صرافی کوینکس به جهت بهروزرسانی فردا از دسترس خارج میشود -ایران ارز دیجیتال

اولین چیزی که باعث شده ایرانیان به سمت این صرافی هجوم بیاورند، برخورد صرافی کوینکس با تحریم علیه ایران معرفی صرافی کوینکس است. همانطور که میدانید روش google authenticator یا شماره موبایل برای ورود دو مرحلهای الزامی است. یکی از متعدد ترین سوال ها در این مورد مقایسه دو صرافی کوینکس و صرافی بایننس هست. ۱.فرمت مورد قبول برای آپلود تصاویر، Jpegو PNG است. فقز باید برای خود حد سود مشخص کرده و بگویید اگر قیمت از حد معینی پایین تر برود ارز دیجیتال مورد نظر شما را بفروشد.

۳.تصاویر فتوکپی و فکسی قابلقبول نیست. یادآوری: از مدرک خود یک عکس رنگی تهیه کنید، اسکرین شات مجاز نیست و فرمت آن باید JPG، Jpeg یا PNG باشد. ۵.تصویر شما نباید تار باشد، باید واضح و تمیز باشد. به این معنی که درصدی از کل حجم معامله به عنوان کارمزد از حساب شما کسر میشود. آیا معامله در صرافی کوینکس ایمن است؟ همانطور که قبلا اشاره شد، صرافی CoinEx در واقع برای هزینه های پایین خود در مقایسه با سایر صرافی های ارز دیجیتال مشهور و شناخته شده است.

این شرکت خدمات پشتیبانی از مشتری را به صورت 24 ساعته و از طریق ایمیل و سایر فضاهای دیجیتال، ارائه می کند. شرکت در این کمپین تنها با تکمیل این فرم امکانپذیر است. توکن کوینکس با نماد اختصاری CET یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۲.۷۳ میلیون دلار، در رتبه ۴۴۹ بازار قرار داشته و سهم ۰.۰۰۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . این هزینه با متوسط صنعت جهانی مطابقت دارد. هر پروژه ای که در آینده نه چندان دور قابل اجرایی شدن باشد، با گزینه (Coming Soon) شناخته می شود.

تیم پشتیبانی کننده تمامی درخواست ها را به صورت دقیق ثبت می کنند، چرا که در گذشته برخی از مشتریان در خصوص استفاده از خدمات این بخش دچار مشکلاتی شده بودند. کاربران نمی توانند وجوه خود را به صورت نقدی و به شکل ارزهای مرجع از این صرافی برداشت کنند. بعد از اینکار، یک عکس از خودتان به صورت ایستاده و در حالتی که این کاغذ و کارت شناسایی در دستتان است، بگیرید. یا اینکه کد QR آن را به صورت امن پرینت کرده و نگهداری کنید. آیا صرافی کوینکس هم مثل بقیه صرافیها ایرانی ها را تحریم کرده است؟

نحوه احراز هویت در صرافی کوینکس؟ در طرح دوم این مسابقه کاربران بر اساس حجم معاملات آنها در بازارهای توکنهای لوریج شده رتبهبندی خواهند شد. این ابزار که توسط گوگل ساخته شده است نوعی کد تأیید است که بر اساس گذر زمان تغییر میکند و در موارد امنیتی این روزها کاربرد زیادی پیدا کرده است. دقت کنید به دلیل تقاضای بالای این موضوع ما برآن شدیم تا سری مقالات و آموزشهای صرافیهای جایگزین را شروع کنیم و اینکه با صرافی کوینکس شروع کردیم اصلا دلیلی بر تأیید بهترین جایگزین بودن این صرافی نیست.

آیا معامله در صرافی کوینکس ایمن است؟