هیوندای با Momentum به رویداد خانه در WeatherTech Raceway Laguna Seca می رود

250

هیوندای

#98 Elantra N TCR

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

هوندا

سازنده

R. Wickens / H. Gottsacker

600

530

#91 Elantra N TCR

16

موقعیت

630

M. Wilkins / M. Filippi

ب. اورتیز

Deily Motorsports

620

  • شش هیوندای النترا N TCR نماینده هیوندای موتور آمریکا در مسابقه خانگی سازنده در WeatherTech Raceway Laguna Seca در تاریخ 12 تا 13 مه خواهند بود.
  • رانندگان هیوندای مارک ویلکینز، میسون فیلیپی، رابرت ویکنز و هری گوتساکر به دنبال کسب امتیاز قهرمانی هستند.
  • تیلور هاگلر و مایکل لوئیس بر روی نتیجه گرفتن از سکو تمرکز کردند
  • جردن وایزلی به هیوندای و دیلی موتور اسپورت برای اولین بار در چالش خلبانی IMSA Michelin پیوست.

#74 Elantra N TCR

FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 9 مه 2023 هیوندای موتور آمریکا به رقابت در چالش IMSA Michelin Pilot Challenge (IMPC) ادامه می‌دهد زیرا برنامه به WeatherTech Raceway Laguna Seca برای Motul Course De Monterey با قدرت آخر هفته هیوندای N – رویداد خانگی هیوندای موتور آمریکا تغییر می‌کند. جردن وایزلی اولین حضور خود را در WeatherTech Raceway Laguna Seca و IMPC انجام داد. وایزلی بازیگر و ورزشکاری است که در سریال تلویزیونی CHALLENGE از MTV شرکت کرد و به یکی از برنده ترین رقبا در هفت فصل تبدیل شد. WeatherTech Raceway Laguna Seca 120 قرار است شاهد اهتزاز پرچم سبز در ساعت 7:30 بعدازظهر ET / 4:30 PM PT در روز شنبه، 13 می باشد.

برایان هرتا اتواسپرت

تی. ماکسسون

جی دیلی

6

N. Stacy / J. Vance

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

تیم

امتیاز کل

جدول رده بندی سازنده IMSA TCR

موقعیت

570

مسابقه ون در استور

جدول رده بندی هیوندای قهرمانی

2

440

490

با به اهتزاز درآوردن پرچم شطرنجی در WeatherTech Raceway Laguna Seca، تمام تمرکز به مسابقه ADAC TotalEnergies 24H Nürburgring در آخر هفته آینده تغییر می کند. تیلور هاگلر، مایکل لوئیس، میسون فیلیپی و هری گوتساکر، هم تیمی های برایان هرتا اتواسپورت (BHA) که نماینده هیوندای موتور آمریکا هستند، به عنوان آخرین مرحله از سفر خود به مسابقه مشهور 24 ساعته، به آلمان عزیمت خواهند کرد. اقدام برای ADAC TotalEnergies 24H Nürburgring در روز پنجشنبه، 18 می با تمرین و شروع مسابقه در ساعت 4 بعد از ظهر به وقت تابستانی اروپای مرکزی (CEST) آغاز می شود.

8

620

Deily Motorsports

#33 Elantra N TCR

###

منبع

افلا رومئو

امتیاز کل

630

18

#91 Elantra N TCR

#70 النترا N TCR

3

سی بیگام

1

مارک ویلکینز و میسون فیلیپی، رانندگان شماره 98 هیوندای النترا N TCR برای برایان هرتا اتواسپورت، در مسیر شبکه خودروسازی Alan Jay 120 در جاده بین‌المللی Sebring در Sebring، فلوریدا، 15 مارس 2023 (عکس/برایان هرتا) Autosport/LAT)

2

#70 النترا N TCR

برایان هرتا اتواسپرت

M. Lewis / T. Hagler

رانندگان

برایان هرتا اتواسپرت

مسابقه ون در استور

مارک ویلکینز و میسون فیلیپی، دوتایی که پشت فرمان هیوندای النترا N TCR شماره 98 برای BHA هستند، پس از آغاز دو رویداد اول فصل IMPC، برای اولین بار در سال 2023 به دنبال رسیدن به پله های بالای سکو هستند. پرداخت های قوی رابرت ویکنز و هری گوتساکر، هم تیمی های BHA، اولین سکوی خود را در دور قبلی IMPC در Sebring International Raceway به دست آوردند و مایلند این حرکت را در دور سوم فصل در WeatherTech Raceway Laguna Seca ادامه دهند. تیلور هاگلر و مایکل لوئیس، قهرمانان فعلی IMPC ممکن است شروعی چالش برانگیز در فصل IMPC داشته باشند، اما این زوج بر روی ریباند و چرخاندن شانس خود در کورس جاده 11 پیچی 2.238 مایلی این آخر هفته تمرکز کرده اند. ون در استور ریسینگ با تکمیل شش خودروی هیوندای النترا N TCR در پیست این آخر هفته، با تایلر مکسسون و برایان اورتیز در شماره 91 و همچنین جیکوب دیلی و کابوت بیگام در شماره 70 برای دیلی موتور اسپورت بازگشته است.

  • WeatherTech Raceway Laguna Seca: مسیر جاده 2.238 مایلی، 11 پیچ
  • جدول رده بندی قهرمانی: مقام دوم برای رانندگان شماره 98 Elantra N TCR مارک ویلکینز و میسون فیلیپی

هیوندای النترا N TCR شماره 33 که توسط رابرت ویکنز و هری گوتساکر از برایان هرتا اتواسپورت هدایت می‌شود، در شبکه خودرویی Alan Jay 120 در مسابقه بین‌المللی Sebring در Sebring، فلوریدا، 16 مارس 2023 (عکس/Bryan Hertasports/LAT) رقابت می‌کنند. )

10

Deily Motorsports

17

ماشین

210

4

ویزلی پس از حضور در کمپ رانندگان هیوندای و تعطیلات آخر هفته IMPC در جاده بین‌المللی سرعت‌دهی DAYTONA و جاده بین‌المللی Sebring، شیفته مسابقات شد. از آن زمان، او مراحل دریافت مجوز مسابقه خود را طی کرد، از جمله دورهای چرخشی و تکمیل مسابقات در اتومبیل های مسابقه ای مختلف Deily Motorsports، از جمله Veloster N TCR. ویزلی در لاگونا سکا، با هیوندای النترا N TCR شماره 74 با دیلی موتور اسپورت، اولین مسابقه IMPC خود را با کمک راننده جیمز ونس انجام خواهد داد.

570

شماره 1 النترا N TCR

3

آئودی

ورزشکار و بازیگر جردن ویزلی در روز شنبه، 13 مه، اولین حضور خود در IMSA را در WeatherTech Raceway Laguna Seca انجام می دهد.