قیمت دیزل ژنراتور قیمت ژنراتور Uk Diesel Generator

همچنین یک اتصال سرریز وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که در صورت پر شدن مخزن، سوخت روی سطح موتور یا آلترناتور پاشیده نمی‌شود. به ترکیبی از یک موتور دیزل و آلترناتور (ژنراتور تک) و انواع متعلقات فرعی نظیر تابلو کنترل که به یکدیگر متصل شده‌اند، دیزل ژنراتور می‌گویند. دیزل ژنراتور یا همان ژنراتور دیزلی از سوخت دیزل یا گازوئیل برای تامین برق استفاده می‌کند.

برای یافتن قطعات و خدماتی که در صورت نیاز قابل دسترسی هستند، مراجعه کردن به سازنده ای قابل اعتماد که سابقه تولید محصولاتی را دارد که از آزمون طول عمر و فشار سر بلند بیرون آمده اند همواره فکر خوبی است. در مواقعی که دیزل ژنراتور در مناطق مسکونی یا اداری استفاده می شود جهت کاهش صدای دیزل ژنراتور از کانوپی استفاده می شود. کانوپی اتاقکیست که بر روی شاسی دیزل ژنراتور نصب می شود و دیزل ژنراتور داخل آن قرار دارد. در ادامه این مطلب به سراغ قطعات اصلی دیزل ژنراتور و اجزای تشکیل آن خواهیم رفت و به بررسی هر کدام خواهیم پرداخت. ‫آخرین نوآوری توسعه تکنولوژی آن هم به سال 2013 و ارائه موتورهای گاز سوز برمی‌گردد.

دیزل ژنراتور ولوو Volvo

تنها عیب واقعی خرید یک ژنراتور دست دوم این است که توسط فردی دیگر مورد استفاده قرار گرفته‌است. از این رو، باید به شرایط فعلی ژنراتور یا موتور، تاریخچه، و فروشنده که استفاده کننده قبلی بوده است مراجعه شود. به همین خاطر است که همواره باید خرید از یک شرکت معتبر که تخصص فنی و زیرساخت مناسب برای تست کردن ، تعمیر ، و یا بازسازی این ماشین آلات سنگین صنعتی را دارد در نظر داشته باشید. مشخصات فنی موتور ژنراتور ها با یکدیگر بسیار متفاوت میباشد ولی تجربه نشان داده که دیزل ژنراتورهای ولوو پنتا بهترین دیزل ژنراتور از هر لحاظ میباشند. دیزل ژنراتور دائم کار وسیله ای جهت تولید برق بیش از eight ساعت در روز است. معمولا ظرفیت دیزل ژنراتور های دائم کار از امرجنسی یا اضطراری کمتر است.

  • اما این دستگاه چگونه کار می‌کند؟ در عنوان‌های بعدی این مورد را نیز برایتان شرح می‌دهیم.
  • این‌ها در مجموعه‌ای با سایزی معادل با ۲۰۰kw تا ۲MW قرار گرفته‌اند.
  • از جمله مهمترین محصولات شرکت کامینز می‌توان به انواع سوخت رسان انژکتور، فیلتراسیون، سامانه‌های کنترل قدرت و دیزل ژنراتور اشاره کرد.
  • یک دهه بعد، در سال ۱۹۳۰ اولین نسل از قطارها مجهز به این موتور ارائه شدند.

سلام جناب ابراهیمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. سلام، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و پیش فاکتور با شما تماس خواهند گرفت. سلام جناب کریمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

انواع ژنراتور نیروگاهی

معمولا دیزل های ژنراتور خانگی در توان های 5 الی 30 کیلووات تولید می شوند که برای مصارف شخصی مناسب هستند. در صورتی که دیزل های ژنراتور صنعتی که می بایست در مکان هایی با وسعت بالا عملیات تولید برق را انجام دهند، در توان های بیش از 30 کیلووات تولید می شوند. اگر تمایل به استفاده از دیزل ژنراتور خانگی دارید، می بایست ژنراتور برق تک فاز و اگر تمایل به خرید دیزل ژنراتور صنعتی دارید می بایست ژنراتور برق سه فاز تهیه کنید. دیزل ژنراتور های کوچک تا ۲۵۰ کیلو ولت آمپر نه تنها برای تولید برق اضطراری بلکه به جهت تامین برق مورد نیاز به صورت مستمر یا در زمان اوج مصرف و یا حتی در زمانی که کمبود ژنراتور های بزرگتر حس می شود استفاده می شوند. کشتی ها و بسیاری از وسایل نقلیه بزرگ زمینی مانند قطار ها نیز از ژنراتور های دیزلی نه فقط برای تامین برق روشنایی بلکه برای تامین نیروی محرکه مورد نیاز خود استفاده می کنند. به وسیله نیروی محرکه برقی می توان حرکت یکنواخت و قدرتمندتری علاوه بر استفاده مناسب تر از فضا کارا سهند داشت.

موتور برق و موتور جوش میلر آمریکا

قیمت دیزل ژنراتور قیمت ژنراتور Uk Diesel Generator اما در حالت کلی میزان مصرف، معمولا بستگی به پارامتر هایی همانند اندازه دیزل ژنراتور و میزان بار آن دارد و بر این اساس تقریبی از مصرف را می توان بدست آورد. موتور ژنراتور ها می توانند از ۱ تا ۲۰ کیلوولت آمپر (کاوا) برای منازل، فروشگاه ها، ادارات کوچک و تا 2000 کیلوولت آمپر (2 مگا کاوا) قابل استفاده برای مجتمع های اداری بزرگ و کارخانه ها برق تولید کنند. یک ژنراتور ۲۰۰۰ کیلو ولت آمپر را می توان درون یک اطاقک ایزوله قابل حمل قرار داد. ژنراتور های ۵ مگاوات برای ایستگاه های کوچک تولید برق استفاده می شوند و برای این منظور می توان از چندین دستگاه ژنراتور استفاده کرد.

اما باید به این مسأله آگاه بود که در بسیاری از موارد، اطلاعات استفاده و عمر ژنراتور در دسترس نیست. دلالان اغلب ژنراتورها را از خارجی ها و مواردی مانند آن تهیه می کنند. آن‌ها اغلب نمی‌دانند که از کجا امده است و برای چه کاری استفاده می‌شده است. در آن‌گونه موارد ، پیشینه و اعتبار فروشنده و خبرگی فنی فروشنده اهمیت بسیار بیشتری دارد. زیرا به هر حال ، آن‌ها (امیدوارانه) افرادی هستند که هر چیزی را که ممکن است قبل از فروش ناقص باشد را بررسی ، تعمیر، بازسازی ، آزماشی ، و مرمت می‌کنند.