هیوندای النترا هیبریدی در جوایز خودروهای سال با طعم لاتین توسط Puros Autos به عنوان سدان سال 2023 انتخاب شد.

انریکه کوگان، ناشر و ویراستار PurosAutos.com می‌گوید: «هیوندای النترا خودروی مناسبی برای خریدارانی است که برای اولین‌بار خرید می‌کنند، و با کابین جادار و قیمت مناسب، با نیازهای خانواده‌های اسپانیایی اسپانیایی در مراحل اولیه مطابقت دارد». رشد بازار اسپانیایی تقریباً 3 به 1 از بازار عمومی پیشی می‌گیرد و این خریداران خودروهای باهوش به دنبال سبک، قیمت، عملکرد، راحتی و فناوری همراه با نوع تعهدی هستند که هیوندای برای خودروهای خود با بهترین گارانتی آمریکا ارائه می‌کند. ”

FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 24 ژانویه 2023 – هیوندای النترا هیبریدی 2023 برنده سدان سال در سومین جوایز سالانه «خودروهای با طعم لاتین سال» Puros Autos شد. این جوایز به رهبری روزنامه‌نگار کهنه کار خودرو و تحلیلگر بازار اسپانیایی اسپانیایی، انریکه کوگان، بر روی ده‌ها تست درایو خودرو از روزنامه‌نگاران خودرو اسپانیایی در سراسر کشور حساب می‌شود. Elantra Hybrid به دلیل جذابیت آن برای مصرف کنندگان اسپانیایی تبار بر اساس راحتی کلی، مصرف سوخت بالا، فناوری نوآورانه و ویژگی های ایمنی انتخاب شد.

###


هیوندای النترا 2023 در سن دیگو، کالیفرنیا، در 5 آگوست 2022 عکاسی شده است.

اولابیسی بویل، معاون برنامه‌ریزی محصول و استراتژی تحرک هیوندای موتور آمریکای شمالی گفت: «ما بسیار سپاسگزاریم که با این جایزه معتبر شناخته شدیم و از سردبیران Puros Autos برای متمایز کردن هیوندای النترا هیبریدی در میان یک بخش بسیار رقابتی تشکر می‌کنیم. النترا هیبرید تعهد هیوندای را به گسترش مجموعه محصولات متمرکز بر محیط زیست، حمایت از نوآوری‌های انرژی پاک ما برای آینده‌ای پایدارتر نشان می‌دهد، و ما بسیار هیجان‌زده هستیم که هیبریدی جدید ما به شدت در بین خریداران خودروهای اسپانیایی طنین‌انداز شده است.

منبع

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok


هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.