نمایشگاه تبلیغات هیوندای و TEN سبک زندگی EV-Powered در کمپین جدید آسیایی آمریکایی برای IONIQ 5 و 6


FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 30 ژوئن 2023 – هیوندای موتور آمریکا و آژانس بازاریابی آسیایی آمریکای رکورد دار آن، TEN Advertising، کمپین جدید خود را با مدل های خودروهای تمام الکتریکی، IONIQ 5 و IONIQ 6 کاملاً جدید راه اندازی کردند. کمپین “Hot Place” برای IONIQ توسعه داده شد. در میان مخاطبان آسیایی آمریکایی طنین انداز شود، و آنها را به دنبال چشم اندازی از عصر آینده EV با نمایش زندگی روزمره جدید، با استفاده از وسایل نقلیه الکتریکی ترغیب کند.

کمپین «مکان داغ» به‌عنوان پاسخی به آگاهی سازگار با محیط‌زیست مصرف‌کنندگان آمریکایی آسیایی‌آمریکایی و علاقه و پذیرش بالای فناوری‌های خودروهای الکتریکی پیشرفته، به‌طور چشمگیری نشان می‌دهد که IONIQ 5 و IONIQ 6، خودروهای تمام الکتریکی هیوندای با کیفیت طراحی برتر، چگونه برجسته هستند. عملکرد EV، و فناوری نوآورانه و ویژگی‌های ایمنی، می‌تواند زندگی مصرف‌کنندگان را از طریق اتفاقات غیرمنتظره در زندگی روزمره آنها غنی‌تر کند. هدف هیوندای از طریق این کمپین، انتقال این موضوع است که IONIQ نقش فعالی در ارتقای هر جنبه از تجربیات مصرف‌کنندگان آسیایی آمریکایی در زمینه خودروهای الکتریکی دارد و خود را به عنوان یک برند پیشرو در عصر خودروهای الکتریکی معرفی می‌کند.

آنجلا زپدا، مدیر عامل هیوندای موتور آمریکا، گفت: «با همکاری مجدد با شرکای خود در TEN Advertising، ما تجربه EV را در کمپین خلاقانه جدید آسیایی آمریکایی IONIQ خود زنده می کنیم. سفر شما به این است که مردم روبه‌رو باشید، و وقتی به آن متمایل می‌شویم، شروع به استفاده از اهرم‌ها و برقراری ارتباط واقعی با گروه‌های مختلف مردم، به‌ویژه جامعه کره‌ای، چینی و آسیایی می‌کنیم.»


Hyundai’s The Hot Place | نمایش تبلیغات تلویزیونی هیوندای با کمپین TEN Advertising Creative IONIQ 5 و 6، از 20 تا 21 می 2023.

“Hot Place” با نشان دادن یک مکان شیک که محبوبیت پیدا کرده است، نشان می دهد که چگونه وسایل نقلیه الکتریکی IONIQ به یک خانواده کمک می کند تا زندگی روزمره شاد و شادی داشته باشد حتی در یک قطع برق غیرمنتظره و مفهوم ایجاد یک “مکان داغ” در محله را نشان می دهد. این کمپین نتیجه تجزیه و تحلیل عمیق محصولات IONIQ و بررسی کامل سبک زندگی مصرف کنندگان و بینش بازار است. برای این پروژه، TEN Advertising با کارگردان برنده جایزه YK از شرکت Space Monster Contents کره جنوبی، که به خاطر خلاقیت فوق العاده اش معروف است، همکاری کرد.

کمپین «مکان داغ» شامل دارایی‌های ویدئویی و دیجیتالی است که در انواع پلتفرم‌های رسانه‌ای برای تقویت طنین احساسی خلاق و همچنین ویژگی‌های نوآورانه خودرو مانند شارژ فوق‌العاده سریع و عملکرد شارژ معکوس خودرو به بار منتشر می‌شود. . نسخه‌های 30 و 60 ثانیه‌ای از این نقطه برای پخش و دارایی‌های اضافی برای کانال‌های رسانه‌های اجتماعی وجود دارد. علاوه بر این، TEN Advertising یک کمپین یکپارچه با محوریت کمپین «مکان داغ»، شامل بخش‌های روابط عمومی و تجربی، برنامه‌ریزی کرده است تا به مصرف‌کنندگان در مورد وسایل نقلیه برقی آموزش دهد، پیام‌های هیوندای را در مورد سبک زندگی برقی ارتباط دهد و IONIQ 6 کاملاً جدید را تبلیغ کند.

تبلیغات TEN
TEN Advertising یک آژانس خدمات کامل مستقل، آسیایی و زنانه است که خدمات بازاریابی و تبلیغاتی را به مشتریانی ارائه می دهد که نیاز به دسترسی و ارتباط با سریع ترین مصرف کننده آسیایی آمریکایی در حال رشد در ایالات متحده دارند. از آنجایی که TEN Advertising در سال 2010 توسط کارن پارک، کهنه کار بازاریابی آسیایی آمریکایی به مدت 28 سال تاسیس شد، این آژانس متعهد به حمایت از موفقیت مشتریان خود در بازار آسیایی آمریکا و ارتقای جایگاه مصرف کنندگان آسیایی آمریکایی به عنوان یک بخش بازار ارزشمند است. که سزاوار ارتباط متفکرانه و برنامه ریزی دقیق است. TEN Advertising این اهداف را با راهنمایی مشتریان خود با هوش فرهنگی و بینش بازار انجام داده است، در حالی که همزمان پیام‌ها و صداهای برند آنها را به روش‌های فرهنگی مرتبط به درستی تفسیر می‌کند.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.HyundaiNews.com.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

###

مخاطب:
ایرا گابریل
(657) 568-7471
[email protected]

اعتبار کمپین
مشتری: هیوندای موتور آمریکا
برند: هیوندای IONIQ 5 و 6
آژانس: TEN Advertising
مدیر خلاقیت: Misun Ahn
Sr. Copywriter: CK Han
کارگردان هنری: جونی کیم، جوآن کیم
مدیر حساب گروه: Hoonju Choi
کارگردان اکانت: کیمی جو، جانی لیو، اندی چو
مدیر ارشد حساب: وین لین، لورن کوون، کریستین لی، ایرنه پارک، اما لینگ
مدیر اکانت: کریستال کیم
شرکت سازنده: Space Monster Contents
کارگردان: YK
مدیر فیلمبرداری: الکساندر الکساندروف

منبع