قیمت و خرید موتورشوی نانوسان اصل ارسال فوری این چند

موتور انواع خودرو و قسمت هایی از خودرو که آلودگی های سخت مانند چربی و دوده روی آنها قرار دارد. موتور شوی نانوسان با قیمت ثابتی توسط نمایندگان مستقیم شرکت بیز به فروش می رسد. قبل ازاستفاده کامل موتورشوی می توانید یک قسمت را به عنوان تست امتحان کرده و در صورت عدم مشکل بر روی لعاب سطح با خیال راحت چربی زدارا استفاده نمایید. علاوه براینکه موتور شوی نانوسان با قیمت مناسبی عرضه می شود استفاده از آن نیز بسیار راحت بوده و نیاز به دستگاه خاصی نمی باشد. با فرمولاسیونی که دارد بدون آسیب به سطح و بدون استفاده از دست و با فشار آب دوده، چربی و کثیفی های موتور را از بین کالایاب می برد. موتور شوی نانوسان رو از دوستانم تعریفش رو شنیدم و از سایت خوب تمادکالا تهیه کردم.

نکته مهم درباره استفاده از موتور شوی خودرو نانو

نباید آن ها را در معرض تابش مستقیم نور خورشید گذاشت و همچنین از یخ زدگی هم باید محافظت کرد. حتما در زمان استفاده از محصولات نانو در مکانی سربسته دور از تابش خورشید، گرد و غبار و بارندگی و در دمایی حدود ۵ تا ۲۵ درجه باشد. فردی که با این محصولات کار می کند حتما باید از دستکش یکبار مصرف استفاده کند و دلیل آن این است که کثیفی و یا چربی دست شما بر روی محصول باقی نماند و نکته بسیار مهم این که حتما این محصول دور از دسترس کودکان قرار بگیرد. در ترکیبات این محصول به هیچ وجه از متریال آسیب زننده و مضر استفاده نشده است.

سطح مورد نظر رابه وسیله فشارباد یا اب از الودگی های جزئی (گرد و خاک و ..) پاک کنید، سپس اسپری کنید و 5 دقیقه منتظر بمانید. فرمالدئید یا همان فرمالین، یک عضو ساده اما مهم از آلدئیدها است که به دلیل خواص الکتروفیلیک قوی آن بسیار واکنش پذیر است . فرمالین یک گاز سمی ، بی رنگ ، با بوی تند و با وزن مولکولی کم است که می تواند به سرعت در دمای اتاق به فاز گازی منتقل شود ، اشتعال زاست وبه راحتی در آب حل می شود . فرمالین در ساختار طبیعی ارگانیسم پیدا ، در بسیاری از مکان ها یافت میشود ، از مناطق صنعتی گرفته تا مواد خانگی ، و از تولید پوشش دندان در دندانپزشکی در آزمایشگاه ها استفاده می شود.

  • باید توجه داشته باشید که در طول این ۲۴ ساعت نباید رطوبت و یا گرد و غباری به رینگ بنشیند.
  • جهان ابزار به پشتوانه بیش از دو دهه فعالیت و کسب تجربه در زمینه تأمین و توزیع ابزارهای صنعتی و ساختمانی، مأموریت خود را تأمین ابزار و تجهیزات مورد نیاز صنایع و کارگاه های صنعتی شمال غرب کشور تعریف کرده است.
  • برای برطرف کردن آن ها از روش های مختلفی استفاده کرده و هرکدام تجربه شخصی منحصر به فردی دارند.

از طریق پوست وارد بدن شده وسرطان زا بوده و همچنین عارضه تنگی نفس را ایجادمی کند. درترکیبات موتورشوی بیز ازفرمالین استفاده نشده است و یک مزیت بزرگ برای موتورشوی نانو می باشد. درمورد تمیز کردن چدن و گاز بعد از استفاده محصول موارد استفاده را با آب گرم بشوئید . پیشنهاد می‌شود برای حصول نتیجه بهتر از فشار آب گرم استفاده نمایید . توجه داشته باشید در زمان استفاده از محصول موتور خودرو باید کاملا سرد باشد . فروشگاه جهان ابزار در سال 1380 توسط برادران «رامین و بهزاد شیرپایی» در زمینه فروش ابزار در تبریز تأسیس گردید.

این محصول فرمولاسیون نانو را دارا می باشد و هیچ گونه اسیبی به سطح وازد نمی کند. قطعا شما هم تاکنون اسم یا تبلیغات موتور شوی نانوسان رو شنیده اید البته شاید با نام گاز پاک کن نانوسان یا چربی زدای نانوسان و یا چربی بر قوی نانوسان شرکت نانوسان برای اولین بار این محصول را با نام تجاری چربیزدا خودرو نانو به بازار عرضه کرد. اسپری موتور شوی خودرو نانوسان NanoSun برای تمیز کردن موتور خودرو و سایر قسمت های دارای آلودگی های سخت مانند چربی ها و دوده ها که دسترسی به آنها دشوار است، طراحی شده است .

لیست محصولات

قیمت و خرید موتورشوی نانوسان اصل ارسال فوری این چند