشار می دهیم تا به حالت اولیه خود بازگردد. این تکنیک به مهارت نیاز دارد که رنگ کارخانه اصلی خود را همراه با مهارت‌های حرفه‌ای برای جلوگیری از هرگونه مشکل رنگ داشته باشد. چسب کشی روش دومی است که بسته به درجه عمق و محل آسیب مورد نظر به عنوان جایگزین مورد استفاده قرار می گیرد. این سریع ترین و مقرون به صرفه ترین شکل ترمیم فرورفتگی است که وجود دارد.

قالب تنه صافکاری ایران پتک مدل BD-2210

صافکاری PDR صافکاری PDR چیست؟ و مزابا و معایب سپند خودرو | mehrariya

نوع دم ماهی برای قسمت‌هایی استفاده می‌شود که فضا برای کار کم است و صافکار نمی‌تواند از میله‌های دیگر استفاده کند. لایه‌های زیرین خودرو دارای برآمدگی می‌باشد، که این میله‌ها دسترسی صافکار را به این سطوح آسان می‌کند. یکی از نکات مهمی که در تهیه ای میله‌ها باید به آن دقت نمایید این است که جنس میله محکم و مقاوم باشد و دارای دسته ارگونومیک برای عدم خستگی صافکار در حین کار باشد. صافکاری خودرو روش ها و ابزار مختلفی دارد که با توجه به محل تصادف و شدت آن از ابزار و روش مخصوص خود استفاده می شود.که یکی از این روش ها، صافکاری بدون رنگ خودرو به روش pdr می باشد. میله های pdr جزوی از صافکاری به حساب می آیند که امروزه در تمامی صافکاری ها از آن ها استفاده میشود. این میله ها انواع مختلفی دارند که قصد داریم در این مقاله به انواع آنها و قیمت آنها بپردازیم.

پس از خواندن این مطلب، درک بهتری از فرآیند تعمیر و اینکه آیا وسیله نقلیه شما با صافکاری pdr قابل تعمیر است یا خیر، خواهید داشت. این بدان معناست که نیازی به پر کردن یا رنگ آمیزی روی بدنه خودرو نیست. با مراجعه به سایت گنجی پخش می‌توانید انواع تجهیزات PDR را با بهترین قیمت تهیه نمایید. در سایر اشکال فلزکاری، تکنیک‌های مشابهی برای برداشتن فرورفتگی بدون رنگ، ممکن است در اوایل دهه 1930 در کارخانه‌های مونتاژ خودرو به کار گرفته شده باشد، و بسیار بعداً رایج شد. یکی از ویژگی های سایت صافکاری آنلاین صافکاری و نقاشی خودرو با تاییده ای کارشناس می صافکاری پی دی ار خودرو باشد.

  • برای رفع آسیب های کوچک و نامنظم فرورفتگی استفاده می شود، می تواند به سرعت فرورفتگی های بدنه خودکار را ترمیم کند.
  • میله ها بدلیل داشتن جنس مقاوم باعث می شود صافکاری به خوبی انجام شود و خودرو شما به خوبی ترمیم شود.
  • لذا کار استار لوکس بسیار سریع به پایان می رسد و کیفیت هم مورد قبول مشتریان است.
  • فرمی است که بیمه برای انواع آسیب های فرورفتگی زیر توصیه می کند، زیرا خودروهای امروزی با رنگ بسیار انعطاف پذیرتری به نظر می رسند.
  • در گام بعد و در صورت لزوم با سنباده مرطوب و با سرعت بسیار بالا قسمت صافکاری شده پرداخت زده میشود.