عنوان هیوندای حامی هفتمین سلام ملی سالانه به نمایش هوایی و دریایی هیوندای قهرمانان آمریکا در میامی است.


  • نمایشگاه هوایی و دریایی هیوندای کلاس جهانی در روز یادبود آخر هفته، 27 تا 28 مه برگزار می شود
  • کمک 50 هزار دلاری هیوندای به Folds of Honor
  • هیوندای به عنوان یک Military Friendly® Employer از VIQTORY و به عنوان “بهترین کارفرمای دامپزشکی” توسط Military Times انتخاب شد.

میامی، 26 مه 2023 – سلام ملی به قهرمانان آمریکا که توسط هیوندای ارائه شده است برای هفتمین سال در این آخر هفته روز یادبود، 27 تا 28 مه 2023 به ساحل میامی باز می گردد. این رویداد دو روزه میهن پرستانه برای ادای احترام و تجلیل از ارتش و اولین پاسخ دهندگان طراحی شده است و شامل نمایشگاه هوا و دریا هیوندای®، ارتش ایالات متحده SaluteFest™، Music Explosion™ ارائه شده توسط هیوندایو یک دهکده نمایشی با نمایشگاه های تعاملی، شبیه سازها، و سرگرمی برای تمام خانواده برای لذت بردن.

درود ملی به قهرمانان آمریکا از زمان آغاز به کار خود در سال 2017، به بزرگترین جشن و مراسم یادبود ارتش ایالات متحده در آخر هفته روز یادبود تبدیل شده است و بخشی از تعهد طولانی مدت هیوندای برای حمایت از ارتش ایالات متحده است. به عنوان بخشی از این تعهد و برای دومین سال متوالی، هیوندای 50000 دلار به Folds of Honor اهدا خواهد کرد تا به همسران و فرزندان سربازان کشته شده و معلول آمریکا کمک هزینه تحصیلی بدهد.


رندی پارکر، مدیر عامل هیوندای موتور آمریکا، اسوالدو پرز، سردار تفنگداران دریایی ایالات متحده، دایان دی. نمچک، مدیر ارشد، فولدز آنور، خوزه مونوز، رئیس و مدیر عامل جهانی، شرکت هیوندای موتور، و رئیس و مدیر عامل هیوندای و جنسیس تصویر موتور آمریکای شمالی با خانواده پرز مارین، دریافت‌کنندگان بورسیه افتخاری Folds of Honor در حین ارائه چک در ایستگاه هوایی گارد ساحلی ایالات متحده در میامی در 26 مه 2023.

خوزه مونوز، رئیس و مدیر عامل هیوندای موتور آمریکای شمالی، گفت: «ما مفتخریم که از ارتش ایالات متحده حمایت می کنیم و از بزرگترین قهرمانان آمریکا به عنوان شریک درود ملی به قهرمانان آمریکا از سال 2017 تاکنون تقدیر می کنیم. در هیوندای، همه ما بیشترین احترام، تحسین و قدردانی را برای کمک‌ها و فداکاری‌های مردان و زنان در خدمات مسلحانه کشورمان به اشتراک می‌گذاریم.»

میکی مارکوف، تهیه کننده اجرایی هیوندای هوا و دریا، گفت: «به لطف حمایت هیوندای، ما می‌توانیم رویدادی با امضای ملی ایجاد کنیم که به مردان و زنان ارتش و اولین پاسخ دهندگان احترام بگذارد و به آنها احترام بگذارد. هیچ زمانی بهتر از آخر هفته روز یادبود برای ادای احترام به ارتش، نیروهای اولیه و کسانی که فداکاری نهایی را به نمایندگی از آزادی ما انجام داده‌اند، وجود ندارد.»

جزئیات رویداد سلام ملی به قهرمانان آمریکا
درود ملی به قهرمانان آمریکا توسط هیوندای Air & Sea Show®، The Greatest Show Above the Earth™ برگزار می شود که مردان، زنان، فناوری و تجهیزات هر پنج شاخه ارتش، پلیس، آتش نشانان و سازمان های اولین واکنش دهنده ایالات متحده را به نمایش می گذارد. . این رویداد دیدنی دو روزه در آخر هفته یادبود شامل نمایشگاه مسابقه قایق‌های موتوری دریایی Cigarette، نمایشگاه مسابقه ThunderCats، ورزش‌های آبی شدید، FPL Display Village، نمایشگاه بوکس ایالات متحده آمریکا و موارد دیگر است که همه در سواحل زیبای ساحل میامی هستند.

امسال، The National Salute to America’s Heroes™، با همکاری ارتش ایالات متحده، سالوت فست ارتش ایالات متحده را با افتخار ارائه می‌کند، که افزوده‌ای دیدنی به نمایشگاه هوایی و دریایی هیوندای است. US Army SaluteFest™، که در روز شنبه، 27 مه برگزار می شود، دارای چهار اثر موسیقی از جمله ستاره موسیقی کانتری فروش پلاتین است. کریس جانسون، احساس آواز ویروسی JVKE، خواننده موسیقی پاپ لاتین پلاتین فروش ناتی ناتاشا، و هنرمند موسیقی کانتری بریلند. مجری این مراسم یک بازیکن سابق فوتبال است راب “گرونک” گرونکوفسکی, چهار بار All-Pro محکم است. ارتش ایالات متحده SaluteFest™ دارای یک نمایش دهکده تعاملی، یک نمایش پهپاد مسحورکننده، و یک آتش بازی عجیب و غریب خواهد بود. شرکت‌کنندگان همچنین می‌توانند انتظار داشته باشند که فناوری‌های برتر، نوآوری‌ها و فرصت‌های شغلی ارتش ایالات متحده را به نمایش بگذارند.

پس از نمایشگاه هوا و دریا هیوندای در روز یکشنبه، 28 می، صحنه در باشگاه ساحلی LiquorSplit برای Music Explosion™ ارائه شده توسط هیوندای با حضور ستاره های موسیقی کانتری Big & Rich تغییر خواهد کرد. علاوه بر این، اجراهایی توسط گروه‌های موسیقی نظامی ایالات متحده اجرا می‌شود که با اجرای تماشایی آتش‌بازی‌های کهنه‌بازی فلوریدا به اوج خود می‌رسد.

FPL Display Village بیش از چهار بلوک شهر با نمایشگرهای تعاملی در امتداد Ocean Drive در مرکز پارک Lummus است و شامل Hyundai Hangar، یک سالن مصرفی با الهام از میهن پرستانه است که به افتخار ارتش و اولین پاسخ دهندگان واقع در 12 قرار دارد.هفتم و 13هفتم خیابان، دارای IONIQ 5 و IONIQ 6 2023، دیوار یادبود مشترک تخته سیاه برای پیام‌ها به خانواده و دوستانی که خدمت کرده‌اند و سایر فعالیت‌های تعاملی و هدایای موضوعی. هیوندای توسان PHEV 2023 و سانتافه PHEV نیز در خارج از آشیانه نمایش داده خواهند شد. هیوندای همچنین چندین فعالیت دیگر در سرتاسر منطقه خواهد داشت که شامل هیوندای توسان، سانتا کروز، سانتافه و پالیسید می‌شود که به افتخار شاخه‌های ارتش و اولین پاسخ‌دهندگان می‌پردازد.

پشتیبانی نظامی هیوندای
هیوندای با گروه منابع کارکنان Stars and Stripes که برای قدردانی از کهنه سربازان، اعضای خدمات نظامی و خانواده های آنها در شرکت ایجاد شده است، حمایت خود را از ارتش ایالات متحده نشان می دهد. علاوه بر این، برنامه انتقال استخدام کهنه کار هیوندای به طور فعال از سربازان کهنه سرباز برای قطعات و موقعیت های خدماتی نمایندگی هیوندای استخدام می کند. این شرکت به کهنه سربازان اجازه دسترسی رایگان به مراکز آموزشی کارخانه خود را هم به صورت حضوری و هم از طریق دوره های آنلاین در سراسر ایالات متحده می دهد، جایی که می توانند حتی قبل از جدایی از ارتش، حرفه خودروسازی خود را شروع کنند.

هیوندای همچنین برای نیروهای فعال واجد شرایط، سربازان ذخیره/گارد ملی، و پرسنل نظامی بازنشسته ایالات متحده از طریق برنامه نظامی ویژه خود تخفیف هایی ارائه می دهد. هیوندای 500 دلار مشوق به نیروهای نظامی و اولین پاسخ دهندگان در تمام خودروهای خود ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، لطفاً برنامه نظامی هیوندای و برنامه اولین پاسخ دهندگان هیوندای را ببینید.

هیوندای همچنین به عنوان یک کارفرمای دوستدار نظامی در سال 2023 از VIQTORY (افتخاری که هیوندای ده بار دریافت کرده است) به دلیل اینکه شرکتی است که سربازان کهنه سرباز را استخدام، حفظ می کند، ارتقا می دهد و حمایت می کند و همچنین به عنوان “بهترین کارفرما برای دامپزشکان” شناخته شده است. نظامی تایمز.

درباره سلام ملی به قهرمانان آمریکا
سلام ملی به قهرمانان آمریکا که توسط هیوندای ارائه شده است، یک جشن دو روزه سراسری است که در ساحل میامی، فلوریدا، با نمایش هوا و دریا هیوندای، انفجار موسیقی ارائه شده توسط هیوندای، سالوت فست ارتش ایالات متحده، و ابتکار سلام 365 برگزار می‌شود. نمایشگاه هوا و دریا هیوندای که آخر هفته روز یادبود برگزار می‌شود، بر احترام و ادای احترام به ارتش و اولین واکنش‌دهنده‌ها تمرکز دارد که از آزادی‌های همه آمریکایی‌ها و کسانی که فداکاری نهایی را انجام داده‌اند محافظت می‌کنند. برای اطلاعات بیشتر و مشاهده ویدیوی تبلیغاتی، لطفاً به www.USAsalute.com مراجعه کنید.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

###

منبع