هیجان انگیز هیوندای موتور مفهومی N Vision 74 در Concorso d’Eleganza Villa d’Este 2023


  • هیوندای موتور برای اولین حضور برند هیوندای خود در Concorso d’Eleganza Villa d’Este، N Vision 74 خود را به نمایش گذاشت.
  • “آزمایشگاه نورد” کاملاً کاربردی دارای معماری هیبریدی الکتریکی پیل سوختی هیدروژنی منحصر به فرد با تاکید بر عملکرد بالا پایدار است.
  • N Vision 74 به میراث طراحی هیوندای با الهام از کانسپت پونی کوپه 1974 ادای احترام می کند و در عین حال راه را برای تحرک با عملکرد بالا پایدار در آینده هدایت می کند.


دریاچه کومو/سئول، 20 مه 2023
– برای اولین حضور هیوندای موتور در نمایشگاه معتبر Concorso d’Eleganza Villa d’Este این هفته در دریاچه کومو ایتالیا، هیوندای موتور مفهومی N Vision 74 خود را به نمایش گذاشت و توجه نمایشگاه خودروهای کلاسیک و نمونه اولیه مشهور جهان را به خود جلب کرد. میهمانان.

N Vision 74 که برای اولین بار در سال 2022 رونمایی شد، یک «آزمایشگاه نورد» هیبریدی پیل سوختی هیدروژنی از برند پرکارآیی N هیوندای است، با طراحی الهام گرفته از کانسپت پونی کوپه 1974 که توسط طراح افسانه ای ایتالیایی جورجتو جوجارو طراحی شده است.

هیوندای موتور از «آزمایشگاه‌های رولینگ» برای آزمایش و تأیید فناوری‌های پیشرفته برای مدل‌های تولیدی آینده استفاده می‌کند و از جاه‌طلبی خود برای تبدیل شدن به یک رهبر در آینده با آلایندگی صفر حمایت می‌کند. N Vision 74 نقطه اوج طراحی میراث هیوندای، فناوری پیشرفته و عملکرد بالای احساسی برند N است که نمایانگر چشم انداز بلندمدت هیوندای N برای آینده ای پایدار و با عملکرد بالا فراتر از برقی سازی است.

N Vision 74 حول یک معماری هیبریدی پیل سوختی هیدروژنی منحصربفرد ساخته شد که نقاط قوت موتور باتری و سیستم پیل سوختی هیدروژنی را ترکیب می کند. این دستگاه که با اولویت کارایی بالا توسعه یافته است، قادر به خروجی توان پایدار بدون کاهش توانی است که توسط خودروهای برقی در شرایط کم شارژ نشان داده می شود. این معماری ترکیبی پیل سوختی هیدروژنی منحصربه‌فرد، همراه با زمان شارژ مجدد 5 دقیقه‌ای، پتانسیل عملکرد بالای خود را به عنوان یک آزمایشگاه نورد کاملاً کارآمد بررسی می‌کند.

N Vision 74 دارای دو موتور مستقل چپ و راست در چرخ‌های عقب است که قدرت خروجی آن 680 اسب بخار و شتاب صفر تا 100 کیلومتر بر ساعت کمتر از 4 ثانیه است. نیرو توسط یک پشته سلول سوختی هیدروژنی 85 کیلوواتی در جلو، یک باتری لیتیوم یونی 62 کیلووات ساعتی بین راننده و سرنشین و دو مخزن هیدروژن 2.1 کیلوگرمی در عقب تامین می‌شود تا مسافت رانندگی نزدیک به 600 کیلومتر را فراهم کند.

قبل از حضور در Concorso d’Eleganza Villa d’Este، N Vision 74 در کنار بازسازی کانسپت پونی کوپه در هیوندای Reunion در دریاچه کومو ظاهر شد و اولین پروژه میراث این شرکت را جشن گرفت.

هیوندای موتور با به نمایش گذاشتن N Vision 74 در یکی از سه مسابقه برتر خودروهای کلاسیک و مفهومی جهان، توانست توجهات را به میراث طراحی و دیدگاه خود برای فناوری عملکرد پایدار جلب کند.

شرکت در Concorso d’Eleganza Villa d’Este یک افتخار فوق العاده است و به هیوندای موتورز سفری قابل توجه برای رسیدن به اینجا را نشان می دهد. لوک دانکرولکه، رئیس و مدیر خلاق گروه موتور هیوندای گفت: با این حال، چیزهای بیشتری در راه است. “آینده ای که قبلا تصور می کردیم به تدریج در حال تبدیل شدن به واقعیت است. ماشین در حال تبدیل شدن از یک وسیله حمل و نقل به یک پلت فرم حرکتی است که سبک زندگی ما را گسترش می دهد. هیوندای در مرکز این تحول طراحی خواهد بود و از میراث ما الهام می گیرد تا راه را برای اشکال حرکتی آینده هموار کند.

سانگ یاپ لی، معاون رئیس جمهور و رئیس مرکز طراحی موتور هیوندای گفت: شرکت در چنین رویداد معتبری در ایتالیا، کشوری که با کشف ریشه های دی ان ای طراحی هیوندای، آغازی برای میراث طراحی ما بود، افتخار بزرگی است. . N Vision 74 ادای احترامی است به تلاش‌های گذشته ما و بیانیه‌ای از آینده ما، که روح جسورانه کانسپت پونی کوپه را به یک طراحی آینده‌نگر منتقل می‌کند که رویای مهندسان ما برای ایجاد اولین خودروی اسپرت کره را محقق می‌کند.

N Vision 74 که در جوایز TopGear.com 2022 به عنوان “Icon Instant” لقب گرفته است، تعادل بین فناوری پیشرفته و طراحی میراث را بررسی می کند. این نگرش متهورانه کانسپت پونی کوپه را به طراحی آینده‌گرای هیوندای ارتقا می‌دهد. استایل بیرونی آن سطح خالص، نمایه با تناسب پویا و ستون B کانسپت پونی کوپه را دوباره تجسم می کند، در حالی که کابین راننده محور عناصر میراثی و طراحی مدرن، مانند خوشه دیجیتال و دکمه های آنالوگ را در هم می آمیزد.

###

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد.
هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت در فناوری‌های پیشرفته مانند روباتیک و تحرک هوایی پیشرفته (AAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی را ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده ای پایدار برای جهان، به تلاش های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد. اطلاعات بیشتر در مورد موتور هیوندای و محصولات آن را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید: http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com

مخاطب:

سان وو کیم
تیم روابط عمومی جهانی / شرکت هیوندای موتور
[email protected]منبع