فروشندگان هیوندای و فینیکس ولی 120000 دلار برای حمایت از Give-A-Thon کودکان فینیکس جمع آوری کردند.

منبع

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.HyundaiNews.com.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین

مخاطب
براندون رامیرز
(714) 931-8489
[email protected]

PHOENIX، Ariz.، 6 سپتامبر 2022 – هیوندای موتور آمریکا و ده فروشنده هیوندای فینیکس ولی در مجموع 120000 دلار به عنوان بخشی از KTAR News 92.3 FM و 98.7 FM ایستگاه ورزشی آریزونا Give-A-Thon سالانه به شرکت کودکان فونیکس کمک کردند تا بودجه بسیار مورد نیاز را برای صندوق کودکان فونیکس جمع آوری کنند. که تجهیزات ضروری، عملیات، مراقبت های خیریه، منابع زندگی کودک، مراقبت مجازی و تحقیقات را تامین می کند.


(از چپ به راست) مارک راشفورد، مدیر کل، Earnhardt Hyundai North Scottsdale، Tom Scheurn، مدیر کل، Earnhardt SanTan Hyundai، Adam Breen، مدیر کل، Earnhardt Hyundai و Sarah Kezele، میزبان، Bonneville Phoenix در فینیکس، در اوت، Ariz. 19، 2022.


درباره کودکان فونیکس
فونیکس کودکان یکی از بزرگترین سیستم های سلامت کودکان در کشور است. این شامل بیمارستان کودکان فینیکس – پردیس اصلی، بیمارستان کودکان فینیکس – دره شرقی در مرکز پزشکی دیگنیتی هلث مرسی گیلبرت، چهار مرکز تخصصی و مراقبت فوری کودکان، 11 مرکز اطفال اجتماعی، 20 کلینیک سرپایی، دو مرکز جراحی سرپایی و هفت مرکز خدمات اجتماعی است. کلینیک های سرپایی مرتبط در سراسر ایالت آریزونا. این سیستم بیش از 35 سال است که مراقبت های بستری، سرپایی، ترومایی، اورژانسی و فوری را در سطح جهانی به کودکان و خانواده ها ارائه کرده است. شبکه مراقبت از کودکان فونیکس شامل بیش از 1175 ارائه دهنده مراقبت های اولیه کودکان و متخصصان است که در بیش از 75 تخصص فرعی خدمات ارائه می دهند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید phoenixchildrens.org.

Give-A-Thon اکنون در بیست و دومین سال خود بزرگترین رادیوتن کشور برای بیمارستان کودکان است. بیماران بدون در نظر گرفتن توانایی پرداخت آنها پذیرش می شوند و حدود 50 درصد از خانواده های بیماران دارای بیمه درمانی خصوصی اندک یا بدون بیمه درمانی هستند. درآمد حاصل از Give-A-Thon به شرکت Phoenix Children اجازه می دهد تا به ارائه مراقبت های نجات دهنده ای که به آن مشهور است ادامه دهد.

جان آنگوین، مدیر کل منطقه ایالت های کوهستانی هیوندای موتور آمریکا، گفت: «ما مفتخریم که برای یک سال دیگر از کودکان فینیکس حمایت می کنیم. ما از تعهد نمایندگی‌های هیوندای فینیکس ولی برای کمک به بیماران و خانواده‌ها برای سیزده سال از طریق این رویداد طولانی مدت که یک ستون در جامعه محلی است، الهام گرفته‌ایم.

###

آدام برین، مدیر کل Earnhardt Hyundai گفت: «نمایندگان هیوندای دره شما مفتخرند که می توانند از بیمارستانی به مهمی بیمارستان کودکان فینیکس و KTAR Give-A-Thon حمایت کنند.