قیمت روز خودرو شنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ | taxibaazaar

قیمت روز خودرو شنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ | taxibaazaar

بنابر آمار تجمیعی تولید شرکت ایران خودرو در اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲، تولید ۷ خودرو پژو ۲۰۶ ،پژو پارس، پژو ۲۰۷ دنده‌ای پانوراما، سمند ال ایکس، دنا، رانا گیربکس ۶ دنده و پژو ۴۰۵ دوگانه‌سوز خرید تاکسی دنده ای متوقف شده است. پژو 207 با موتور TU3 به نوعی جایگزین پژو 206 تیپ 2 محبوب خواهد شد که بیش از دو دهه روی خط تولید ایران خودرو قرار داشت. پژو 207 با موتور TU3 از ظاهر داخلی و خارجی مشابه با پژو 207 دنده‌ای بهره می‌برد. قیمت قیمت پژو 207 با موتور TU3 از سوی ایران خودرو معادل 3،238،037،000 میلیون ریال اعلام شده است.

  • تنها خودروساز بزرگ ایرانی در مرحله بعدی عرضه خودرو، سایپا خواهد بود.
  • قیمت پژو 207 تیپ 5 درحال‌حاضر با قیمت 353 میلیون تومان توسط ایران‌خودرو به مشتریان ارائه می‌شود.
  • این مبالغ بسیار غیر منصفانه است در ابتدا مبلغ کلانی برای خرید از ما گرفتند و حاالا هم همینطور.

همچنین با وجود رونمایی از تیپ جدید تارا دنده‌ای موسوم به V3، هنوز این خودرو در لیست اتومبیل‌های ایران خودرو حضور ندارد. ایران‌خودرو شرایط فروش و ثبت‌نام رانا پلاس ویژه منتخبین بخش اول اولویت‌های پاییز 1402 در طرح فروش یکپارچه را اعلام کرد. این شرایط فروش از نوع فروش قطعی با موعد تحویل فوری است. قیمت هایما S7 به‌عنوان یکی از محصولات محبوب ایران خودرو در بازار حدود 860 میلیون تومان اعلام شده است. اختلاف قیمتی اندک بین هایما S7 و S5، باعث خواهد شد تا مشتریان تمایلی به خرید کراس‌اوور کوچک‌تر هایما نداشته باشند.

پراید هاچبک، مدل ۱۳۸۴

رانا پلاس موفق شد آزمون ایمنی عابر پیاده را با موفقیت پشت سر بگذارد. این آزمون بر اساس استاندارد اروپایی ECE R127 انجام می‌شود و تصادف خودرو با عابر پیاده را در سرعت ۴۰ کیلومتر بر ساعت شبیه‌سازی می‌کند. در تست ایمنی تصادف نقاط برخورد سر عابر پیاده با کاپوت و برخورد پای عابر با سپر اندازه‌گیری شده و اگر امتیازهای خودرویی در حد مجاز باشد، استاندارد عابر پیاده را دریافت می‌کند.

ساینا دنده‌ای EX، مدل ۱۳۹۹

چه لزومی داره این همه هزینه از مردم بگیرید
حالا مالیات به کنار، مگه دفتر ثبت چکار میکنه که باید اینقد زیاد پول بگیره، به اندازه ی یه ماه یه کارگر پول میگیرن. طرف با یه لیسانس دانشگاه ازاد شده دفتر دار کلی پول در میاره. یه بدبختی هم با کلی هوش و استعداد رفته دانشگاه صنعتی شریف دکترا گرفته باید حالا دنبال کار بگرده. لااقل تعداد محضرها را بیشتر کنید یه عده دیگه هم نون بخورند.

ام‌وی‌ام 110 ۳ سیلندر، مدل ۱۳۸۵

این موتور ۱۶سوپاپ از لحاظ میزان استهلاک و دفعات خرابی در مقایسه با مدل xu7 بسیار بهتر عمل می‌کند. این در حالی است که تاکسی سمند EF۷ گردشی مدل ۱۳۹۵ دنده ای دوگانه سوز کارکرده اکنون در بازار به قیمت ۱۹۰ میلیون تومان معامله می شود و قیمت پیشنهادی برای خرید و فروش تاکسی پژو ۴۰۵ خطی مدل ۱۳۹۶ دنده ای دوگانه سوز کارکرده ۱۵۵ میلیون تومان است. ۱۱ – در این طرح، ظرفیت ثبت نام درنظر گرفته شده برای تمامی نمایندگی‎‌های هر شهر به صورت یکسان بوده و کمیسیون تحویل در نظر گرفته شده مطابق دستورالعملهای جاری شرکت میباشد. اجرای قرعه کشی‌های متعدد گروه خودروسازی ایران خودرو و سایپا طی دو سال گذشته به حذف واسطه‌گری و متعادل شدن قیمت خودرو در بازار کمک کرده است. افراد می توانند برای اطلاع از قیمت روز محصولات ایران خودرو و در نظر گرفتن بودجه مورد نظر جهت خرید خودرو اقدام کنند. این طرح از فردا یکشنبه ۱۸ دی‌ماه به مدت سه روز برای سه گروه متقاضیان عادی، طرح جایگزینی خودروهای فرسوده و حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اجرا خواهد شد.متقاضیان نهایی شنبه ۲۴ دی‌ماه از طریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی انتخاب خواهند شد.