همکاری هیوندای با بیمارستان کودکان لس آنجلس برای ارتقای ایمنی مسافران و عابران پیاده

بیمارستان کودکان لس آنجلس
بیمارستان کودکان لس آنجلس در خط مقدم پزشکی اطفال قرار دارد و مراقبت های تحسین شده ای را به کودکان از سراسر جهان، کشور و منطقه بزرگ کالیفرنیای جنوبی ارائه می دهد. بیمارستان کودکان لس آنجلس که در سال 1901 تأسیس شد، بزرگترین ارائه دهنده مراقبت از کودکان در شهرستان لس آنجلس، بیمارستان شماره 1 کودکان در کالیفرنیا و منطقه اقیانوس آرام است و به طور مداوم در بین 10 کشور برتر در اخبار ایالات متحده و جهان قرار دارد. فهرست افتخاری بهترین بیمارستان‌های کودکان گزارش. تخصص بالینی مجموعه مراقبت های کودکان از نوزادان تا بزرگسالان جوان، از پزشکی پیشگیرانه روزمره تا پیچیده ترین موارد پزشکی را در بر می گیرد. مراقبت بالینی فراگیر، دلسوزانه، دوستدار کودک و خانواده توسط پزشکانی که اعضای هیئت علمی دانشکده پزشکی کک از USC هستند هدایت می شود. پزشکان اکتشافات، درمان‌ها و درمان‌های جدید را که از طریق کار دانشمندان مؤسسه تحقیقاتی سابان در بیمارستان کودکان لس‌آنجلس – در میان 10 بیمارستان برتر کودکان برای تأمین بودجه مؤسسه ملی بهداشت – اثبات شده است، ترجمه می‌کنند تا سریع‌تر پاسخ‌ها را به خانواده‌ها ارائه کنند. این بیمارستان همچنین محل برگزاری یکی از بزرگترین برنامه های آموزشی برای پزشکان اطفال در ایالات متحده است. برای کسب اطلاعات بیشتر، ما را در فیس بوک، اینستاگرام، لینکدین، یوتیوب وتوییترو از وبلاگ ما در CHLA.org/blog دیدن کنید.

منبع

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

برایان لطوف، مدیر ارشد ایمنی شرکت هیوندای موتور، گفت: «آموزش مصرف‌کننده و مشارکت‌های اجتماعی نقشی کلیدی در کمک به ما در حفظ امنیت مسافران و سایر کاربران جاده ایفا می‌کند، که اولویت اصلی ما در هیوندای است. “ما مشتاقانه منتظر رشد همکاری خود با CHLA هستیم که برنامه پیشگیری از آسیب به رسمیت شناخته شده ملی زندگی ها را نجات می دهد و تعهد ما را برای ترویج فرهنگ ایمنی در جوامع خود به اشتراک می گذارد.”

اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه (NHTSA) گزارش می دهد که تقریباً نیمی از صندلی های اتومبیل و صندلی های تقویت کننده به اشتباه نصب شده اند. بر اساس گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها، استفاده از صندلی‌های ایمنی کودک خطر مرگ و میر را برای نوزادان تا ۷۱ درصد، کودکان نوپا تا ۵۴ درصد و کودکان ۴ تا ۸ ساله را تا ۴۵ درصد کاهش می‌دهد. در همین حال، مرکز ملی آمار و تجزیه و تحلیل NHTSA دریافت که تقریباً 300 مرگ عابران پیاده در کالیفرنیا در سال 2018 رخ داده است. برای جلوگیری از این نوع تراژدی ها، برنامه های آموزشی جامعه و ایجاد آگاهی بسیار حیاتی است.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

علاوه بر این، CHLA و هیوندای میزبان رویدادهای LA Street Smarts در لس آنجلس و اورنج کانتی خواهند بود. این برنامه شامل یک مجموعه موبایل در اندازه واقعی با علائم راهنمایی و رانندگی فعال و اجزای تعاملی است که به کودکان تکنیک های ایمنی مناسب عابر پیاده را آموزش می دهد، از جمله کمک به آنها در درک خطرات مرتبط با راه رفتن در نزدیکی خیابان ها.


لس آنجلس، 25 آوریل 2023
– هیوندای موتور آمریکا از ادامه همکاری خود با بیمارستان کودکان لس آنجلس (CHLA) خبر داد و 150000 دلار به برنامه پیشگیری از آسیب برای حمایت از ایمنی کودکان مسافر و عابران کمک کرد. کمک مالی هیوندای به CHLA این امکان را می دهد که میزبان رویدادهای بیشتری برای بررسی صندلی خودرو و یکی دیگر از رویدادهای هوشمند خیابان LA است که ایمنی عابران پیاده را به کودکان دبستانی آموزش می دهد. این کمک مالی بخشی از ابتکار مسئولیت اجتماعی شرکت هیوندای، هیوندای هوپ است که به دنبال بهبود رفاه جامعه از طریق حمایت از سلامت و ایمنی جامعه است.

هیوندای هوپ
هیوندای هوپ یک ابتکار مسئولیت اجتماعی شرکتی از هیوندای موتور آمریکای شمالی است که به اصل پیشرفت برای بشریت و هدف بهبود رفاه جامعه متعهد است. هیوندای هوپ زمان و منابعی را به سازمان‌های غیرانتفاعی اختصاص می‌دهد که از سلامت و ایمنی افراد حمایت می‌کنند و باعث رشد مثبت در جوامع می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiHope.com مراجعه کنید.

هلن آربوگاست، دکترا، MPH، مدیر، برنامه پیشگیری از آسیب و تروما در CHLA گفت: «ما از این هدیه برای حمایت از برنامه پیشگیری از آسیب در بیمارستان کودکان لس آنجلس سپاسگزاریم. این هدیه به ما این امکان را می دهد که با اطلاعات حیاتی و حیاتی ایمنی مسافران و عابر پیاده به کودکان و خانواده های بیشتری دسترسی پیدا کنیم و از ماموریت بیمارستان برای ایجاد امید و ساختن آینده های سالم تر حمایت کنیم.

  • کمک 150000 دلاری هیوندای به برنامه پیشگیری از آسیب دیدگی بیمارستان کودکان لس آنجلس (CHLA) در حمایت از ایمنی مسافران و عابر پیاده
  • هیوندای و CHLA رویدادهای بررسی صندلی خودرو و رویداد LA Street Smarts را سازماندهی می کنند


(از چپ به راست) هلن آربوگاست، دکترا، MPH، مدیر برنامه پیشگیری از آسیب، بیمارستان کودکان لس آنجلس (CHLA)، دکتر کتی شین، مدیر پزشکی تروما، CHLA، برایان لطوف، افسر ارشد ایمنی جهانی، شرکت موتور هیوندای، رالین بلک‌ول ، مدیر ارشد، مسئولیت اجتماعی شرکتی، هیوندای موتور آمریکا، آلیسون فل، مدیر برنامه تروما، CHLA در لس آنجلس، کالیفرنیا در 24 آوریل 2023. (عکس/هیوندای)

###

با کمک مالی، برنامه پیشگیری از آسیب CHLA با شرکای جامعه با استفاده از استراتژی های مبتنی بر شواهد و فناوری های نوآورانه برای ایمن نگه داشتن کودکان همکاری خواهد کرد. این برنامه بر کاهش دو مورد از اصلی ترین علل آسیب و مرگ در کودکان – تصادفات وسایل نقلیه موتوری و صدمات عابران پیاده تمرکز خواهد کرد. همراه با هیوندای، CHLA به میزبانی رویدادهای بررسی صندلی خودرو ادامه خواهد داد که در آن تکنسین‌های معتبر ایمنی سرنشینان کودک، صندلی‌های خودرو را از نظر تناسب، نصب، تاریخ انقضا و/یا فراخوان صحیح بررسی می‌کنند. در صورت نیاز، خانواده ها نیز صندلی ماشین جدید دریافت خواهند کرد.