مسابقات مقدماتی ADAC 24 ساعت نوربرگ رینگ مرحله نهایی را برای تیم هیوندای موتور آمریکا برای مسابقه 24 ساعته نشان می دهد

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

دور اول مقدماتی آخر هفته ساعت از ساعت 7:30 تا 21:30 به وقت تابستانی اروپای مرکزی (CEST) عصر شنبه اجرا خواهد شد و سپس دور دوم مقدماتی چهار ساعته در روز یکشنبه از ساعت 1 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر CEST با هر مسابقه مقدماتی شرایط مختلف رانندگی در روز و شب را قبل از مسابقه 24 ساعته در ماه آینده فراهم می کند.

منبع

  • هیوندای موتور آمریکا در مسابقات مقدماتی Allgemeiner Deutscher Automobil-Club (ADAC) در 24 ساعت نوربرگ رینگ، 21 تا 23 آوریل شرکت می کند.
  • مایکل لوئیس، میسون فیلیپی و هری گوتساکر با هیوندای النترا N TCR در مسابقات مقدماتی رانندگی خواهند کرد.
  • پس از چهار دور پیش نیاز سری NLS، رانندگان قبل از مسابقه 24 ساعته سفر دوم تا آخرین به آلمان را انجام می دهند.

تیلور هاگلر و مایکل لوئیس، رانندگان شماره 1 هیوندای النترا N TCR برای خودرو اسپورت برایان هرتا، در مسیر شبکه خودروسازی Alan Jay 120 در جاده بین‌المللی Sebring در Sebring، فلوریدا، 16 مارس 2023 (عکس/برایان هرتا) Autosport/LAT)

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.HyundaiNews.com.


FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 20 آوریل 2023 – تیم هیوندای موتور آمریکا با نمایندگی تیلور هاگلر، مایکل لوئیس، میسون فیلیپی و هری گوتساکر، قرار است آخرین مرحله آماده سازی برای مسابقه 24 ساعته ADAC TotalEnergies را با مسابقات ADAC Qualifiers 24h Nürburgring این آخر هفته تکمیل کنند. این مسابقه مقدماتی شامل دو رویداد مقدماتی جداگانه است که با یک مسابقه دو ساعته در روز شنبه، 22 آوریل شروع می شود، سپس یک مسابقه چهار ساعته در یکشنبه، 23 آوریل برگزار می شود. Hyundai Motorsport GmbH و Hyundai Motorsport Global، با همکاری HMA، با Target همکاری می کنند. رقابت برای ورود هیوندای النترا N TCR در طول Nürburgring 24 و مسابقات مقدماتی الزامی. رویداد ADAC Qualifiers 24h Nürburgring اولین باری است که هر چهار راننده پس از رانندگی خودروهای هیوندای i30 N به صورت جفت راننده در طول دوره‌های سری استقامت نوربرگ رینگ، النترا N TCR را به صورت خلبانی هدایت می‌کنند.

###

هر چهار راننده هیوندای موتور آمریکا در ماه گذشته در مسابقات پیش نیاز مسابقه‌ای در سری استقامت نوربرگ رینگ در آلمان شرکت کرده‌اند و در عین حال به تعادل نقش خود در چالش خلبانی IMSA Michelin (IMPC) با برایان هرتا اتواسپرت ادامه داده‌اند. پس از اینکه در مسابقات ADAC Qualifiers 24h Nürburgring پرچم شطرنجی به اهتزاز در آمد، رانندگان تیم هیوندای ایالات متحده برای دور بعدی رقابت IMPC در WeatherTech Raceway Laguna Seca در 13 می به ایالات متحده بازخواهند گشت و مستقیماً برای ADAC TotalEnergies 24 به آلمان بازخواهند گشت. مسابقه ساعتی