لوک دانکرولکه به عنوان طراح اخلالگر سال در مراسم جوایز بزرگترین اخلالگران خودرو در نیوزویک جهان شناخته شد.

  • لوک دانکرولکه، مدیر ارشد خلاق گروه موتور هیوندای، به عنوان طراح مزاحم سال قدردانی کرد.
  • فعالیت‌های Genesis House در نیویورک جایزه Disruptor Marketing سال را به خود اختصاص دادند.


سلب مسئولیت:
گروه موتور هیوندای معتقد است که اطلاعات موجود در اینجا در زمان انتشار دقیق است. با این حال، شرکت ممکن است در صورت نیاز اطلاعات جدید یا به روز شده را بارگذاری کند و فرض می کند که مسئولیتی در قبال صحت هر گونه اطلاعات تفسیر شده و استفاده شده توسط خواننده ندارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جنسیس و تعریف جدید آن از تجمل، لطفاً به https://www.genesis.com مراجعه کنید

برنامه جوایز عوامل تغییر در صنعت خودرو را در 9 دسته برجسته می کند. برای در نظر گرفتن، نامزدها باید بینش را به گونه ای به کار می گرفتند که باعث ایجاد تغییرات اساسی و دگرگون کننده در بازار خودرو شود.

سال گذشته، در مراسم افتتاحیه بزرگترین اخلالگران خودرو در جهان، Euisun Chung، رئیس گروه هیوندای موتور، به عنوان “مصاحبه سال” شناخته شد. این برنامه به اعطای جایزه و به رسمیت شناختن رهبران صنعت خودرو که مرزهای نوآوری را پیش می برند، ادامه می دهد.


درباره گروه موتور هیوندای
گروه موتور هیوندای یک شرکت جهانی است که یک زنجیره ارزش مبتنی بر تحرک، فولاد و ساخت و ساز و همچنین لجستیک، مالی، فناوری اطلاعات و خدمات ایجاد کرده است. با حدود 250000 کارمند در سراسر جهان، برندهای متحرک گروه شامل هیوندای، کیا و جنسیس است. مسلح به تفکر خلاق، ارتباطات مشارکتی و اراده برای مقابله با هر چالشی، ما در تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر برای همه هستیم.


نیویورک/سئول، 4 آوریل 2023
لوک دانکرولکه، مدیر ارشد خلاق گروه هیوندای موتور، جایزه «طراح برهم زننده سال» را در جوایز بزرگترین اخلالگران خودرو در نیوزویک دریافت کرد.منبع دانکرولکه ادامه داد: «من احساس افتخار و افتخار می‌کنم که به عنوان یک «اخلال‌کننده» نیوزویک شناخته شده‌ام. “من تلاش می کنم الهام بخش، نوآوری، مختل کردن و به چالش کشیدن وضعیت موجود. این تنها با اعتماد اعضای هیئت مدیره ما و کار سخت تیم فوق العاده با استعداد من و رهبران آنها ممکن شده است.

“آیا چیزی بهتر از این وجود دارد که برای انجام کاری که دوست دارید انجام دهید، چنین اعتبار معتبری دریافت کنید؟” دانکرولکه هنگام پذیرش جایزه خود در مراسمی در مرکز تجارت جهانی، که در آن از برگزیدگان امسال به دلیل مشارکت های برجسته شان تجلیل شد، پرسید.

اطلاعات بیشتر در مورد موتور هیوندای و محصولات آن را می توانید در: worldwide.hyundai.com یا globalpr.hyundai.com بیابید.

برای اطلاعات بیشتر به مرکز رسانه جهانی کیا مراجعه کنید: www.kianewscenter.com

لوک دانکرولکه این جایزه را به خاطر چشم انداز پیشرو در صنعت نظارت بر مجموعه گسترده برندهای خودرو گروه هیوندای موتور – یعنی هیوندای، کیا و جنسیس – و انتقال به تحرک، سفرهای هوایی شهری و روباتیک برنده شد.

اطلاعات بیشتر در مورد گروه موتور هیوندای، لطفاً به سایت www.hyundaimotorgroup.com مراجعه کنید

نیوزویک همچنین فعالیت‌های بازاریابی Genesis House نیویورک را که یک مقصد اصلی سبک زندگی لوکس تحت برند هیوندای موتور گروه است، به‌عنوان بازاریابی مخل سال معرفی کرد.

###

او به دلیل برانگیختن طرح‌های خلاقانه و ایده‌پرداز، و همچنین به‌خاطر کارش در استفاده از خودروهای مفهومی به روش‌های سنتی (البته با طراحی‌های غیرسنتی) برای پیش‌نمایش آینده برندها مورد تحسین قرار گرفت، در حالی که شرکت‌های دیگر ظاهراً این عمل را پشت سر گذاشته‌اند.