همکاری هیوندای با کودکان آلاباما برای تأکید بر تعهد به آموزش ایمنی سرنشینان و رانندگان

رابرت برنز، مدیر اجرایی هیوندای موتور تولید آلاباما گفت: «اعضای تیم ما مفتخرند که نقش مهمی در مونتاژ خودروهای ایمن و باکیفیت برای بازار آمریکای شمالی دارند. فرآیندهای تولید و بررسی های ایمنی داخلی ما پایه و اساس ارائه وسیله نقلیه ای است که تمام مشخصات طراحی برای ایمنی مسافران بزرگسال و کودک را برآورده می کند.

برایان لطوف، مدیر ارشد ایمنی شرکت هیوندای موتور، گفت: «بخشی از تجربه رانندگی ایمن شامل محافظت از رانندگان، مسافران و دیگران در جاده از طریق آموزش و نصب صحیح صندلی‌های ایمنی است. هیوندای از طریق مشارکت با رهبران در برنامه‌های ایمنی آموزشی، تعهدات ایمنی خود را با تلاش‌های ایمنی مسافران کودک دو چندان می‌کند.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین

هیوندای موتور ساخت آلاباما
هیوندای موتور ساخت آلاباما، که دفتر مرکزی آن در مونتگومری، آلا. HMMA در حال حاضر هیوندای النترا، سانتافه، توسان و سانتا کروز، خودروهای ماجراجویی اسپرت را تولید می کند. خودروهای هیوندای و خودروهای اسپرت توسط هیوندای موتور آمریکا در سراسر ایالات متحده توزیع می شوند و توسط بیش از 900 نمایندگی هیوندای در سراسر آمریکای شمالی فروخته و سرویس می شوند.

ماری خدمه، مدیر مرکز آموزش بهداشت و ایمنی، کودکان آلاباما، گفت: “ما از همکاری خود با هیوندای برای ارائه آموزش در مورد ایمنی مسافران کودک بسیار هیجان زده هستیم.” “والدین و مراقبان می خواهند بدانند که فرزندان خود را با خیال راحت حمل می کنند. این مشارکت به ما این امکان را می دهد که بتوانیم برنامه های آموزشی خود را گسترش دهیم و به جوامع بیشتری دسترسی پیدا کنیم.

هیوندای هوپ
هیوندای هوپ یک ابتکار مسئولیت اجتماعی شرکتی از هیوندای موتور آمریکای شمالی است که به اصل پیشرفت برای بشریت و هدف بهبود رفاه جامعه متعهد است. هیوندای هوپ زمان و منابعی را به سازمان‌های غیرانتفاعی اختصاص می‌دهد که از سلامت و ایمنی افراد حمایت می‌کنند و باعث رشد مثبت در جوامع می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.HyundaiHope.com.

منبع


کودکان آلاباما
از سال 1911، کودکان آلاباما مراقبت های پزشکی تخصصی را برای کودکان بیمار و آسیب دیده ارائه می دهد و مراقبت های بستری، سرپایی و اولیه را در سرتاسر مرکز آلاباما ارائه می دهد. کودکان در میان بهترین بیمارستان های کودکان در کشور توسط US News & World Report به بیماران از هر شهرستان در آلاباما و تقریباً هر ایالت خدمات ارائه می دهند. کودکان یک مرکز پزشکی خصوصی و غیرانتفاعی است که به عنوان بیمارستان آموزشی برای برنامه های پزشکی اطفال، جراحی، روانپزشکی، تحقیقات و رزیدنتی دانشگاه آلاباما در بیرمنگام (UAB) عمل می کند. کادر پزشکی متشکل از اعضای هیئت علمی UAB و پزشکان تمام وقت کودکان و همچنین پزشکان جامعه خصوصی است.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.HyundaiNews.com.

مخاطب
براندون رامیرز
(714) 931-8489
[email protected]


(از چپ به راست) رابرت برنز، مدیر ارشد اداری، هیوندای موتور ساخت آلاباما، اتان کیم، معاون رئیس جمهور و هماهنگ کننده اجرایی، هیوندای موتور ساخت آلاباما، ماری خدمه، مدیر، مرکز آموزش بهداشت و ایمنی، کودکان آلاباما، دانا دبلیو وایت ، افسر ارشد ارتباطات هیوندای موتور آمریکای شمالی، اشلی بریجمون، هماهنگ کننده، تحقیقات و فناوری، کودکان آلاباما، جاهو یون، مدیر ارشد، امور عمومی و روابط عمومی، هیوندای موتور ساخت آلاباما و مایکل ناپف، مدیر ارشد، تضمین کیفیت، هیوندای ساخت آلاباما در مونتگومری، آلا. در 30 ژوئیه 2022. (عکس/هیوندای)


مونتگومری، آلا، 2 اوت 2022 –
هیوندای موتور آمریکا همکاری خود را با کودکان آلاباما در حمایت از برنامه آموزش بهداشت و مرکز ایمنی خود اعلام کرد. کمک مالی هیوندای به ارائه رویدادهای آموزشی به مصرف کننده کمک می کند، از جمله یک رویداد بررسی ایمنی صندلی ماشین با کودکان آلاباما در هیوندای موتور ساخت آلاباما (HMMA) در مونتگومری که این همکاری در 30 جولای آغاز شد.

###

  • کمک 50000 دلاری هیوندای هوپ برای حمایت از برنامه‌های آموزش مسافران و رانندگان
  • هیوندای و کودکان آلاباما میزبان رویداد بررسی ایمنی صندلی خودرو در هیوندای موتور ساخت آلاباما

بر اساس مطالعه استفاده از محدودیت‌های کودک NHTSA، تخمین زده می‌شود که 46 درصد از صندلی‌های خودرو و صندلی‌های تقویت‌کننده به اشتباه یا به‌درستی استفاده شده‌اند. در طول این رویداد، تکنسین‌های ایمنی مسافر کودک دارای گواهی ملی، صندلی‌های خودرو را از نظر انقضا، فراخوان‌های سازنده و/یا تناسب مناسب صندلی برای کودکان بررسی کردند. در صورت نیاز، خانواده ها یک صندلی ماشین جایگزین رایگان دریافت کردند.

بر اساس سیستم بررسی مرگ کودکان آلاباما، تلفات ناشی از وسایل نقلیه تنها بزرگترین دسته مرگ و میر تصادفی کودکان در آلاباما است. شراکت هیوندای با کودکان آلاباما شامل بازرسی های ایمنی سرنشینان کودک و کارگاه های آموزشی ایمنی راننده برای ترویج سفر ایمن در خودروها می شود.