لیست قیمت کباب پز و باربیکیو گازی برقی ایستاده خانگی 28 اردیبهشت | villasaze

لیست قیمت کباب پز و باربیکیو گازی برقی ایستاده خانگی 28 اردیبهشت | villasaze

به دلیل داشتن ورق های چدن روی شعله ها باعث مغز پخت قیمت باربیکیو شدن کامل میشود. از سوی دیگر فولاد ضد زنگ گران تر است اما ایمن و بادوام بوده و در طولانی مدت می‌توانید استفاده کنید همچنین در طعم غذا نیز تاثیر مثبتی خواهد داشت. مورد استفاده رستوران داران و غذاخوری ها، کترینگ ها، کبابی ها، جگرکی ها و..

  • تمام کباب پز های رو گازی به سرعت به دما می‌رسند و در 10 یا 15 دقیقه پس از روشن شدن کاملا آماده پخت و پز می‌شوند.
  • این مشعل ها به دلیل قیمت پایین در محصولات کباب پز های ساده رایج هستند، اما ناکارآمد بوده و به سرعت و به راحتی فرسوده می‌شوند.
  • این مدل که یک کباب پز سبک و قابل حمل است با گاز شهری و کپسول کار می‌کند و ۸ شعله با روکش چدن دارد.
  • این مدل با داشتن پایه بلند که در انتهای آن چرخ است به راحتی قابل حرکت است.
  • این دستگاه ها انواع و اقسام مختلفی دارند و هر یک ویژگی های منحصر به فردی را به خود اختصاص می دهند.

قیمت کباب پزها بسته به نوع آنها متفاوت است در نتیجه لازم است تمام نکاتی که در این مقاله راهنمای خرید کباب پزبه آن می پردازیم را با دقت مطالعه کنید تا بهترین کباب پز را خریداری کنید. به عنوان یکی از لوازم پرکاربرد و ضروری در آشپزخانه‌های امروزی، مدل‌های متنوع و بسیار گوناگونی از کباب پز با ویژگی‌ها و امکانات مختلف به بازار عرضه شده است. این روزها انواع مدل‌های متنوع و شیک کباب پز با طراحی‌های متنوع و کاربردی، در بازار یافت می‌شود.این کباب پزها در عین کارایی و کیفیت قابل قبول، قیمت نسبتا مناسبی نیز دارند. از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد کباب پز خانگی، پخت انواع کباب در فر با درجه حرارت‌های مختلف با کیفیت فوق العاده می‌باشد. باربیکیو گازی و زغالی مدل 70یکی دیگز از موارد لیست بهترین کباب پز گازی، مدل ۷۰ است که هم با گاز شهری و کپسول کار می‌کند و هم با زغال.

کباب پز رومیزی شعله وران مدل 7 سیخ

با انتخاب مناسب کباب پز رو گازی می‌توانید به بالاترین کیفیت غذا و بیشترین سهولت استفاده دست پیدا کنید. اما چگونه بفهمیم کدام کباب پز رو گازی برای نیازهای ما مناسب تر است؟ در این مقاله به نکات بسیار مهم برای انتخاب بهترین کباب پزرو گازی اشاره خواهیم کرد پس تا انتها با ما همراه باشید. امروزه به دلیل قاچاق شدن خرید و فروش زغال قیمت آن روز به روز افزایش پیدا می کند بنابراین شما با خرید کباب پز گازی می توانید هزینه خرید زغال را حذف نمایید. کباب پز گازی تمام استیل هفت شعله، با داشتن روکش چدنی روی شعله‌ها، و سینی که درون آن آب می‌ریزید، از ایجاد دود و بوی حاصل از پخت انوع کباب و جوجه جلوگیری می‌کند.

انواع کباب پز بر اساس سوخت

در گذشته به جای کباب پز های گازی از منقل های ذغالی و برای تهیه کباب از حرارت ذغال استفاده می شد. اگرچه امروزه بسیاری از خانواده های ایرانی کباب را روی ذغال تهیه می کنند ، اما این امر باعث از بین رفتن بسیاری از درختان برای تولید زغال سنگ شده است. دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که تهیه کباب روی ذغال سنگ در آینده منجر به سرطان می شود. درهنگام انتخاب کباب پز به تعداد مشعل های آن نیز توجه کنید، هر چه تعداد مشعل ها بیشتر باشد تعداد و تنوع مواد غذایی بیشتری را در هنگام پخت کباب می‌توانید تجربه کنید و از مهمان های بیشتری استقبال کنید. شعله های بیشتر به شما انعطاف پذیری بیشتری را نیز می‌دهند، به طوری که اگر استیک و مرغ را همزمان کباب کنید می‌توانید هر کدام را روی حرارت متفاوتی بپزید.

سینی چوبی که در کنار دستگاه قرار دارد به عنوان تخته کار قابل استفاده است. درب فلزی با محفظه گردش هوا و دسته چوبی و پیچ گردان برای تنظیم میزان شعله گار، از ویژگی‌های این محصول است. محفظه پخت وسط باربیکیو، از سه شعله استیل بسیار باکیفیت ساخته شده که حرارت را به صورت یک‌نواخت در سراسر کباب‌پز پخش می‌کند.