معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های درسی و کمک درسی | کتابکو

گروه آموزشی جوکار، علاوه بر کتاب های آموزشی، خدمات دیگری نظیر آزمون های جامع، اپلیکیشن های آموزشی، انواع ویدئوها و … را نیز در اختیار دانش آموزان داوطلب قرار می دهد. از بین ناشران برتر و فعال حوزه کمک آموزشی می‌توان به انتشارات‌های قلم‌چی، خیلی سبز، گاج، مبتکران، الگو و منتشران اشاره کرد. هدف از کتاب‌هایی که به شکل درسنامه در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد آموزش به شکلی ساده‌تر و کاربردی‌تر می‌باشد. طبقه بندی سوالات در کتاب کمک درسی باید از سطح آسان به سخت باشد تا دانش آموز بتواند مرحله به مرحله با آن پیش برود . در گذشته برخی والدین بر این باور بودند که کتاب های کمک درسی موجب تنبلی دانش آموزان می شود اما این باور اشتباه است .

کتاب شب امتحان دین و زندگی 2 – یازدهم

فروشگاه کتابراه در این در این قسمت تلاش می‌کند با در نظر گرفتن نیاز مخاطبان امکان دانلود کتاب‌های درسی و کمک درسی را فراهم نماید تا شما بتوانید با کلیک بر مقاطع تحصیلی به کتاب‌های مورد نظر فروشگاه کتابکو دسترسی پیدا کنید. دانلود کتاب کمک درسی هنرستان، دانلود کتاب کمک درسی تجربی، دانلود کتاب کمک درسی مقطع ابتدایی و… تمامی کتاب های کمک درسی موجود در سایت شامل تخفیف می باشد و خبر خوش اینکه هر کتاب کمک درسی که قصد خرید دارید اگر تخفیف نداشت کافیست با شماره های بانک کتاب تماس بگیرید تا کد تخفیف دریافت نمایید. کتاب‌های کنکور معمولا بر یادگیری نکات، سرعت عمل در تست زنی و جمع بندی مطالب تمرکز دارند ولی کتاب‌های کمک درسی به درک عمیق مفاهیم درسی، حل تمرین و موفقیت در امتحان کمک می‌کنند. همان طور که می دانید منبع اصلی سؤالات تمام امتحانات و آزمون ها، کتب درسی اصلی هستند.

  • در گذشته برخی والدین بر این باور بودند که کتاب های کمک درسی موجب تنبلی دانش آموزان می شود اما این باور اشتباه است .
  • کلیه ی ناشران کمک آموزشی کشور ( گاج ، خیلی سبز ، مهروماه ، قلم چی ، کاگو ، گلواژه ، مبتکران ، منتشران ، خواندنی ، الگو ، کلاغ سپید ، و …) با عشق کتاب همکاری داشته و شما می توانید کلیه ی اطلاعات مربوط به کتاب های کمک آموزشی را در سایت عشق کتاب بررسی نمایید.
  • ارسال کتب تمامی پایه ها از این وب سایت به صورت کاملا رایگان انجام شده و در صورتی که هر مشکلی در کتاب ها وجود داشته باشد، امکان مرجوع کردن آن ها و بازگشت وجه نیز وجود دارد.
  • شما در مدابوک می‌توانید از تخفیف های 20 تا 50 درصدی برای خرید کتاب‌های کمک درسی استفاده کنید.

امروزه با افزایش روزافزون منابع درسی، بسیاری از دانش آموزان، به دنبال بهترین سایت برای خرید کتاب کمک درسی خود می‌باشند. بسیاری از برندهای معتبر در زمینه‌ی تولید کتاب کمک درسی، فعال بوده و دائما در حال تولید و چاپ جدید کتب خود هستند اما مرجعی که بتواند به صورت کامل و پویا این کتاب‌ها را در اختیار دانش آموزان بگذارد، کمتر مشاهده می‌شود. برای خرید کتاب کمک درسی و یا خرید کتاب دانشگاهی و عمومی دیگر نیازی نیست به کتاب فروشی ها مراجعه کنید بهترین روش ، خرید از فروشگاه های اینترنتی می باشد که به راحتی با چند کلیک کتاب کمک درسی مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی خریداری نمایید .

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های درسی و کمک درسی | کتابکو

فروشگاه‌های زیادی دارای خدمات فروش کتاب کمک درسی هستند ‌و این امکان را برای دانش آموزان فراهم کرده‌اند تا کتاب‌های خود را به طور اینترنتی و آنلاین از سایت‌ها خریداری کنند. انتشارات قلم چی چندین سال است که به صورت تخصصی در زمینه تالیف بهترین کتاب ‌های کمک درسی فعالیت می‌کند. در این کتاب‌ها هر درس به طور مفصل و به ساده‌ترین زبان در قالب درسنامه ارائه شده، مثال‌های مختلفی برای تمرین بیشتر جمع آوری و انتهای هر فصل آزمون‌های تالیفی در سه سطح آسان، متوسط و دشوار همراه با پاسخ‌نامه تشریحی گردآوری شده است. کتاب‌های آبی قلم چی جزو بهترین کتاب های کمک درسی این انتشارات برای دروس و رشته‌های مختلف هستند. در ابتدا تمرکز اصلی انتشارات فوق بر روی کتاب‌های کمک درسی رشته تجربی بود، اما در سال‌های اخیر کتاب‌های با کیفیتی در رشته انسانی وارد بازار کرده است. برای سفارش و خرید کتاب های کمک درسی خیلی سبز می‌توانید از طریق همین صفحه اقدام کنید.

کتاب نکات آزمونی قانون یار آیین دادرسی مدنی