هیوندای با یک مقام اول و دو مقام دوم در مسابقات مقدماتی نوربرگ رینگ به پایان رسید

تمرین و واجد شرایط برای ADAC TotalEnergies نوربرگ رینگ در روز پنجشنبه، 18 مه آغاز می شود. پرچم سبز برای مسابقه 24 ساعته در روز شنبه، 20 می ساعت 4:00 بعد از ظهر به وقت تابستانی اروپای مرکزی (CEST) به اهتزاز در خواهد آمد.

  • Hyundai Motorsport GmbH و Hyundai Motorsport Global با Hyundai Motor America دو مسابقه مقدماتی Allegemeiner Deutscher Automobile Club (ADAC) را طی کردند
  • مایکل لوئیس، میسون فیلیپی و هری گاتساکر دو مقام دوم را در مسابقات دو ساعته و چهار ساعته به پایان رساندند.
  • رانندگان هیوندای ایالات متحده به طور رسمی تمام رویدادهای مقدماتی الزامی را برای رقابت در ADAC TotalEnergies 24H Nürburgring تکمیل کردند.

آخر هفته فرصت های یادگیری زیادی را برای رانندگان هیوندای موتور آمریکا به ارمغان آورد، زیرا آنها شرایط آب و هوایی و پیست نوسانی را تجربه کردند، سرعت های کلاس متفاوتی را مدیریت کردند و استراتژی های مسابقه استقامتی را آزمایش کردند. این تیم برای مسابقه روز شنبه به دلیل یک پنالتی و شکستگی گیربکس در جریان مقدماتی روز یکشنبه از پشت زمین کار کرد تا برای مسابقات مقدماتی دو و چهار ساعته اصلی سکوها را پشت سر بگذارد.


هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok


FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 24 آوریل 2023 –
هیوندای دو مسابقه 24 ساعته نوربرگ رینگ 2023 ADAC را با یک جفت مقام اول و دوم به پایان رساند تا مسابقات اجباری پیش نیاز مسابقه 24 ساعته ماه آینده را تکمیل کند. رانندگان Bryan Herta Autosport به نمایندگی از مایکل لوئیس، میسون فیلیپی و هری گوتساکر دو مقام دوم را در مسابقه شماره 831 Elantra N TCR برای مسابقه دو ساعته شنبه شب به دست آوردند و رویداد چهار ساعته باران در روز یکشنبه پر شد. تیلور هاگلر با ماشین شماره 527 VT2 رقابت کرد تا در جایگاه اول کلاس VT2 جلو برای مسابقه شنبه و DNF برای مسابقه یکشنبه به پایان برسد. تیم هیوندای موتور آمریکا با برندگان قبلی Nürburgring 24 Hours، Target Competition، برای مسابقات Nürburgring Endurance Series، مسابقات آخر هفته مقدماتی و رویداد اصلی 24 ساعته همکاری می کند.

منبع

این پنجمین بازدید رانندگان هیوندای ایالات متحده از این پیست تاریخی بود، در حالی که در چالش خلبانی IMSA Michelin (IMPC) با برایان هرتا اتواسپورت نیز رقابت می‌کردند. این چهار راننده در تاریخ 13 مه برای سومین مسابقه IMPC سال قبل از بازگشت به نوربرگ رینگ برای مسابقه 24 ساعته در 18 می، راهی راه‌روی WeatherTech Laguna Seca خواهند شد.


مایکل لوئیس، میسون فیلیپی و هری گوتساکر، رانندگان شماره 831 Elantra N TCR برای Hyundai Motorsport GmbH و Hyundai Motorsport Global با Hyundai Motor America، در مسیر طی مسابقات ADAC 24h Nürburgring Qualifier در پیست نوربرگ رینگ در آلمان، 23 آوریل، 23 آوریل. (عکس/هیوندای موتوراسپرت)

###