همکاری هیوندای با بیمارستان کودکان ساوانا برای ارتقای ایمنی مسافران کودک در گرجستان


  • کمک 25000 دلاری هیوندای هوپ به منظور تاکید بر تعهد به برنامه های ایمنی مسافران کودک
  • هیوندای، بیمارستان کودکان ساوانا، و Safe Kids Savannah میزبان رویدادهای بررسی ایمنی صندلی خودرو هستند.


ساوانا، گا.، 12 سپتامبر 2022 –
هیوندای موتور آمریکا همکاری خود را با بیمارستان کودکان دواین و سینتیا ویلت از ساوانا و Safe Kids Savannah از Memorial Health برای حمایت از برنامه‌های آموزشی کودکان مسافر و راننده اعلام کرد. Memorial Health Dwaine & Cynthia Willett Children’s Hospital of Savannah آژانس اصلی Safe Kids Savannah است، ائتلافی محلی از سازمان‌ها و افراد مرتبط با هدف مشترک جلوگیری از صدمات و مرگ‌های تصادفی در دوران کودکی. کمک مالی هیوندای به رویدادهای آموزشی مصرف کننده، از جمله رویدادهای آتی بررسی ایمنی صندلی خودرو با بیمارستان کودکان ساوانا و Safe Kids Savannah کمک خواهد کرد.

در طول این رویدادها، تکنسین‌های تایید شده ایمنی مسافر کودک، صندلی‌های خودرو را از نظر انقضا، فراخوان‌های سازنده و/یا تناسب مناسب صندلی برای کودکان بررسی می‌کنند. در صورت نیاز به خانواده ها یک صندلی ماشین جایگزین رایگان دریافت می کنند. تکنسین‌ها همچنین به مراقبان و خانواده‌ها کمک می‌کنند تا نحوه انتخاب صندلی مناسب کودک، نصب و استفاده صحیح از آن را بیاموزند.

برایان لطوف، مدیر ارشد ایمنی شرکت هیوندای موتور گفت: آموزش صحیح و نصب صندلی های ایمنی برای پیشگیری از آسیب کودکان، رانندگان و سایرین در جاده ها بسیار مهم است. ما مفتخریم که با بیمارستان کودکان ساوانا همکاری می کنیم و در ماموریت ارائه برنامه های ایمنی پیشرو برای ایمن تر کردن جوامع و جاده ها برای خانواده ها سهیم هستیم.


(ردیف جلو، چپ به راست) ونسا پرز، مسئولیت اجتماعی شرکت، هیوندای موتور آمریکا، اندی چن، مهندس، تحقیقات ایمنی خودرو، دفتر ایمنی هیوندای آمریکای شمالی، براندون رامیرز، مدیر، مسئولیت اجتماعی شرکتی، هیوندای موتور آمریکا، هدر نیوزوم، دستیار افسر ارشد پرستاری، بیمارستان کودکان ساوانا، جنا موریس، هماهنگ کننده SafeKids، بیمارستان کودکان ساوانا، کریستن کینگ، مدیر زندگی کودک، بیمارستان کودکان ساوانا، لورا داو، مدیر ارشد مالی، Memorial Health. (ردیف عقب، از چپ به راست) ترنس راس، هیوندای ساوانا، شلی هارل، معاون توسعه کسب و کار، بهداشت یادبود، کریس شیمک، مدیر کل، هیوندای ساوانا، تاد ایزبل، مدیر ارشد پرستاری، بهداشت یادبود، دیوید هافنبرگ، افسر عملیات، Memorial Health، Katie Van Hook، دستیار رئیس پرستاری، Memorial Health، Les Fussell، مشاور شهر ریچموند هیل، رئیس Brendon Greene، بخش آتش‌نشانی ریچموند هیل در بیمارستان کودکان Dwaine & Cynthia Willett در ساوانا در ساوانا، 9 سپتامبر 2022. (عکس/هیوندای)

بر اساس مطالعه استفاده از محدودیت‌های کودک NHTSA، تخمین زده می‌شود که ۴۶ درصد از صندلی‌های خودرو و صندلی‌های تقویت‌کننده به‌درستی نصب شده یا به‌درستی استفاده می‌شوند. همکاری هیوندای با بیمارستان کودکان ساوانا به Safe Kids Savannah اجازه می دهد تا به خانواده های بیشتری که نیاز به کمک دارند در جنوب شرقی گرجستان کمک کند و به تلاش های ایمنی کودک و راننده برای حمایت از هدف خود برای جلوگیری از صدمات ناشی از وسایل نقلیه موتوری ادامه دهد.


هیوندای هوپ
هیوندای هوپ یک ابتکار مسئولیت اجتماعی شرکتی از هیوندای موتور آمریکای شمالی است که به اصل پیشرفت برای بشریت و هدف بهبود رفاه جامعه متعهد است. هیوندای هوپ زمان و منابعی را به سازمان‌های غیرانتفاعی اختصاص می‌دهد که از سلامت و ایمنی افراد حمایت می‌کنند و باعث رشد مثبت در جوامع می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.HyundaiHope.com.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.HyundaiNews.com.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین

###

مخاطب
براندون رامیرز
(714) 931-8489
[email protected]

منبع