قیمت فرش 700 شانه تراکم 2550 درجه یک با قیمت کارخانه فرش کاشان-فرش شادرخ

قیمت فرش 700 شانه تراکم 2550 درجه یک با قیمت کارخانه فرش کاشان-فرش شادرخ و با توجه به قیمت مناسب آنها بعد از تمام شدن عمر مناسب فرش و تکراری شدن طرح با توجیه بالاتری قابل تعویض است. فرش طرح هالیدی ترمه ای ، دودی ، کرم 700 شانه محصولی جدید با طراحی فوق العاده می باشد. این محصول دارای نقشه ای بی نظیر بوده و از کیفیتی ایده آل برای خرید شما برخوردار می باشد. فرش 700 شانه باغ ارم، از دیگر طرح های زیبای سنتی است و قاب بسیار زیبایی در مرکزیت این طرح قرار گرفته که درون آن طرح پرنده و گل های رنگی قرار دارد و این طرح زیبا را خاص جلوه داده است.

فرش امین به عنوان یکی از بزرگترین و تخصصی‌ترین فروشگاههای اینترنتی فرش ایران با سالها تجربه‌، پیش روی شماست. وجودِ انواع فرش‌ ماشینی، فرش‌ دستبافت، فرش کلاسیک، فرش کودک و تابلو فرش به همراه کامل‌ترین مجموعه فرش فانتزی، چشم اندازی تماشایی از هنرِ فرش ایران و جهان را آفریده است. امین کارپت با تضمین قیمت، تضمین کیفیت و انواع اقساط ، خدماتِ ویژه ای برای خریداران فراهم کرده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای سایت تماس حاصل فرمایید.

  • فرش های 700 شانه موجود در دکتر فرش عموما در تراکم استاندارد یعنی 2550 بافته و عرضه می شوند.
  • در واقع تولید کنندگان با بالا بردن تراکم طولی این بافته ها، سعی کرده اند علاوه بر بالا بردن کیفیت، زیباییفرش 700 شانهرا نیز بالا ببرند به گونه ای که بتوان ازفرش 700 شانهدر پذیرایی و مکان های لوکس و مجلل نیز استفاده کرد.
  • در غیر این صورت فرشی نزدیک به فرش درخواستی شما و نزدیک سلیقه تان به شما پیشنهاد خواهد شد.
  • بنابراین بدون شک پیشنهاد ما به شما برایخرید فرش 700 شانه، توجه به هیت سِت بودن آن هاست.
  • با این اوصاف، اگر در یک متر از عرض فرش, فرش ۷۰۰ شانه دستباف گونه تراکم ۲۵۵۰ تعداد 700 گره داشته باشید، فرش شما 700 شانه اصل و باکیفیت است .

نقشهفرش 700 شانه طرح خشتیبدین صورت است که قاب هایی مستطیلی شکل، مربع و یا لوزی به صورت یکسان و موازی در کنار هم قرار گرفته اند و داخل هر قاب، گل های افشان، گل های شاه عباسی، طرح حیوانات شکارگاه، گلدان های رنگی، بته جقه گل های زیبا، پرنده ها است. درفرش های طرح 700 شانه فانتزی، طرح های خشتی بدین صورت هستند که درون هر طرح، اشکال هندسی و یا خطوط قرار گرفته شده است. زیبایی 700 شانه های 10 رنگ بیشتر از 8 رنگ و 7 رنگ است ومدل فرش 700 شانه جدیدکه طرح و نگاره آن شلوغ و پرنگاره است و در آن رنگبندی زیاد است با 10 نخ رنگی بافته می شود. 700 شانه های واقعی به صورت 700 شانه 10 رنگ وفرش 700 شانه 8 رنگارائه می شوند و هرچه تعداد رنگ ها در این بافته ها بالاتر رود، میزان زیبایی طرح و نگاره بیشتر می شود و اگر دربرچسب پشت فرش، تعداد رنگ ها پایین‌تر از 8 بود، به واقعی بودن آن هفتصد شانه شک کنید. انواع فرش های 700 شانهبه سه دسته واقعی، تبدیلی و طرح 700 شانه تقسیم می شود.

فرش حوض نقره 700 شانه ماشینی یک نمونه از 700 شانه های 8 رنگ با تراکم 2550 است . نخ خاب این فرش 700 شانه صد در صد از اکریلیک تشکیل شده است و نخ تار و پودش به طور غالب از پنبه تشکیل شده است که یک نخ مناسب برای این… فرش شهیاد 700 شانه ماشینی را زیر نظر متخصصان و سیستم های کیفی روز دنیا تولید می کنند که در ابعاد استاندارد تولید می شود و این ابعاد 6 متر ، 9 متری و 12 متری هستند منتها خارج از این ابعاد هم تولید می شود که بسته به… اگر قیمت فرش 700 شانه ای خیلی پایین تر بود با کمی تامل خرید کنید و تحقیق بیشتری بر روی فرش مورد نظر داشته باشید. فرش به علت قیمت بالاتری که نسبت به بعضی وسایل منزل دارد باید بیشتر مورد بررسی قرار گیرد.

یعنی در واقع به هر میزان که شانه و تراکم فرش بیشتر باشد ضخامت آن کمتر می باشد.در زمان خرید فرش باید دقت لازم را داشته باشید تا فرشی را خریداری کنید که مد نظر شماست. فرش 700 شانه فرشی می باشد که اگر به صورت عرضی به آن نگاه کنیم باید 70 عدد گره در هر متر از آن ببینیم. در واقع اگر زمان خرید فرش و قالی به شما گفته شد که در هر متر از آن در قسمت عرضی 70 گره دارد باید بدانید آن فرش، قالی 700 شانه می باشد. این فرش ضخامت بیشتری نسبت به فرش های 1200 شانه و 1000 شانه دارد. در واقع تولید فرش و فرش کاشان از زمان صفویه در کشور ما رواج داشته است. عمر مفید فرش های 2100 تراکم حداقل حدود 15 سال می باشند و دستگاه های تولید این فرش ها نسبت به فرش های ماشینی 500 شانه ارتقا داده شده اند و به زبان ساده دارای سطح میان رده ای دردنیای فرش ها هستند.

بالاتر بودن قیمت فرش 700 شانه از فرش 500 شانه به صرفه و توجیه پذیر است. چون این محصول، با دستگاه های به روزتر و سیستم بافت مدرن تولید می شود. خرید فرش 700 شانه موجب می شود علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، فرش زیبا و بادوامی در اختیار داشته باشید. الیاف اکریلیک به خاطر درجه یک و مرغوب بودن، قیمت بالایی دارند. به همین دلیل، برخی از مشتریان برای این که فرش ارزان تری خریداری نمایند، فرش 700 شانه بافته شده با نخ ورژن (ویرجین) را انتخاب می کنند.

فرش های 700 شانه کاشان به دلیل قیمت و کیفیت معقول و مناسب جزء پرفروش ترین انواعفرش ماشینی کاشانهستند. این فرش ها از فرش های 400 و 500 شانه ماشینی باکیفیت تر ولی گران تر و نسبت به فرش های 1000، 1200 و 1500 شانه کیفیت فنی نسبتاً پائین تری دارند. در ادامه در رابطه با مشخصات این نوع فرش ها مطالب بیشتری بیان می شود. هر چه شانه و تراکم فرش بالاتر می رود ظرافت آن بیشتر شده و قیمت آن گرانتر می‌شود. البته جنس نخ فرش نیز یکی دیگر از فاکتورهای موثر در قیمت فرش 700 شانه است.

فرش 700 شانه طلاکوب طرح تارا زمینه نقره ای کاشان

برای آشنایی بیشتر با ویژگی شانه و تراکم و تاثیر آن در زیبایی، قیمت و …در فرش می توانید مقاله شانه و تراکم فرش چیست را مطالعه نمایید. امروزهفرش 700 شانه طرح جدید افشانبه صورت افشان خشتی، افشان ترنج دار، افشان اسلیمی در رنگبندی متفاوت تولید می شوند. طرح های قدیمی تر و استوک با قیمت بسیار پایین‌تر از طرح های جدید است. برخی از طرح های قدیمی و استوک با کیفیت عالی با تخفیف بسیار به فروش می رسند و خریداران می توانند از این فرصت طلایی استفاده کنند و بدین صورتفرش استانداردبا قیمت مناسب خریداری کنند. از آنجایی کهفرش های 700 شانهبیشتر در اتاق نشیمن و هال استفاده می شود از این رو بهتر است بیشتر فضای اتاق را بافرشپوشش دهید و از پهن کردن قالیچه های کوچک در این مکان ها خودداری شود.فرش های 9 متری 700 شانهو 6 متری و 12 متری برای اتاق نشیمن و هال، تقاضای بیشتری دارند. اگر اتاق نشیمن شما دارای مبل است ابعاد کف پوش را طوری انتخاب کنید که وقتی روی کاناپه می نشینید پاهای شما رویفرشقرار بگیرد.

خرید اینترنتی فرش ماشینی 700 شانه از فرشخونه