فروشگاه آسانسور بازرگانی رایا آسانسور

تا اینکه در سال ۱۳۴۵ اولین کارگاه تولیدی قطعات آسانسور، درب و کابین در ایران تأسیس شد. به دلیل وجود سیستم جک هیدرولیک از اینانواع آسانسورهادر ساختمان‌های با بیش از پنج طبقه استفاده نمی‌شود. با وجود این محدودیت، اخیراً ا آسانسورهای هیدرولیک در مصارف خانگی محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده اند. این امر به خاطر نرمی در زمان حرکت، خرابی آسانسور و استهلاک بسیار کم، توانایی جابه‌جایی بارهای بسیار سنگین، امکان ایجاد آسانسورهای زیبا و شیشه‌ای، عدم نیاز به موتورخانه در پشت‌بام و امنیت بسیار بالا در هنگام وقوع زلزله است. بازرگانی رایا آسانسور با تکیه بر 29سال تجربه در صنعت آسانسور ، اکنون به عنوان یکی از تخصصی‌ترین فروشگاه ها در زمینه فروش و تأمین آنلاین و حضوری قطعات آسانسور در کشور مطرح می باشد.

تابلو فرمان آسانسور[ویرایش]

اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که از ارتفاع، هواپیما، پله برقی و… می‌ترسید یا تردد از راه‌پله را به سوار شدن آسانسور ترجیح می‌دهید، لازم است بدانید که احتمالا شما… آسانسور به انگلیسی elevator است، و MRL مخفف Machine RoomLess می باشد که در آنها، سیستم آسانسور، موتورخانه ندارد و کلیه تجهیزات داخل چاه آسانسور نصب شده اند . دکمه اضطراری آسانسور که در مدار فرمان قرار داده می‌شود برای قطع کامل برق سیستم در مواقع اضطراری مورد استفاده قرار می‌گیرد، که باعث از کار افتادن آسانسور و ایستادن کابین می‌شود. به طور خلاصه با فشردن دکمه اضطراری آسانسور، برق سیستم قطع شده و دستگاه در هنگام بروز خطر به حالت امن تغییر وضعیت می‌دهد. حرف A در میان دکمه های آسانسور از کلمه Additional به معنی اضافی گرفته شده است؛ کاربرد این دکمه معمولاً در ساختمان‌هایی است که دارای طبقات انشعاب‌دار هستند.

  • کابل‌ آسانسور را بر اساس تعداد رشته‌های موجود در بافت آن و جنس روکش منعطف آن به انواع مختلف دسته‌بندی می‌کنند.
  • در موارد خاصی که ساختمان دارای استخر باشد دکمه P به معنای Pool مورد استفاده قرار می‌گیرد و نشان دهنده طبقه‌ای در ساختمان است که دارای استخر باشد.
  • T در آسانسورها به معنی تراس یا بالکن است ، هم‌چنین ممکن است در آسانسورهایی که در ایستگاه‌های قطار یا مترو وجود دارند دیده شود که در این حالت مخفف Transfer to RailWay Station و به معنای انتقال به ایستگاه قطار مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • قیمت آسانسور کارگاهی به چندین فاکتور اساسی ارتباط دارد که می تواند در قیمت نهایی آسانسور کارگاهی تاثیر مستقیم داشته باشد.
  • بله درست خواندید ،این موتور براساس قوانین پاسکال و فیزیک کار میکند و موتوری امن محسوب میشود.

هم چنین، آسانسورهای هیدرولیک مناسب‌ترین وسیله برای پارکینگ‌های نیمه مکانیزه به‌شمار می‌رود و از بالابرهای هیدرولیک در پارکینگ‌های تمام مکانیزه استفاده می‌شود، که در این صورت، وظیفه جابجایی خودرو در راستای عمودی را به عهده دارد. در زمینه ی پروژه هایی با کاربری مسکونی المانهایی وجود دارد که انتخاب تاسیسات مربوطه، همچون آسانسور را تحت شعاء قرار می دهند. نصب آسانسورهای کششی معمولاً در مراحل پایانی ساخت ساختمان انجام می‌شود و نیاز به داشتن فضایی برای چاه آسانسور و موتورخانه دارد. آسانسور های کششی از نظر سیستم محرکه و تابلو فرمان به دو دسته اصلی یعنی یعنی دو سرعته و تک سرعته تقسیم میشوند فرق این دو مدل در سبک ایستادن و حرکت کردن کابین میباشد.

کاربر معمولی آسانسور به صورت متوسط روزانه ۴ بار از آسانسور این سایت را مرور کنید استفاده می کند. موسیقی آسانسور برای اولین بار در دهه ۱۹۲۰ ظاهر شد تا مسافران ترسو را که برای اولین بار از آسانسور استفاده میکردند، آرام کند. برای اطلاع از آخرین اخبار سایت و دریافت لیست قیمت ایمیل خود را وارد کنید. تعدادی سکشن بر روی پایه های تثبیت به کمک پیچ و مهره نصب می گردد. در اقدام سوم دکمه تماس با تکنسین را فشار دهید اگر چنین دکمه ای وجود نداشت یا پاسخی دریافت نکردید با آتش نشانی تماس بگیرید.

آسانسور کششی براساس نحوه نصب سیم بکسل و سیستم تعلیق

فروشگاه آسانسور بازرگانی رایا آسانسور

همچنین کلیه آسانسورها هر 6 ماه توسط مهندسین واحد کنترل کیفیت بازدید می گردند تا از لحاظ کیفیت عملکرد خدمات آسانسورها را کنترل نمایند. لاستیک زیر موتور، لاستیکی نرم و مسطح تهیه شده از الیاف منعطف و محکم است که به کمک پیچ‌های مخصوص در زیر موتور نصب می‌شود. این لاستیک‌ها از عناصر ضروری و مهم موتور آسانسور محسوب می شوند که لرزش موتور را به حداقل می‌رسانند. لاستیک‌ها علاوه بر کاهش لرزش موتور، از انتقال لرزش به کابین و سایر اجزای ساختمان پیشگیری می‌کنند. اهمیت استفاده از این اقلام هنگام فرسودگی آن‌ها و سروصدای اضافی موتور آشکار می‌شود.

چون با وجود این آسانسورها دیگر هیچ محدودیتی در طراحی ساختمان‌های بلند وجود نخواهد داشت. آسانسورهای هیدرولیکی به‌دلیل کم بودن استهلاک و خرابی، نرمی حرکت و توانایی بالای حمل‌ونقل، امکان زیباسازی آسانسورها، عدم نیاز به موتورخانه و امنیت بالا، در مصارف خانگی و ساختمان‌های زیر پنج طبقه محبوبیت دارد. عدم نیاز به پیش بینی موتورخانه در بالای چاه و امکان قرار دادن آن در فضای دورتری از چاه نیز از مزیتهای این نوع آسانسورها می‌باشد. از سال 1357 کار خود را با تولید بالابرهای صنعتی آغاز نموده ایم و با توجه به گسترش ساخت و ساز و ضرورت تولید آسانسورهای مسافربر، برای اولین بار آسانسور نفربر خود را درسال 1368 نصب و راه‌اندازی کردیم. این شرکت با تکیه بر کادر فنی مهندسی مجرب خود (اساتید و فارغ‌التحصیلان دانشکده‌های فنی) با استفاده از مجموعه کارگاهی مجهز و خدمات گسترده همواره یار و همکار شرکت‌های آسانسوری همکار می‌باشد. در این مدل از کابین های آسانسور ، ساخت کابین به صورت کاملا یکپارچه انجام می گیرد.

انواع آسانسور

از نزدیک شدن به نرده امگا در هنگام حرکت آسانسور کارگاهی در بین طبقات اجتناب نمایید. نصب پاراشوت و نحوه صحیح عملکرد گاورنر قبل از راه اندازی آسانسور کارگاهی مورد بازدید قرار گیرد. هایپر صنعت فامکو به همراه ارائه مشاوره تخصصی در زمینه راهنمایی و انتخاب آسانسور کارگاهی، خدمت شما مشتریان گرامی می باشد. هدف از طراحی فضای چاله ایجاد مکانی مناسب برای سرویس کاران میباشد.