هیوندای آخرین ابتکارات ایمنی مسافران و عابر پیاده را با بیمارستان کودکان لس آنجلس اعلام کرد.

###

  • هیوندای هوپ همکاری با بیمارستان کودکان لس آنجلس را با کمک 100000 دلاری به برنامه‌های ایمنی مسافران و عابر پیاده کودکان بیشتر گسترش داد.
  • هیوندای و بیمارستان کودکان لس آنجلس میزبان رویداد بررسی ایمنی صندلی خودرو و تجربه تعاملی ایمنی عابر پیاده خواهند بود

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.HyundaiNews.com.

رویداد صندلی ماشین برای عموم آزاد است – پیاده روی خوش آمدید، اما قرار ملاقات ترجیح داده می شود. خانواده ها می توانند از طریق تماس یا پیامک با شماره 7688-203-323 ثبت نام کنند. کودکی که از صندلی استفاده می‌کند باید برای بازرسی حضور داشته باشد و در صورت لزوم، خانواده صندلی ماشین رایگان دریافت کنند.

FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 26 سپتامبر 2022 – هیوندای موتور آمریکا از گسترش همکاری خود با بیمارستان کودکان لس آنجلس (CHLA) برای پیشبرد تعهد خود به برنامه های ایمنی کودکان و مسافران پیاده خبر داد. آخرین کمک مالی هیوندای هوپ به رویدادهای آموزشی مصرف‌کننده کمک می‌کند، از جمله یک رویداد آتی بررسی ایمنی صندلی ماشین در 1 اکتبر و یک رویداد پیاده روی کودکان در خیابان LA Street Smarts در 5 اکتبر، یک تجربه تعاملی که در CHLA برای کودکان ایجاد شده است تا ایمنی عابران پیاده را بیاموزند. این اعلامیه پس از هفته ملی ایمنی مسافران کودک از 18 تا 24 سپتامبر منتشر شد.

هیوندای و CHLA میزبان دو رویداد ایمنی آینده خواهند بود. اولین مورد بررسی ایمنی صندلی ماشین در روز شنبه، اول اکتبر از ساعت 9 صبح تا 2 بعد از ظهر در کلیسای باپتیست مبلغان واقعی انجیل در لس آنجلس خواهد بود. در طول این رویداد، تکنسین‌های ایمنی مسافر کودک دارای گواهی ملی (CPST) صندلی‌های خودرو را از نظر انقضا، فراخوان‌های سازنده و/یا تناسب مناسب صندلی برای کودک بررسی می‌کنند. در صورت نیاز به خانواده ها یک صندلی ماشین جایگزین رایگان دریافت می کنند.

(از چپ به راست) براندون رامیرز، مدیر، مسئولیت اجتماعی شرکت، هیوندای موتور آمریکا، برایان لطوف، مدیر ارشد ایمنی جهانی، شرکت هیوندای موتور، جیمز ای. استین، MD، کارشناسی ارشد، FACS، FAAP، معاون ارشد و مدیر ارشد پزشکی ، بیمارستان کودکان لس آنجلس (CHLA)، هلن آربوگاست، هلن آربوگاست، دکترا، MPH، مدیر برنامه پیشگیری از آسیب، بیمارستان کودکان لس آنجلس (CHLA)، در لس آنجلس، کالیفرنیا در 23 سپتامبر 2022. (عکس/هیوندای)

بیمارستان کودکان لس آنجلس
بیمارستان کودکان لس آنجلس در خط مقدم پزشکی کودکان قرار دارد و مراقبت های تحسین شده ای را به کودکان از سراسر جهان، کشور و منطقه بزرگ کالیفرنیای جنوبی ارائه می دهد. بیمارستان کودکان لس آنجلس که در سال 1901 تأسیس شد، بزرگترین ارائه دهنده مراقبت از کودکان در شهرستان لس آنجلس، بیمارستان شماره 1 کودکان در منطقه اقیانوس آرام و کالیفرنیا، و در میان 10 بیمارستان برتر در کشور در فهرست افتخارات US News & World Report است. بهترین بیمارستان های کودکان تخصص بالینی مجموعه مراقبت های کودکان از نوزادان تا بزرگسالان جوان، از طب پیشگیرانه روزمره تا پیشرفته ترین موارد را در بر می گیرد. مراقبت های بالینی فراگیر، مناسب برای کودکان و خانواده توسط پزشکانی هدایت می شود که اعضای هیئت علمی دانشکده پزشکی کک از USC هستند و اکتشافات اثبات شده از طریق موسسه تحقیقاتی Saban بیمارستان کودکان لس آنجلس – در میان 10 بیمارستان برتر کودکان – سریعتر به بیماران می رسد. برای بودجه مؤسسه ملی بهداشت این بیمارستان همچنین میزبان بزرگترین برنامه آموزشی دستیاری اطفال در یک بیمارستان مستقل کودکان در غرب ایالات متحده است. برای کسب اطلاعات بیشتر، ما را دنبال کنید فیس بوک، اینستاگرام، لینکدین، یوتیوب و
توییتر، و از وبلاگ ما دیدن کنید CHLA.org/blog.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین

مخاطب
براندون رامیرز
(714) 931-8489
[email protected]

منبع

هیوندای هوپ
هیوندای هوپ یک ابتکار مسئولیت اجتماعی شرکتی از هیوندای موتور آمریکای شمالی است که به اصل پیشرفت برای بشریت و هدف بهبود رفاه جامعه متعهد است. هیوندای هوپ زمان و منابعی را به سازمان‌های غیرانتفاعی اختصاص می‌دهد که از سلامت و ایمنی افراد حمایت می‌کنند و باعث رشد مثبت در جوامع می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.HyundaiHope.com.

برایان لطوف، مدیر ارشد ایمنی شرکت هیوندای موتور گفت: «ایجاد جاده‌های ایمن‌تر برای خانواده‌ها شامل آموزش والدین، مراقبان و کودکان خواه راننده، مسافر، دوچرخه‌سوار یا عابران پیاده است.» هیوندای مشتاقانه منتظر این همکاری مستمر با CHLA است تا کارگاه‌هایی را گسترش دهد که سفر ایمن در خودرو و هنگام پیاده‌روی را ترویج می‌کنند.

هلن آربوگاست، دکترا، MPH، مدیر برنامه پیشگیری از آسیب، بیمارستان کودکان لس آنجلس، گفت: «ما از هیوندای برای حمایت از ابتکارات ایمنی مسافران و عابران پیاده بسیار سپاسگزاریم. “حمایت آنها اهمیت استفاده از آموزش عملی را برای آموزش به کودکان و خانواده ها نشان می دهد که چگونه در ماشین ها، در جاده ها و راه رفتن در خیابان ایمن بمانند.”

رویداد دوم، رویداد پیاده روی کودکان LA Street Smarts در چهارشنبه، 5 اکتبر خواهد بود. LA Street Smarts یک تجربه تعاملی برای آموزش کودکان دبستانی در لس آنجلس در مورد خطرات مرتبط با راه رفتن در نزدیکی، داخل و اطراف خیابان ها با هدف است. کاهش بروز ترومای عابر پیاده در کودکان کودکانی که مجموعه LA Street Smarts را تکمیل می‌کنند، یاد می‌گیرند که چگونه از تقاطع‌ها در چراغ‌های توقف عبور کنند، از نجات توپی که به خیابان پرتاب شده است خودداری کنند، به راننده‌ای که پشتیبان است علامت بزنند و با خیال راحت در اطراف وسایل نقلیه موتوری قدم بزنند.