قیمت دستگاه گشت نگهبانی برای ارگان های دولتی و خصوصی تردد بان | zoomfing

ابتدا می بایست دستگاه گشت زنی را بر روی پایه شارژ قرار دهید و سپی از طریق کابل USB دستگاه را به کامپیوتر متصل نمایید. ثبت سرکشی با دستگاه گشت و نگهبانی PW 2500 به‌ طور خودکار و صرفاْ با نزدیک‌ کردن دستگاه به هر پست (تگ) تعبیه‌ شده در محل سرکشی انجام می‌شود. و بی‌نهایت متراژ محیطی را می‌توانید با دستگاه گشت و نگهبانی، گشت زنی نمایید . خرید دستگاه گشت و نگهبانی یک امر ضروری و اساسی برای کارخانجات و سازمان‌های بزرگ جهت نگهبانی می‌باشد. کلیه دستگاههای گشت و نگهبانی به علت اینکه دارای پورت شبکه نیستند، امکان ارتباط به صورت راه دور را ندارند و باید حتما از طریق کابل USB به سیستم مورد نظر متصل شوند و عمل تخلیه اطلاعات را انجام دهند.

مهمترین عامل تاثیرگزار در قیمت دستگاه گشت نگهبانی، نوع و نحوه عملکرد آن است که در بازار مدل های ارزان قیمت و گران قیمت وجود دارد. استفاده از اتوماسیون گشت نگهبانی یکی از عوامل مهم در کارایی حراست یک مجموعه است که ساماندهی و نظم را به همراه خواهید داشت. سیستم گشت زنی شامل یک دستگاه دارای کارتخوان یا اسکنر اثر انگشت و تگها و کارتهای بدون تماس است. شرکت ماداکتو محصولات متنوعی از انواع دستگاه گشت زنی حراست را به شما معرفی می‌کند و قدرت انتخاب بیشتری در اختیار شما قرار می دهد. اطلاعات جمع‌آوری شده توسط دستگاه، از طریق پورت ارتباطی (پورت شبکه، Usb، Wifi یا Rs232) به کامپیوتر و نرم‌ افزار گشت و نگهبانی منتقل شده و تجزیه و تحلیل می‌شود.

مدل pt-100 جهت کنترل توسط کامپیوتر دارای API می باشد و می توان مواردی مانند مسیر حرکت نگهبان و نقاط فراموش شده را نیز گزارش کرد، علاوه بر این دارای نرم افزار کاربردی با امکانات متنوعی نیز می باشد. شما در این بخش می توانید تمامی محصولات شرکت ماداکتو با قیمت مناسب را ملاحظه بفرمائید تنوع محصولات مانندگشت و نگهبانی این امکان را به شما می دهد تا بتوانید قدرت انتخاب بیشتری داشته باشید. ما کیفیت قیمتگشت و نگهبانیخود را تضمین خواهیم کرد همانطور که مستحضر هستید امر مدیریت نیاز به ابزار دقیق دارد تا با اتوماسیون سازمانی به اهداف و استراتژی های شما کمک شایان داشته باشد. نرم افزار این دستگاه به صورت فارسی بوده و با توجه به نقاطی که توسط تگ ها در آن منطقه نصب گردیده و در نرم افزار با یک نام ثبت شده،وقتی نگهبان ثبت بازرسی را انجام می دهد در گزارش نرم افزار این مورد را نمایش می دهد که کدام نگهبان در چه تاریخی و چه ساعتی کدام نقطه را بازدید کرده است.

مشخصات دستگاه گشت و نگهبانی بدون تماس PW 2500

چون انجام درست و دقیق گشت امنیت بالایی را برای ادارات سازمان ها و کارخانجات به عمل می آورد. دستگاه گشت و نگهبانی از مدرنترین سیستم های نگهبانی و سرکشی نگهبانان از مکان ها و فضاهای مورد نظر می باشد که از قبل توسط مدیریت یا مسئولین حراست و بازرسی برنامه ریزی شده است . در این سیستم یک نرم افزار بر روی یک کامپیوتر و یا سرور نصب شده و میتوان تیم های نگهبانی مختلف ، نگهبانان مختلف و ده ها فضا را به سیستم معرفی نمود تا بر اساس برنامه تنظیم شده نگهبانی اقدام به گشت زنی نمایند. از عواملی که در قیمت دستگاه گشت نگهبانی تاثیر گذار است، نرم افزار گشت نگهبانی است که تمام اعلان ها در آن گزارش داده می شود. نرم افزار گشت نگهبانی می تواند اعلام کند در چه زمانی پرسنل و حراست، از محل سرکشی کرده است و در چه زمانی با تاخیر از محل بازدید کرده و یا اینکه از چه محل هایی سرکشی نکره است.

منو ماداکتو

قیمت دستگاه گشت نگهبانی برای ارگان های دولتی و خصوصی تردد بان | zoomfing

دستگاه گشت و نگهبانی یکی از نیازهای مهم کارخانجات و کارگاههای بزرگ جهت مدیریت نگهبانان جهت گشت زنی در زمان های مختلف در آن مجموعه می باشد. دارا بودن صفحه نمایش در دستگاه های کنترل گشت زنی یکی از آیتم های مهم در دستگاه می باشد چرا که راهنمای بسیار مهمی برای نگهبانان و استفاده صحیح و انجام گشتی بدون خطا می باشد. دستگاه گشت زنی PT100 یا MT100 یک دستگاه قابل حمل و با امکانات بالا می باشد که می تواند جهت جلوگیری از خطا های احتمالی گشت نگهبانان مورد استفاده قرار گیرد. از مزایای دستگاه گشت و نگهبانی اطمینان از عملکرد نگهبانان می باشد که پس از نگهبانی و یا در روزهای بعد ، بنا به صلاحدید مدیریت ، دستگاه به سیسم متصل شده و اطلاعات فراخوانی می شود و مسئولین مربوطه از درستی و یا نادرستی عملکرد نگهبان بصورت دقیق مطلع می گردند . از مزایای دستگاه گشت و نگهبانی اطمینان از عملکرد نگهبانان می باشد که پس از نگهبانی و یا در روزهای بعد ، بنا به صلاحدید مدیریت ، دستگاه به سیسم متصل شده و اطلاعات فراخوانی می شود.

  • کارخانجات و صنایع مختلف، سازمان‌ها و ادارات، مراکز مسکونی و تجاری، مراکز امنیتی و نظامی، پست‌های مخابرات، پست‌های لوله نفت و گاز و بسیاری از اماکن دیگر دارای یک بخش با عنوان نگهبانی یا حراست هستند.
  • دستگاه گشت و نگهبانی اثر انگشتی یکی از سیستم‌های گشت زنی پرطرفدار است که مورد استفاده بسیاری از شرکتها قرار می‌گیرد.
  • دستگاه گشت و نگهبانی PW2400 دنیای پردازش دارای امکانات و مزایای قابل توجهی است که با هدف سهولت در گشت زنی طراحی شده است.