فروش دیزل ژنراتور موتورسازان 80 کاوا مدل Mti440c-100gd ماه صنعت انرژی

با این وجود، مواقعی وجود دارد که این نیروگاه ها نیز دچار مشکلات فنی شده و این امر، منجر به کمبود برق و قطعی در شبکه توزیع می شود. از این رو تامین برق اضطراری هم در مراکز نیروگاهی برای تولید برق و هم برای سایر مراکز مصرف کننده برق، امری الزامی می باشد. در این شرایط دیزل ژنراتور اضطراری به عنوان پشتیبان وارد مدار شده و به طور موقت و با حداکثر توان، برق مورد نیاز سیستم را تامین خواهد کرد مانند تامین برق اضطراری مناطق مسکونی و بیمارستان ها.

ذخیره کردن سوخت دیزل ژنراتور 80 کاوا بسیار امن تر از دیگر انواع سوخت، مثل گازولین، است. برخی انواع سوخت مثل گازولین قابلیت اشتعال بالایی دارند و در صورت سر ریز شدن به راحتی دچار اشتعال می‌شوند. سوخت دیزل، با این که اشتعال پذیر است، اما در عین حال خطر اشتعال بسیار کمتری دارد. بنابراین وقتی که از سوخت دیزل که در جایی ذخیره شده است مصرف می‌کنید، کیفیت بهتری را تجربه خواهید کرد. بنابراین استفاده از سوخت گازولین ذخیره شده، کیفیت پایین تری نسبت به دیزل دارد. قیمت دیزل ژنراتور 80 کاوا بدون کانوپی برابر با صد و بیست و پنج میلیون تومان، و قیمت آن به همراه کانوپی در حدود صد و چهل میلیون تومان می‌باشد.

ژنراتور های دیزلی با ظرفیت های 5 کیلووات الی 50 کیلووات برای مصارف خانگی در بازار به راحتی در دسترس هستند. در حالی که دیزل ژنراتور صنعتی با توان 50 کیلووات الی three مگاوات بصورت ثابت یا موبایل (نصب شده بر روی شاسی چرخ دار) عرضه می شود. از این رو، ژنراتور های گازوئیلی صنعتی اکثرا در مراکز بیمارستانی، ساختمان سازی و راهسازی، کشاورزی، مراکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین در استخراج معادن استفاده می شود. هر قطعه پیچیده از ماشین آلات به یک واسط کاربری جهت کنترل صحیح نیازمند است. رابط کاربری یا همان کنترل پنل پل ارتباطی کاربر با دستگاه می باشد که از طریق آن کاربر می تواند دستگاه مورد نظر خود را روشن یا خاموش نموده و یا سایر عملیات های آن را نظارت و بررسی کند. موارد مهمی که در کنترل پنل ژنراتور های دیزلی بیشتر بدان بیشتر توجه می شود عبارتند از روشن و خاموش شدن دستگاه، میزان ولتاژ خروجی و میزان آمپر می باشد.

خرابی‌های دیزل ژنراتور

فروش دیزل ژنراتور موتورسازان 80 کاوا مدل Mti440c-100gd ماه صنعت انرژی

به وسیله نیروی محرکه برقی می توان حرکت یکنواخت و قدرتمندتری علاوه بر استفاده مناسب تر از فضا داشت. محرکه های برقی قبل از جنگ جهانی اول در کشتی ها مورد استفاده قرار گرفتند و در طول جنگ جهانی دوم به تکامل رسیدند. دستگاه های تولید برق بر اساس ظرفیت تولید نرمال تا ماکزیمم و بر اساس قدرت تولیدی و به کیلووات طبقه بندی و نامگذاری شده و با توجه به نوع مصرف آن برای تولید برق مستمر یا اضطراری انتخاب می شوند. در بحث قیمت دیزل ژنراتورعوامل بسیاری در تعیین قیمت دخیل می باشد.این عوامل را می توان به دو دسته عوامل دخیل در قیمت ژنراتور و ملحقات اضافی دسته بندی نمود. یکی از فاکتور های مهم در تعیین قیمت دیزل ژنراتور، ظرفیت یا قدرت دیزل ژنراتورها می باشد.

قیمت دیزل ژنراتور ارزان

تصمیم گیری برای خرید یک دیزل ژنراتور، بستگی به نیاز‌های کمپانی شما دارد. اما همانطور که گفتیم، در بسیاری از زمینه‌های کاری دیگر نیز بسیار کارآمد خواهد بود. دیزل ژنراتور 280 کاوا از کارآمدی بسیار بالایی برخوردر است و قادر است میزان عظیمی‌ از انرژی را تولید کند. در زمان قطعی برق، دیزل ژنراتور 280 کاوا می‌تواند تجهیزات برقی شما را تا مدت زیادی فعال نگه دارد. به این صورت، تا زمانی که برق مجددا وصل شود، خللی در کار دستگاه‌ها پیش نخواهد آمد.

بررسی و کنترل تمامی اجزای دیزل ژنراتور، بسیار ضروری و حیاتی می باشد و در صورت سهل انگاری، خطراتی از قبیل برق گرفتگی از ژنراتور، سوخته شدن ژنراتور، آتش سوزی دیزل ژنراتور را به همراه دارد. بخش معدن و استخراج مواد معدنی در سراسر جهان به شدت وابسته به قدرت موتور دیزل به بهره برداری از منابع طبیعی مانند شن، ماسه، فلزات گران بها، سنگ آهن، نفت، گاز و زغال سنگ است. به طور کلی، 72 درصد از کاربرد موتور دیزل و ژنراتور گازوئیلی مربوط به بخش معدن است. بزرگترین موتور های دیزل در کشتی های اقیانوس پیما استفاده می شود. این موتور های دیزل عظیم با خروجی قدرت کیلو وات، به نوبه خود در حدود 60 تا 100 دور در دقیقه و 15 متر ارتفاع دارند. در انتخاب ژنراتور ها عوامل متعددی نظیر تامین سوخت و ذخیره آن، شرایط کار و تامین بار و غیره تاثیر دارند.

سرویس و نگهداری ژنراتورهای دیزلی در ماندگاری و کارکرد دستگاه نقش بسیار مهمی دارند. علاوه بر نکاتی که شما باید در نظر داشته باشید، سرویس و نگهداری دستگاه در زمان‌های بیان شده توسط سازنده باید به وسیله تیم متخصص انجام شود. البته در نظر داشته باشید که ممکن است تا نشانگر سوخت نیز عملکرد درستی نداشته باشد. پس لازم است تا وضعیت سوخت دستگاه را به طور روتین مورد بررسی قرار دهید.

این پمپ به عنوان یک پمپ مکمل و کمکی پمپ اولیه بروی فیلتر قرار می گیرد. پمپ هنگام پایین بودن فشار مدار سوخت رسانی (قبل از پمپ انژکتور و مابین پمپ اولیه و پمپ انژکتور)، به صورت الکتریکی به کار افتاده و مقدار افت جریان و فشار سوخت راجبران می کند. یکی از حالت های کم بودن فشار سوخت، هنگام استارت و ابتدای روشن شدن موتور است. در این هنگام پمپ به کار افتاده و تا رسیدن فشار مدار به حد عادی کمبود فشار را تامین می کند. این عمل پمپ کمکی به سریع روشن شدن موتور و کاهش آلاینده های خروجی کمک می کند.

مرکز فرمان و کنترل یک ژنراتور در داخل تابلو کنترل آن جای دارد و مهمترین بخش آن برد کنترل می‌باشد که وظیفه فرمان، آنالیز و نمایش کارکردهای مختلف موتور و ژنراتور را برعده دارد. و در قسمت تولید برق ژنراتور Alternator شرکت استمفورد انگلیس در رده نخست و سایر شرکت های اروپایی مکالته ، لینز ، مارلی ، لروی سومر و . گارانتی ژنراتور در هنگام خرید نکته دیگری است که خریدار باید نسبت به آن توجه نماید. گارانتی ها معمولا از شش ماه تا یکسال و از ساعات کارکرد 400 تا 1000 ساعت (هر کدام که زودتر فرا برسد) توسط فروشندگان ارائه می‌شود. درهنگام خرید مولد برق، برگ سبز آن از اهمیت زیادی برخودار است.

در موتور تراکتور ها، کمباین ها و ماشین های راهسازی جدید قسمت گردگیر توسط یک مجرا به خروجی اگزوز متصل شده اینجا است. گاز های خروجی اگزوز موجب کشش و تخلیه گرد و خاک داخل گردگیر می شوند و حالت خود تمیز کنی را به وجود می آورد. عضو اصلی این نوع صافی ها یک فیلتر کاغذی باسوراخ های بسیار ریز است که وظیفه تصفیه هوا رادارد.

  • حال اگر منافذ فیلتر گرفته شوند، جریان عبور سوخت از آنها به سختی صورت می گیرد این عمل باعث افزایش فشار (از جانب پمپ اولیه) در قسمت خروجی سوخت می شود.
  • این موتور های دیزل عظیم با خروجی قدرت کیلو وات، به نوبه خود در حدود 60 تا one hundred دور در دقیقه و 15 متر ارتفاع دارند.
  • یعنی در زمان مشخص و یکسان ژنراتورهای دیزلی مصرف سوخت پایین‌تری دارند.
  • کلید یا حسگر الکتریکی هشداردهنده، در خروجی فیلتر یا ورودی هوای موتور نصب شده است.
  • با افزایش قیمت فولاد در بازار، قیمت دستگاه‌های مولد برق نیز رو به افزایش است، همچنین در برخی نقاط، که تامین برق شهری کم است و با محدودیت برق مواجه شده‌اند، افزایش قیمت دیزل ژنراتور به دلیل تقاضای بالا طبیعی است.