نمایندگی های هیوندای و هیوندای کلرادو 150000 دلار برای حمایت از بیمارستان کودکان کلرادو از طریق Alice 105.9 Cares for Kids Radiothon اهدا کردند.

دنور، کلونیا، 13 فوریه 2023 – هیوندای موتور آمریکا و نمایندگی‌های محلی هیوندای کلرادو 150000 دلار به بیمارستان کودکان کلرادو به عنوان بخشی از برنامه سالانه Alice Cares for Kids Radiothon™ آلیس 105.9 (KALC-FM) اهدا کردند. هر کمک مالی به رادیوتن برای حمایت از مراقبت و تحقیق از بیمار، از جمله تحقیقات سرطان اطفال، به بخش کودکان کلرادو می رسد – حوزه اصلی تامین مالی برای سازمان غیرانتفاعی Hyundai Hope On Wheels، و اولویت اصلی برای نمایندگی های هیوندای در سراسر کشور.

###

Alice 105.9 Cares for Kids™
Alice 105.9 Cares for Kids Radiothon™ داستان های امید و شفا را به اشتراک می گذارد، به صورت زنده از بیماران ما و خانواده های آنها در 8 و 9 فوریه 2023، برای جمع آوری پول برای بیمارستان کودکان کلرادو. بیش از 20 سال معجزه و شمارش، رادیوتن سخاوتمندانه بیش از 24 میلیون دلار برای کودکان کلرادو جمع آوری کرده است. درآمد حاصل از Alice Cares for Kids™ از صندوق کودکان حمایت می‌کند، که به نوآوری‌ها و اکتشافات نجات‌بخش برای کودکان کمک می‌کند و به اطمینان از دسترسی به تخصص‌های در سطح جهانی کودکان برای هر خانواده‌ای که به آنها نیاز دارد کمک می‌کند.

مخاطب
براندون رامیرز
(714) 931-8489
[email protected]

منبع بیمارستان کودکان کلرادو
بیمارستان کودکان کلرادو تنها سیستم غیرانتفاعی مراقبت های بهداشتی کودکان در یک منطقه هفت ایالتی است و هر سال به بیش از 300000 کودک خدمات می دهد. کودکان کلرادو به عنوان یکی از برترین بیمارستان‌های کودکان در کشور، بیش از یک قرن است که برتری مراقبت‌های بهداشتی اطفال را تعریف و ارائه کرده است و سلامت کودکان را از طریق مراقبت از بیمار، آموزش، تحقیق و حمایت با کیفیت بالا بهبود می‌بخشد.

ما مفتخریم که با نمایندگی های کلرادو هیوندای خود در حمایت از ماموریت آنها برای پایان دادن به سرطان کودکان شریک هستیم. قهرمانی آنها در این زمینه و بیست و پنجمین سالگرد هیوندای Hope On Wheels بی بدیل است.”

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

(از چپ به راست) جان آنژوین، مدیر کل منطقه ای، منطقه ایالت های کوهستانی، هیوندای موتور آمریکا، الکس رابینسون، بنیاد هیوندای، هوآن بوی، سیاره هیوندای، جردن پترسون، کراس رود هیوندای، پل تیو، کراس رود هیوندای، دیو یانگ، کراس رود هیوندای، سام میتن، بنیاد هیوندای، داستین جانسون، شومپ هیوندای، امیلی عابد، سیاره هیوندای در دنور، کولو در 9 فوریه 2023. (عکس/هیوندای)

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.HyundaiNews.com.