همکاری هیوندای با بیمارستان کودکان فیلادلفیا برای آخرین برنامه ایمنی صندلی خودرو

  • هیوندای هوپ 50000 دلار برای حمایت از برنامه ایمنی صندلی خودرو اهدا می کند
  • خانواده ها در بررسی ایمنی صندلی خودرو در فاکنر هیوندای در فیلادلفیا شرکت کردند


فیلادلفیا، پا. 23 نوامبر 2022
– هیوندای هوپ، ابتکار مسئولیت اجتماعی شرکتی هیوندای موتور آمریکا، همکاری خود را با بیمارستان کودکان فیلادلفیا (CHOP) اعلام کرد و 50000 دلار برای حمایت از برنامه ایمنی صندلی خودرو اهدا کرد. این کمک مالی به بیمارستان این امکان را می دهد که تقریباً 700 صندلی ماشین را به خانواده های نیازمند اختصاص دهد و به اطمینان از ایمنی و رفاه فرزندانشان در هنگام سفر کمک کند.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.HyundaiNews.com.

منبع

برایان لطوف، مدیر ارشد ایمنی شرکت هیوندای موتور گفت: «ما از شراکت با مؤسسه معتبری مانند بیمارستان کودکان فیلادلفیا در چنین هدف مهمی هیجان زده هستیم. “ایمنی در وسایل نقلیه ما برای هیوندای بسیار مهم است، به ویژه برای جوانترین مسافران ما. فراهم کردن خانواده ها، دانش و منابع مورد نیاز برای ایمن نگه داشتن فرزندان کوچکشان در جاده ها در کنار شرکای ما به این امر کمک می کند.»

مخاطب
براندون رامیرز
(714) 931-8489
[email protected]

برای شروع این همکاری، هیوندای و بیمارستان کودکان فیلادلفیا میزبان یک رویداد بررسی ایمنی صندلی خودرو برای جامعه در فاکنر هیوندای در ماه اکتبر بودند. در این رویداد، خانواده‌ها با تکنسین‌های معتبر ایمنی مسافران کودک صحبت کردند تا از نصب و استفاده صحیح از صندلی‌های ماشین فرزندانشان اطمینان حاصل کنند. این تکنسین‌ها همچنین صندلی‌های خودرو را از نظر انقضا، فراخوان‌های سازنده و/یا تناسب مناسب صندلی بررسی کردند. خانواده ها همچنین در صورت نیاز یک صندلی ماشین جایگزین رایگان دریافت کردند.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین

هیوندای هوپ
هیوندای هوپ یک ابتکار مسئولیت اجتماعی شرکتی از هیوندای موتور آمریکای شمالی است که به اصل پیشرفت برای بشریت و هدف بهبود رفاه جامعه متعهد است. هیوندای هوپ زمان و منابعی را به سازمان‌های غیرانتفاعی اختصاص می‌دهد که از سلامت و ایمنی افراد حمایت می‌کنند و باعث رشد مثبت در جوامع می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.HyundaiHope.com.

###

از چپ به راست: سیارا کالوب، دستیار مدیر، مسئولیت اجتماعی شرکت و روابط خارجی، هیوندای موتور آمریکای شمالی، جینا دوچوسوا، مدیر پیشگیری از آسیب، بیمارستان کودکان فیلادلفیا (CHOP)، استفانی پورکو، هماهنگ کننده پیشگیری از تروما، برایان لطوف، رئیس جهانی افسر ایمنی، شرکت هیوندای موتور، جکی کلمنس، هماهنگ کننده پیشگیری از آسیب، CHOP، استیو گرینگ، مدیر اجرایی سیاست ایمنی، هیوندای موتور آمریکای شمالی در فیلادلفیا.